Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

Снимки за общ подпис-Благоевград...

Тази тема е заключена Next »

Vilik снимка Vilik 27 април 2007 - 20:31

Scorpion_BV, на Apr 27 2007, 08:35 AM, каза:

П.С. Оправи ли на Жоро банерчето?
 


Въпроса е по-скоро студена ли е вече бирата? :beer:


Scorpion_BV, на Apr 27 2007, 08:35 AM, каза:

Ми нямаш ядове бе Вили, кажи с какво да ви изненадам!
 


Еми беше обещал да правиш снимки на колата ти в компания на каките от (40 лева разходи) само не се оправдавай, че не си сложил още джакузито в комбито :unsure: ще намериш място на първа страница гарантирам :25:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 05 юни 2007 - 07:57

 mvtuning, на Jun 4 2007, 09:07 PM, каза:


БРАВО! Много е добро клипчето! Само края ми действа кофти, но то си има основателни причини.
Отговори

Vilik снимка Vilik 05 юни 2007 - 13:54

А не ние те накарахме да продадеш кораба майка <_<
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 05 юни 2007 - 14:12

 Vilik, на Jun 5 2007, 02:54 PM, каза:

А не ние те накарахме да продадеш кораба майка <_<

Има и такива моменти в живота! Все пак не съм се отказал все още от идеята да имам и Опел в гаража за тунинг мунинг. Само да се постегна след това изваждане за Мариика и ще има изненади, обещавам! :icon_wink: <_<
П.С. Пусни снимките от Неделя в една темичка, че нещо вече няма и една нова тема!
Отговори

Vilik снимка Vilik 06 юни 2007 - 19:30

аве немога да пускам теми с моя експлорер ... бати тая нова версия е мно зле <_<
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 06 юли 2007 - 16:25

Вилик, да не си минал с Фронтерата през твоя компютър бре братче та да се е скапал ЕксплорИра? :kinggrin:
Отговори

Vilik снимка Vilik 07 юли 2007 - 19:08

 HotBlg, на Jul 6 2007, 05:25 PM, каза:

Вилик, да не си минал с Фронтерата през твоя компютър бре братче та да се е скапал ЕксплорИра? :drive:


Не ми остроумничи, ами хвани напълни тва комби с бири за неделя :kinggrin:
като гледам раздела ни запада нещо, Бояне продай го тоя фиат ,няма кой да спами :kinggrin:
вече съм на линия неделите ... свърши се студентския живот,сега по-кротко (поне тая седмица) :kinggrin:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 09 юли 2007 - 11:13

Eми не можах да дойда, (отново), сори! :(. Следв. път надявам се да съм свободен, просто тази неделя бях зает.
Вилик, ти откога пропагандираш поркането на неделните срещи,.... хмм, един път ми се скарахте, че пия бира, пък сега .... странно!
Отговори

Vilik снимка Vilik 09 юли 2007 - 20:40

Аве аз напоследък много неща започнах да пропагандирам... не е лошо да ме слушате по-често :kinggrin:
Колкото за поркане по време на срещи няма ядове напивайте се, аз няма да пия и... накрая аз ше карам пред вас , нали се досещате кой винаги бива спиран от чичко Полицай... да ги е** :kinggrin:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg