Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Kамерите на КАТ!

calibul снимка calibul 26 ноември 2018 - 15:47

"Като цяло, във форума", активността си е ок. :-)
А в темата е почти излишна, понеже вече вероятността, някъде да има камера за превишена скорост е повече от положителна...
И да, могат да снимат, както приближаващи, така и отдалечаващи обекти. На мен лично повечето фишове и актове, са със снимка на задницата ми. :-)
От КАТ твърдят, че вече реагират много бързо, но се надявам да си се разминал!
Успех!
Отговори

freeqwerty снимка freeqwerty 26 ноември 2018 - 18:46

Баща ми го бяха снимали с 21 километра над ограничението и чак след 9 месеца му дойде наказателното постановление. Това беше миналата година и си плати глобата в 14 дневен срок с 30% отстъпка, демек 70 лв. Колегата го хванаха с алкохол 0,65 промила и вече почти 2 месеца няма наказателно постановление. Взеха му книжката, свалиха му и номерата и ни вест ни кост от КАТ. Така, че се отпусни и е възможно доста време да си почакаш.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 26 ноември 2018 - 19:52

Нека има повече камери и на различни места, та да се научите да карате разумно. Ама ако може да се хващат и нарушения за неправилно изпреварване, престрояване. Много Шумахери се навъдиха в тая София.... Няма ден, в който да нямам поне 4-5 ситуации, в които да изтръпна от "шофьори". Бай Ганьо разбира само, когато му се бръкне в джоба.

п.п. Постът ми не цели конфронтация (освен, ако не се разпознавате с някой от героите). Сори, но 50км над ограничението, при това градско трябва да си пешеходец поне 6 месеца! И една 1000 назад.

п.п.2 Моят фиш дойде в 14 дневен срок от нарушението (бус лента)
Мнението беше редактирано от IvailoM: 26 ноември 2018 - 19:54
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 26 ноември 2018 - 22:33

Ма ти изобщо не целиш конфронтация, просто ей така си пишеш, колкото да не заспиш, нали? :naughtynono: И ти не си бай Ганьо, нали? :icon_evil2: И си най- примерния шофьор, дето се е научил да кара разумно? :ranting: Пък ние, ганьовците, все още не сме се научили, аджеба, що е то туй разумно каране! Добре че си ти, та да ни вкараш малко разум в главите!
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 27 ноември 2018 - 08:15

Очевадно си се разпознал в картинката, обрисувана от мен :smile3560: Реакцията ти подсказва, че си се засегнал, но това си е твой проблем! Нетърпимостта ми към индивиди, които карат като талибани е огромна! А такива в София колкото искаш..... Карай си Мерцедеса и не се занимавай с мен, защото няма да излезнеш победител :loser:
Отговори

Ne6to Smisleno снимка Ne6to Smisleno 27 ноември 2018 - 11:57

 freeqwerty, на 26 ноември 2018 - 18:46, каза:

Баща ми го бяха снимали с 21 километра над ограничението и чак след 9 месеца му дойде наказателното постановление. Това беше миналата година и си плати глобата в 14 дневен срок с 30% отстъпка, демек 70 лв. Колегата го хванаха с алкохол 0,65 промила и вече почти 2 месеца няма наказателно постановление. Взеха му книжката, свалиха му и номерата и ни вест ни кост от КАТ. Така, че се отпусни и е възможно доста време да си почакаш.


Ти ме изненада с две неща. Не свалят ли табели само за над 1,2?

Ако до 6 месеца от датата на снимката не си получиш снимката, не отпада ли?
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 27 ноември 2018 - 13:18

Не отпада. Вече приеха нови неща и могат да си качат на сайта уведомление към теб, с което считат, че си получил известието. Това четох за последно и мисля, че го приеха тиквите
Отговори

Стаевски снимка Стаевски 27 ноември 2018 - 15:06

А бе колеги, във фиш за превишена скорост какво значи, че камерата е била на път 1-5 Русе-В.Търново на 13+200 км. Туй на 13км и двеста метра от табелата на Русе или от центъра на Русе? Въпросния полицай дето ми го връчи при рутинна проверка Ич не беше в час и ми говори за някъде около гр. Бяла...
И кого да питам? Писах там до един "полицейски" Е-mail - нищо! Нали искам да се поправя, да знам къде е въпросното ограничение..... амииии то явно е за пари, не за спазване на правилата в бъдеще...

Та туй километри от табелата ли са или от ....."фонтана на центъра"
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 27 ноември 2018 - 17:39

 IvailoM, на 27 ноември 2018 - 08:15, каза:



Както и очаквах- Ad hominem, което говори за липсата на всякакви аргументи и липса на здрав разум. Напразни са опитите ти да се правиш на последна инстанция- далеч си от това. Дреме ми какво мислиш за мен, защото хора, които не забелязвам, не могат да ме обидят, колкото и да се напъват. Знам, че те боли, че вече не си модератор и не можеш да ми дадеш още проценти, но това само показва истинската ти същност.
Отговори

freeqwerty снимка freeqwerty 27 ноември 2018 - 17:45

 Ne6to Smisleno, на 27 ноември 2018 - 11:57, каза:

Ти ме изненада с две неща. Не свалят ли табели само за над 1,2?

Ако до 6 месеца от датата на снимката не си получиш снимката, не отпада ли?


Свалили са му номерата като стой та гледай само на 3 бири и то се случва в 12 в полунощ.
А случая с баща ми, дори не помня да са му давали и снимка даже. Но понеже колата се води на жена ми на името, а той я кара вече 5-6 години. Та ходихме с нея в 6-то районно да се разправям и тея шушляци ми казват, че снимката била в РПУ Перник и незнам какво си. Та не си спомням да са му давали каквато и да е снимка....
Отговори

Vankissa снимка Vankissa 28 ноември 2018 - 10:51

За над 0.5 свалят табелите - това 100%.
Отговори

happy_flower снимка happy_flower 25 януари 2021 - 21:53

Аз да се похваля с едни бързи 50 лева глоба :D
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg