Планинско Търговище-Стоян Колев
Opel Club Balchik 26 май 2011 - 20:06
Планинско Търговище наближава!!!!!!!!!! Ще се проведе на старото трасе!!!!!!!!!!!!!
Opel Club Balchik 27 май 2011 - 18:28
До момента има около 30 заявки !!!!! Съзтезанието ще се проведе на 04-05 Юни ! Като тренировките започват в 13:00 ч.и Съзтезанието в 10:00 ч. Техническият преглед е от 09:00 часа !
Емо Ангелийн 27 май 2011 - 19:30
Opel Club Balchik, на 27 май 2011 - 18:28, каза:
До момента има около 30 заявки !!!!! Съзтезанието ще се проведе на 04-05 Юни ! Като тренировките започват в 13:00 ч.и Съзтезанието в 10:00 ч. Техническият преглед е от 09:00 часа !
Колега, една молба, смени името на Планинско Търговище-Стоян Колев, от тая година е така и той го заслужава напълно...лека му пръст....
Eltoro 27 май 2011 - 19:49
GT 51 27 май 2011 - 20:43
Ние като видни пържоладжий ще подкрепяме днешния рожденник и звездата на Балчик Диди Енчев...макар и от разстояние.Успех с организацията и дано има повече заявки...Поздрави и наздраве !
Opel Club Balchik 27 май 2011 - 23:21
Благодаря ви от негово име !!!!!!!!!!!!!!!!! Пожеланията ви ще достигнат до него !!!!!!!!!!!
Мнението беше редактирано от Opel Club Balchik: 27 май 2011 - 23:25
Мнението беше редактирано от Opel Club Balchik: 27 май 2011 - 23:25
LASGO 28 май 2011 - 00:09
Пичове, ако има съфорумници идващи в Търговище на ралито, драснете ЛС да се съберем с нашите тyка на по бира... Между другото нямаше доста време планинско заради лошата настилка, но пътя към хижата в момента е стъкло а и такива завоии има че... ще ги видим ШофЕорите
Opel Club Balchik 28 май 2011 - 18:10
Ами гледайте правете клипове и снимки !!!! аз ще съм в бокса на Деян Енчев, който кара Опел Кадет в Х3 Стискайте палци !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opel Club Balchik 02 юни 2011 - 06:16
Планинско Търговище!
Ето и заявките!!! А6: Даниел Весков (Форд Фиеста), Пламен Йорданов (Фолксваген Поло);
N 2: Николай Диков (Ситроен Саксо), Христо Атанасов (Ситроен Саксо), Антон Титов (Ситроен Саксо), Диана Стоянова (Ситроен Саксо);
Х1: Иван Станчев, Живко Живков, Стефан Стефанов (ВАЗ 2107), Милен Христов (ВАЗ 2105), Николай Ганев (Застава Юго), Риза Ризов (ВАЗ 2107);
Х2: Тодор Атанасов (Фолксваген Голф), Иван Ангелов (Лада), Галина Захаринова (Ситроен Саксо), Цветомир Цонков (ВАЗ 2108), Лилит Айрапетян-Беловка (Опел Корса), Стефан Кушлев (ВАЗ 2108), Бранимир Данов (ВАЗ 2101), Косьо Йорданов (Застава Юго), Божидар Иванов (ВАЗ 2105), Стефан Панчугов (Хонда Сивик), Петър Пламенов (ВАЗ 2105);
Х3: Деян Енчев (Опел Кадет), Станислав Паришков (Опел Кадет), Станислав Владимиров (Опел Астра), Тодор Тодоров (Фолксваген Поло), Милен Узунов (Тойота Корола), Драгомир Друмчев (Пежо 206), Иван Атанасов (Хонда Сивик), Любен Каменов (Опел Астра);
Х4: Тихомир Златков (Форд Ескорт), Стефан Георгиев (Форд Ескорт), Христо Парашкевов (Субару Импреза WRX ), Петър Гьошев – (Мицубиши Лансър Ево 9);
Е Макс: Илия Царски (Мицубиши Лансър Ево 9), Николай Златков (Ауди S 1), Костадин Щерев (Субару Импреза WRX ).
Ето и заявките!!! А6: Даниел Весков (Форд Фиеста), Пламен Йорданов (Фолксваген Поло);
N 2: Николай Диков (Ситроен Саксо), Христо Атанасов (Ситроен Саксо), Антон Титов (Ситроен Саксо), Диана Стоянова (Ситроен Саксо);
Х1: Иван Станчев, Живко Живков, Стефан Стефанов (ВАЗ 2107), Милен Христов (ВАЗ 2105), Николай Ганев (Застава Юго), Риза Ризов (ВАЗ 2107);
Х2: Тодор Атанасов (Фолксваген Голф), Иван Ангелов (Лада), Галина Захаринова (Ситроен Саксо), Цветомир Цонков (ВАЗ 2108), Лилит Айрапетян-Беловка (Опел Корса), Стефан Кушлев (ВАЗ 2108), Бранимир Данов (ВАЗ 2101), Косьо Йорданов (Застава Юго), Божидар Иванов (ВАЗ 2105), Стефан Панчугов (Хонда Сивик), Петър Пламенов (ВАЗ 2105);
Х3: Деян Енчев (Опел Кадет), Станислав Паришков (Опел Кадет), Станислав Владимиров (Опел Астра), Тодор Тодоров (Фолксваген Поло), Милен Узунов (Тойота Корола), Драгомир Друмчев (Пежо 206), Иван Атанасов (Хонда Сивик), Любен Каменов (Опел Астра);
Х4: Тихомир Златков (Форд Ескорт), Стефан Георгиев (Форд Ескорт), Христо Парашкевов (Субару Импреза WRX ), Петър Гьошев – (Мицубиши Лансър Ево 9);
Е Макс: Илия Царски (Мицубиши Лансър Ево 9), Николай Златков (Ауди S 1), Костадин Щерев (Субару Импреза WRX ).
Opel Club Balchik 02 юни 2011 - 06:27
За съжаление Деян Енчев ще е с стокова скоростна кутия
GT 51 05 юни 2011 - 14:12
Колеги какво става с резултатите...Имам Инфо , че Гьошев е първи при големите, Царски втори, Златков трети.В Х3 първи е Любчо Каменов...
Eltoro 06 юни 2011 - 06:21
GT 51, на 05 юни 2011 - 14:12, каза:
Колеги какво става с резултатите...Имам Инфо , че Гьошев е първи при големите, Царски втори, Златков трети.В Х3 първи е Любчо Каменов...
1 52 Николай Златков EM АСК Проспийд 02:25.29 00:00.00
2 2 Петър Гьошев X4 АСК Престиж 02:28.32 00:03.03
3 3 Илия Царски EM СК Автоцар рали 02:29.78 00:04.49
4 12 Христо Парашкевов X4 АРА-моторспорт 02:37.84 00:12.55
5 6 Иван Ганчев A6 Ви Джи Рали 02:38.91 00:13.62
6 10 Стефан Георгиев X4 Ефко рейсинг 02:39.81 00:14.52
7 161 Стефан Панчугов X2 Томе Рейсинг 02:41.24 00:15.95
8 22 Тодор Тодоров X2 СККА"Етър 02:42.04 00:16.75
9 66 Любен Каменов X3 АРА-моторспорт 02:46.01 00:20.72
10 65 Станислав Паришков X3 СККА"Етър 02:46.28 00:20.99
11 61 Станислав Владимиров X3 Булбет Рали 02:47.74 00:22.45
12 24 Цветомир Русев X2 Томе Рейсинг 02:48.22 00:22.93
13 60 Деян Енчев X3 Булбет Рали 02:49.52 00:24.23
14 163 Стефан Стефанов X1 АРА-моторспорт 02:49.54 00:24.25
15 67 Милен Христов X1 Томе Рейсинг 02:50.56 00:25.27
16 38 Христо Атанасов N2 АСК Стари 02:52.22 00:26.93
17 16 Николай Диков N2 АСК Стара 02:52.29 00:27.00
18 82 Живко Живков X1 СККА"Етър 02:53.64 00:28.35
19 108 Божидар Дечев X2 АСК Друмев и 02:53.68 00:28.39
20 99 Николай Ганев X1 Томе Рейсинг 02:53.83 00:28.54
21 96 Даниел Василев A6 СККА"Етър 02:54.02 00:28.73
22 30 Антон Титов N2 АСК "Октан 02:55.53 00:30.24
23 9 Пламен Панталеев A6 АСК Хоби Кар 02:58.08 00:32.79
24 46 Петър Павлов X2 АСК СКАСИ 03:00.74 00:35.45
25 100 Бранимир Данов X2 АСК БАМС 03:06.93 00:41.64
26 36 Диана Стоянова N2 СК ДИАМО 03:07.84 00:42.55
27 45 Лилит Айрапетян - Беловска N2 СККА"Етър 03:11.91 00:46.62
28 85 Иван Станчев X1 Булбет Рали 03:15.30 00:50.01
29 59 Иван Ангелов X2 АСК Джи Ейч 03:21.68 00:56.39
30 71 Галина Христова X2 АСК Джи Ейч 03:31.06 01:05.77