Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

Рали Благоевград 2007 - 21-22.04.2007

Тази тема е заключена « Prev

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 20 април 2007 - 13:59

Здравейте,

Утре, Събота 21.04.2007 е началото на Рали Благоевград. Събота са тренировките и квалификациите. В Неделя е същинското състезание. Миналата година присъствах и много се изкефих. Мисля, че си заслужава да се види. Надявам се да се съберем доволно Опел фенове, защото марката ще бъде представена достоино за пореден път надявам се. Като за начало участие ще вземе колегата CorsaGT с Корса А, изцяло подготвена от него. От достоверни източници разбрах, че и Ники Златков от Проспеед ще вземе участие и тази година с неговата Астра. Надявам се тази година да има късмет и да е на най-високото стъпало! Заслужава го! Надявам се да видим и колите на Опел Стефанов - Пловдив. Също така се надявам да участва и колегата Иван Шопов с неговата бяла Корса! Надявам се марката да се представи на ниво както винаги! Успех на всички участници!

П.П.
За всички фенове от форума които ще идват, надявам се да се видим и запознаем. Телефончето ми е 0887507401, казвам се Боян. Обадете се да направим една яка агитка! Аз в Събота ще съм малко на работа но Неделя съм в боксовете!
Отговори

Гостe18nv_* 20 април 2007 - 17:44

Малко ми е далече Благоевград, но ще стискам палци на колегите съфорумници Шопов и CorsaGT:thu: Пожелавам им успех и се надявам другата седмица да се видим и запознаем на пистата в Русе :n055:
П.П. Една лека забележка към заглавието на темата - не е рали ,а планинско :doh:
Отговори

Vilik снимка Vilik 20 април 2007 - 20:07

Кога ше ходите утре?
Аз нещо имам проблеми с тоците по фронтерата (както вече и Венци видя)
та утре ше гледам да оправя този проблем... ама ако има организация ще дойда с голфа :n055:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 20 април 2007 - 23:00

Преди малко говорих с Венци, бяха с колегата Иван Шопов който за наша радост също ще участва. Утре в 11 колите се събират за техническия преглед на площада при паметника а старта е от 2 следобяд. Така, че аз ще гледам да се измъкна поне за 2 да съм на линия. Преди това все пак може да се пробвам да ида и до центара.

П.С. Рали е дума която включва в себе си много състезателни прояви! Не се казва Планиснко Благоевград, щото така няма смисъл и затова съм написал Рали Благоевград.

:beer:
Отговори

Жоро снимка Жоро 21 април 2007 - 07:39

Боянчо, вече разбра че утре сериозните ще сме там :beer:

Vilik, на Apr 20 2007, 08:07 PM, каза:

...ако има организация ще дойда с голфа  :beer:

А ТАКААААААААААА
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 21 април 2007 - 07:47

Аз мисля с Митя да взема да ида в общината и да ги помоля да ви пишат Благоевградчани двамката а? Какво ще кажеш :beer:

Ще има много фенове, имам уговорка с доста хора да се видя, дано всичко е по план! Вече не ме свърта на работа!
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 21 април 2007 - 08:04

Бояне, бе не е ли и представянето на участниците в 11 на площад Македония? :)
Ще гледам и аз да ида сутринта да позяпам.
Успех на Венци и на сите Орели ;)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 21 април 2007 - 09:20

Жоре, колко човека ще ходите? Има ли място и за мен? Ако не - други желаещи да се накачулим в мойта кола? Много ми се гледа =)))
Отговори

Жоро снимка Жоро 21 април 2007 - 09:28

Moonlord, на Apr 21 2007, 09:20 AM, каза:

Жоре, колко човека ще ходите? Има ли място и за мен? Ако не - други желаещи да се накачулим в мойта кола? Много ми се гледа =)))
 

Днес като разбера дали Митята ще води Диди и малката ще ти кажа.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 21 април 2007 - 09:58

Супер! Драсни едно лично, че не съм си вкъщи =) И все пак, ако има други навити - пишете в темата да се организираме!
Отговори

bugatti снимка bugatti 21 април 2007 - 10:29

A chill дали ше учасва спомена в Q-то че ще ходи ......
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 21 април 2007 - 10:48

bugatti, на Apr 21 2007, 10:29 AM, каза:

A chill дали ше учасва спомена в Q-то че ще ходи ......
 

Не той се готви за Русе другата седмица. Но ще е тук да гледа.

Добрата новина е, че сме минали техническата проверка!!! :beer:
Отговори

Жоро снимка Жоро 21 април 2007 - 11:22

Найстина ако има още мераклии може да правим импровизирана колона :beer:

Scorpion_BV, на Apr 21 2007, 10:48 AM, каза:

Добрата новина е, че сме минали техническата проверка!!!  :beer:

Евала точни сте...
Отговори

Жоро снимка Жоро 21 април 2007 - 12:01

Moonlord, на Apr 21 2007, 09:58 AM, каза:

Супер! Драсни едно лично, че не съм си вкъщи =) И все пак, ако има други навити - пишете в темата да се организираме!
 

Абе Пацолинеееееееее :beer:
Ти нямаш ли мач сутринта???
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 21 април 2007 - 12:47

Eйй, много натокани коли има, особено Субаруто на Петрол Тиим и една Evo8 Мицубиши.
На Венци нещо му се опъваха съдиите, ама не посмяха да спрат бигачката ;)
Тука е и най-бързата Лада, гърците последно не дойдоха, има един македонец.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 21 април 2007 - 13:33

Ми ние ще ритаме от 9, то към колко ще почва? То отборът е събран като цяло, може да ми се измисли извинение :beer:
Отговори

Жоро снимка Жоро 21 април 2007 - 13:54

Moonlord, на Apr 21 2007, 01:33 PM, каза:

Ми ние ще ритаме от 9, то към колко ще почва? То отборът е събран като цяло, може да ми се измисли извинение  :beer:
 

Наща банда без команда тръгва рано призори :)
т.е. около 8.00ч
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 21 април 2007 - 13:58

Кои в крайна сметка и има ли място при теб да правим партийка или да търся хора =))
Отговори

2.0 16v снимка 2.0 16v 21 април 2007 - 15:49

хе и аз съм там поне лесно се забелязвам ако някои ме види да свирка
Отговори

Vilik снимка Vilik 21 април 2007 - 17:36

Ето две снимки с гсм-а ...
кажете как е минала тренировката и тн. :beer:
Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg