Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Шампионати

Формула 1, сезон 2011

Тази тема е заключена « Prev

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 10 март 2010 - 09:23

Формула 1 - 2010 г., тук могат да се споделят пристрастия и отзиви от проведените състезания във Формула 1.
Любими пилоти и отбори!!!!!!!
Мнението беше редактирано от kibo_tom3111: 17 март 2011 - 09:39
Отговори

ulieliadi снимка ulieliadi 10 март 2010 - 09:26

Е ще я дават по ТВ7 , а тя е ефирна телевизия :hahaha:
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 24 март 2010 - 19:18

Тази неделя отново Формула №1 за наградата на Австралия. Да видим кончетата дали ще направят отново двойна победа. Тази година надпреварата ще бъде по ожесточена. Много добри пилоти от екипите. :mhihi: :mhihi:
Мнението беше редактирано от kibo_tom3111: 24 март 2010 - 19:18
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 09 март 2011 - 14:05

Започва Формула 1 сезон 2011 г. с неизяснен старт в Бахрейн.
Марк Уебър най бърз в Барселона. И още новини.
http://www.sportni.b...id=20&oid=10260

Май сам ще си коментирам, няма ли фенове от ВТ за дискусия!!!!
Мнението беше редактирано от kibo_tom3111: 09 март 2011 - 14:06
Отговори

CH_M снимка CH_M 09 март 2011 - 18:02

Фенове има и аз съм един от тях , и чакам с нетърпение началото .
Пък коментари - нека мине поне първия старт та да дискутираме резултати и т.н.
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 10 март 2011 - 09:58

Да прав си, но подготвям почвата за личните фаворити. Аз лично залагам отново на фераритата. Да видим Маса дали тази година ще има шанса да запази мястото си в отбора, от предварителните стартове в Барселона има надежда за добро представяне през този сезон.
Жалко за Кубица, но животът е такъв.
Вчера Марк Уебър пак завъртял най бързата обиколка в Барселона.
Тази година ще има определено по голяма борба и повече емоции пред телевизора!!!
Мнението беше редактирано от kibo_tom3111: 11 март 2011 - 08:50
Отговори

Гостivozet_* 10 март 2011 - 10:52

Някой ще ходили тази година на състезанието в Турция?
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 17 март 2011 - 09:37

Макларъните на Хамилтън и Бътън с големи резерви за шампионата. Алонсо ги е усетил и вещае люта битка с тях.
http://www.sportni.b...=40&oid=2709325

:lazy: :sun: :spam: :nea: :beer: :beer:
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 23 март 2011 - 11:24

От утре ще се почва - Албърт парк, Австралия!!!!!!
http://www.sportni.b...id=20&oid=10260
:idiot: :idiot: :idiot:
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 23 март 2011 - 11:34

Хубаво беше да се събираме за да го гледаме заедно(за София).Но не се сещам къде може да се гледа??На мен лично ми е интересно но кой симпатизират колегите?? :icon_razz2:
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 28 март 2011 - 09:26

Ред Бул отново със заявка за световната титла. Много добро представяне на отбора.

Виталий и той се обзаведе с кенгуру. Бравос!!!!!
Лошо представяне на Ферари - по три смени направиха, за какъв дявол!!!! Маса още го е страх да настъпи газта.
Смяната им над 5 секунди. Ояли са се тази зима - свинско, винско.
Отговори

barezz снимка barezz 28 март 2011 - 09:35

Определено шампионска заявка от Редбул, особено от Фетел. На квалификация да им отвиеш 1 секунда на втория разлика и як шамар. Състезанието като по учебник, без изненади.
Иначе аз очаквам много проблеми, завъртания и дано мине без тежки катастрофи - всичко това от новите гуми, не могат да задържат колата докато загреят, не натрупват гума в зоните за спиране, странни ми изглеждат като цяло.
За момента не виждам кой може да спори с Редбул. По скоро Ферари ще се мъчат да догонят Макларън, и в голямата тройка ще се бутат Виталий и Кобаяши, както и да не забравяме за немската машина Шуми и Нико. Очертава се интересен сезон.
Отговори

Гостbulsun_* 18 април 2011 - 16:07

Теоретично изглежда сякаш Хамилтън настигна Фетел и прекъсна доминацията му, но на практика нещата не седят точно по този начин. За разлика от миналата година този сезон никой освен Хамилтън не застрашава Фетел. Бътън, Уебър, Алонсо и Маса са светлинни години зад немеца, а миналата година това не беше така. Това дава спокойствие на Фетел да не допуска грешките, които бе принуден да допуска миналата година. И нека погледнем реално на победата на Хамилтън: Фетел бе с проблемен КЕРС, нямаше връзка с бокса, гумите му се прецакаха по-рано от очакваното за първи път. При всичко това Хамилтън го мина последните 3-4 обиколки. Изказването на Фетел след състезанието е символ на разгромяващото предимство на Ред Бул http://autosport.bg/...-sym-wtori.html

Дано нещата се променят по-бързо
Отговори

Гостbulsun_* 18 април 2011 - 16:10

Здравейте, не открих тема за формула 1, сезон 2011 и реших да наваксам пропуска.

Ще гледаме ли повторение на миналия сезон, след като Ред Бул отново мачкат наред. Ще се утвърдят ли новите правила като успешни или екшъна в Малайзия и Китай са само изключения. Къде по дяволите са Ферари този сезон.

Относно последния кръг в Китай, всички си мислят, че Фетел е бил победен, но е интересно, че самият Фетел не е на това мнение http://autosport.bg/...-sym-wtori.html

Дано нещата скоро се променят...
Отговори

fanatic снимка fanatic 18 април 2011 - 16:30

За мен лично Формула 1 загуби преди доста време чара си на надпревара на пилоти и умения. Като гледам и хората около мен са на подобно мнение.

Сега гледаме камери не как пилота дава всичко от себе си за да преодолее пистата а как му се отваря задкрилката или как му зарежда КЕРС и такива глупости...

За мен тая концепция е обречена...

Вече няма личности във Ф1 а игра на бюджети...
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 18 април 2011 - 17:06

Редбул няма за сега кой да ги стигне!!Последното съзтезание просто имаха голям късмет от макларън и лошата преценка от бокса за Фетел(естествено и не работеща керс система).Мое мнение е ,че мерцедес имат голям прогрес и само разхода на гориво прецака Нико Розберк от победата(беше с ной добри гуми),поне на 3 пъти му казаха ,че нивото е критично!Тази година ще е много интересно.Лично аз симпатизирам на Ник Хайфелд(рено) и мисля ,че на Истанбул ще покажат на какво са способни.
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 18 април 2011 - 18:39

Слях двете теми, едната беше незнайно защо в раздел за срещи ВТ...
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 27 април 2011 - 13:37

Добре си направил за сливането, за да може целия форум да участва с мнения и пристрастия за любимия отбор.
А защо е била във ВТ, ами имаше идеята формулата да се гледаше общо от привърженици на Опел в града. :love_opel:


Ето и нещо любопитно от сайта на Формула 1. http://www.sportni.b...=40&oid=2711633
Гаджето на Люис нещо не е доволна от връзката, май ще си търси друг(де да бях аз).
Мнението беше редактирано от kibo_tom3111: 27 април 2011 - 13:54
Отговори

INSIGNIA 2.0 TURBO снимка INSIGNIA 2.0 TURBO 02 май 2011 - 21:28

След 2 дни заминавам за "Истанбул Парк" охххх, кеф! :yahoo: :biggrin: :padlock:
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 03 май 2011 - 07:51

Блазе ти!!!!!! Искаме снимки :drinks: :sup: :3:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg