Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Газова уредба

Sunayahmedov снимка Sunayahmedov 11 август 2019 - 05:56

Колеги спешно... Имам Астра Джей 1.6 115 сложих газова и зяпочна забива на бензин.... 3 диагностики и нищо последната в Опел стойностите не превишават 10% разлика бензин/газ... Помагайте
Отговори

Ne6to Smisleno снимка Ne6to Smisleno 11 август 2019 - 07:48

Дебитомер?

Иначе пробвай да покараш на бензини и ако се оправи ходи да настроят пак газовата.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 11 август 2019 - 08:23

Нито се знае каква е газовата, нито има подробно описание на проблема, нито си попълнил правилно профила, нито си пуснал в точния раздел темата...... После било спешно и не знам си какво.....
Отговори

Sidkata снимка Sidkata 02 декември 2019 - 14:37

Здравейте използвам темата за да не правя нова.
Колата е Опел Антара 3.2 бензин сложих газ и мисля че от тогава започнаха проблеми.

Казаха ми или катализатор или дебитомер светят чек и лампите за тракшън контрол и спускане по наклон.

Колата губи мощост понякога свети ключ с кола оранжева лампа давам газ и колата не върви.

Излиза ми грешка P0101 Дали ако махна буксата на дебитомера и карам така ще се оправи и може ли да се кара?

Посъветваха ме да карам само на бензин изминах 300 километра и нищо не свети но на газ свети.

Направих диагностика за настройката на газта казаха че няма проблеми бедна смес богата смес не излизат такива грешки.
Отговори

k opel e снимка k opel e 03 декември 2019 - 06:08

Разходи се до София при Мишо газ сервиз. Другото е наливане на пари от пусто в празно.
https://www.opelclub...howtopic=104649
Отговори

mrsch66 снимка mrsch66 03 декември 2019 - 07:32

За Благоевград в Мерцедес форума препоръчват Митко фитнеса за човек който разбира и решава проблемите свързани с газови уредби.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg