Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

27.08.2006 - БЛАГОЕВГРАД

Тази тема е заключена Next »

kabby снимка kabby 30 август 2006 - 20:11

ИНСТРУКТОРА, на Aug 30 2006, 08:46 PM, каза:

т.е,ще съм зает с вас,щото си разкарах сички каки!!! :c010:  :thu:  :flag:
 


Сиреч влезна в правия път? :))
В неделя няма да съм на бачкане /слава Богу/ и ще се материализирам на ОМВ
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 31 август 2006 - 08:03

А как сме те забравили бе баце Инструкторе! Каде без теб! И аз съм навитак да вида кво праи Убиец Тиграта. Мисля да идем и тази Неделя на терминала! Само, че този път ще правим гонките в обратн посока! Така ще е по удобно и за колите да си оставим и за сеир да се наредим! Мисля ще има и други мераклии освен наща си стандартна група. Аз обаче ще се пробвам само ако дойде една дизеларка, за сега оставам зяпач ламер! Причината е, че вече ми е ясно колата как върви в сегашното си състояние. Другата седмица съм на газ анализ и подмяна на филтъра за газта който сигура вече е запушен. И след това пак ще се пробвам да видим разликата :flag: ! Обмислям да махна и резонаторното гърне и да сложа друго крайно че това май е пълно с буклуци и ми души колата. Ма като се видим ще ви разправям как стигнах до тия изводи!

П.С. Е добре са, разкарал си каките ами новата квартира с кой ше и напраиш освет!? :c010:
Отговори

Oleg-16V снимка Oleg-16V 31 август 2006 - 12:04

Scorpion_BV, на Aug 31 2006, 08:03 AM, каза:

А как сме те забравили бе баце Инструкторе! Каде без теб! И аз съм навитак да вида кво праи Убиец Тиграта. Мисля да идем и тази Неделя на терминала! Само, че този път ще правим гонките в обратн посока! Така ще е по удобно и за колите да си оставим и за сеир да се наредим! Мисля ще има и други мераклии освен наща си стандартна група. Аз обаче ще се пробвам само ако дойде една дизеларка, за сега оставам зяпач ламер! Причината е, че вече ми е ясно колата как върви в сегашното си състояние. Другата седмица съм на газ анализ и подмяна на филтъра за газта който сигура вече е запушен. И след това пак ще се пробвам да видим разликата  :flag: ! Обмислям да махна и резонаторното гърне и да сложа друго крайно че това май е пълно с буклуци и ми души колата. Ма като се видим ще ви разправям как стигнах до тия изводи!

П.С. Е добре са, разкарал си каките ами новата квартира с кой ше и напраиш освет!?  :c010:
 

в неделя ще си проличи на кой как му върви колата щото и аз с моята астра дизел дигам 200,но понеже не е готова ще дойда с кадета :thu: :thu:
а колкото до резонатора няма да има никаква разлика ако го махнеш
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 31 август 2006 - 13:02

Само гледай да не доеш и шъ та намерим да знаеш!!! Ра резонатора знам че няма да има файда ама ми дрънчи нещо гадно и не мъ кефи, ше минем на траба и др. идеи има ама като се опарича че са ми дойде нещо нанагорно ...
Отговори

Oleg-16V снимка Oleg-16V 31 август 2006 - 20:57

Scorpion_BV, на Aug 31 2006, 01:02 PM, каза:

Само гледай да не доеш и шъ та намерим да знаеш!!! Ра резонатора знам че няма да има файда ама ми дрънчи нещо гадно и не мъ кефи, ше минем на траба и др. идеи има ама като се опарича че са ми дойде нещо нанагорно ...
 

не виждам за какви идеи ми говориш при положение,че тази кола е на газова уредба и за всекидневно каране просто няма да почне да върви повече :flag:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 31 август 2006 - 21:11

Споко бе, може и е вървяла повече! :) Това, че е за ежедневно каране не значи че е умрел кон! :flag: Пък и на газ върви повече :c010:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg