Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Проблем с буксата на бубината..

eshk0 снимка eshk0 23 юни 2011 - 21:17

Здравей те приятели аз съм брата на ешко.. :) пиша от неговата регистрация..

Имам един малък проблем..

Има една букса дето влиза в бубината дето в тая букса влиза 6 жички.. Одеве без да искам чупих буксата.. :( и ся ме интересува дали се продават такива букси или пък трябва да търся втора ръка?? :)

Не знам дали е правилният раздел за темата..:)

Ето и моята Астричка.. :love_opel:

Публикувано изображение

Мерси предварително...
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 24 юни 2011 - 15:03

колега виждам че си градски, направи една обиколка из моргите, има такива астри, буксата става и от 1.4, отрежи си една и я смени, ако си по-сръчен може да прехвърлиш пиновете в другата, ако не ти се рискува режи кабелите и запоявай един по един...
Отговори

eshk0 снимка eshk0 24 юни 2011 - 19:46

 Shmortz, на 24 юни 2011 - 15:03, каза:

колега виждам че си градски, направи една обиколка из моргите, има такива астри, буксата става и от 1.4, отрежи си една и я смени, ако си по-сръчен може да прехвърлиш пиновете в другата, ако не ти се рискува режи кабелите и запоявай един по един...


Мерси за отговора Брато.. :) Днеска гледах тука в града по моргите, но не можах да намеря.. показах на един познат майстор и ми каза че ако карам така няма да ми направи проблеми. Затова оставих за другия месец безтуй имам работа в Пловдив ще вида и там.. :drinks:
Мнението беше редактирано от eshk0: 24 юни 2011 - 19:49
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 24 юни 2011 - 21:34

е не може да няма по моргите, аз лично съм виждал такива астри, поне една имаше със сигурност над ромпетрола на излизане към хасково, другата май беше при Гюнер под пътното или при Рафет в СБА...
в краен случай ако имаш път към хасково мини през болярово да ти резнат една букса от някъде...
Мнението беше редактирано от Shmortz: 24 юни 2011 - 21:34
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg