Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ретро парада

Един кадет Д

Dian4o снимка Dian4o 16 юни 2007 - 17:32

като ходих на ралито във Варна, точно до пистата бяха колите от ретро изложението. Минавам си такъв покрай колите и накрая какво да видя... Кадет Д НЕВЕРОЯТЕЕЕЕЕЕЕН!!!! Толкова се вдъхнових че чак забравих за ралито! Щях да се разтопя като го видях, изкарах апарата и ЩРАК-ЩРАК :)
Ето малко от снимките
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

v_ankata снимка v_ankata 16 юни 2007 - 20:48

супер е , нямам думи
Отговори

yasmania снимка yasmania 17 юни 2007 - 07:50

Че е хубав кадета, хубав е... ама освен лепенките ГТЕ и огледалата му, аз не виждам други признаци от абревиатурата...
П.С. Това не е ли легендарно бързия кадет дет беше с винилите отстрани преди време....
Отговори

30e снимка 30e 17 юни 2007 - 08:16

Добро начало за проект със задно :opel_forever: хубавец е мнооооо,но и аз като Яската не виждам друго освен огледалата...жалко ако е бил GTE и са му останали само те от кит-а :wall:


ПС:Тоя Кадет не беше ли преди години Ринджав и мнооо сФален :wall:
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 17 юни 2007 - 10:43

Да и мене ме дразнчеше това GTE, дори и салонат му не е с на GTE, но както и да е. И на мене ми прилича на същият червен кадет с карираните флагчета по вратите. Бил е с 2000 кубиков двигател, ако е той то това е ХЕ . Отвътре също беше достаинтересен, но беше затворен и нищо не ставашеда се снима защото много блестеше слънцето в стъклата.
Седях към половин час около него, но така и не се появи собственика му.
Отговори

Мишо снимка Мишо 22 юни 2007 - 14:11

Бе вий луди ли сте... По тоя кадет няма нищо което може да дразни истински фен. Всичко е марково и пипнато невероятно в детайли... да не говорим че е с 20хе. Аз лично не мисля, че има по-запазен и поддържан кадет в БГ - или поне аз не съм виждал.
Много :naughtynono: на собственика му ... Колкото пъти съм го виждал на магистралата забравям за всички други коли наоколо... направо е като излязъл от завода. Верно, че не е тип реставриран в смисъл с оригиналните седалки и т.н. ама всичко това е заменено само с маркови чаркалаци и пипнато с желание
Отговори

DerMeister снимка DerMeister 22 юни 2007 - 14:15

Прекрасен е! Ако ми изпадне оферта за нещо подобно, старо и супер запазено, и имам възможност никога не бих подминал! Такaва кола ми се кара! Евала! Много важно като не е всичко GTE. :naughtynono:
Отговори

batececo снимка batececo 22 юни 2007 - 14:21

Изкърпен, изчукан, направен, боядисан... добре са го направили...го
Колко ли струва една смяна на всички вежди+прагове+ изчукване+боядисване?
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 23 юни 2007 - 19:52

Страшен е Кадета! А пък за собственика му нямам думи! :naughtynono: Дано има повече ентусиасти като него, за да поддържат великия модел Кадет! Жалко, че го спряха от производство немците! Сега щеше да бъде по- красив и готин от Астрата! :naughtynono:
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 23 юни 2007 - 21:03

ами то колега, астрите са продължение на кадетите. Не случайно първите астри почват от Астра Ф, а не от Астра А. т.е. са по следния начин Кадет А, Б, Ц, Д, Е, Астра Ф, Г, Х :)
Аз много искам да са като мерцедесите 190Е... да може човек сега да си закупи по поръчка чисто нова кола от 80-те :)
Отговори

Stoil снимка Stoil 23 юни 2007 - 21:11

ииии верно тоя кадет мнооо лачен бе.
нова боя, гуми, джанти...
ако е и с С20ХЕ - иделарка...

само мигачите отпред и гърнето несспорт са по - така....
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 23 юни 2007 - 21:21

че какво им има на мигачите :naughtynono:
Отговори

Stoil снимка Stoil 23 юни 2007 - 21:40

 Dian4o, на Jun 23 2007, 10:21 PM, каза:

че какво им има на мигачите :naughtynono:

белите определено ще стоят в пъти по - добре
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 24 юни 2007 - 13:13

оо дааа :)
Ама явно тея бели мигачи в БГ са само мит, защото и аз си търсих, но такива екстри тук няма :naughtynono:
Отговори

Stoil снимка Stoil 24 юни 2007 - 13:32

 Dian4o, на Jun 24 2007, 02:13 PM, каза:

оо дааа :)
Ама явно тея бели мигачи в БГ са само мит, защото и аз си търсих, но такива екстри тук няма :naughtynono:

сигура ли си, че си търсил където трябва.
я се огледай или в Косер или в Ауто+ / фирмата доставчик е Марти /.
Отговори

30e снимка 30e 24 юни 2007 - 18:10

 Stoil, на Jun 24 2007, 02:32 PM, каза:

/ фирмата доставчик е Марти /.


Аз лично съм работил доста с Марти и по точно Меги и да ти кажа под секрет нито при нея нито при Весела(Бодикар) нито при Грък (Интеркар 3000) има бели мигачи за тоя Кадетт....
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 26 юни 2007 - 15:07

Eто изнамерих и една стара снимка на въпросния кадет преди време, когато беше с карираните флагчета по вратите
Публикувано изображение
Отговори

Silencer снимка Silencer 30 юни 2007 - 10:58

Много добра,и аз искам такава ама аре и Вектра пали и вари
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 04 юли 2007 - 10:55

Кадеттчето е екстра, само дето му няма пластмаските :icon_cool: Иначе е с C20XE :mhihi: Определено без лепенките Феродо, знамена и тн е доста по-готин :icon_cool:

Варненският Любо не знае ли нещо повече? Гледам има лепенки Guenter, той също имаше такива?
Отговори

TONY.G.A снимка TONY.G.A 21 юли 2007 - 22:20

:beer: :61: :61: :icon_redface: :icon_redface: :flag: :61: :61: Кадета е супер жалко че собственика не пише във форума да даде повечко инфо за него.А за мигачите,незнам дали има но по немските магазини са по 50 евро бройката. :61:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg