Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

НЕкостюмираната среща

kaka снимка kaka 23 октомври 2006 - 11:05

Neam_Raven, на Oct 19 2006, 11:29 AM, каза:

MpbHku, на Oct 19 2006, 11:27 AM, каза:

Хаха, айде момчета и момичета, другия път всички в костюми :19a: Обещавам и аз да дойда от работа с костюм и да бъдем най-стилния клуб :19a:
 

Понякога ти идват много щури, но добри идеи...Аз съм за! :19a:
 

Та какво ще кажете? Идеята е провокирана неволно от бай ви Митьо, който беше впечатляващ миналата сряда. Аз предлагам всички бацета и прилежащите им мацета да се костюмират и да направим една стилна среща :19a: Само, че да не е на Еко, че после всички костюми трябва да ходят на химическо поради пърженото... освен ако някой не излезе с оферта за химическо с намаление за количества :19a: Въпреки, че Екото е с по-стилна обстановка, предлагам срещата да се проведе на ОМВ Бояна, тъй като е на второ място по брой събрани гласове от анкетата.

Да направим нещо по-различно от друг път! :19a:
Отговори

Иво снимка Иво 23 октомври 2006 - 11:06

Ееее такава среща не е за бензиностанция. Измислете нещо по-изискано
Къде се събират от клуб Бентли?:19a:
Отговори

kaka снимка kaka 23 октомври 2006 - 11:09

Вчера обсъждахме варианта "Шератон" :19a: ама май паркинга няма да ни събере :19a:
Отговори

Иво снимка Иво 23 октомври 2006 - 11:19

Паркингът на Хилтън е удобен, а има и два платени отстрани :19a:
Отговори

TurboManiak снимка TurboManiak 23 октомври 2006 - 11:24

Мноо ви порасна работата на вас беее.
Скоро няма да може да се говори с вас :19a:
Отговори

Жоро снимка Жоро 23 октомври 2006 - 11:54

Затваряйте прозорците докато спите че сте настинали...
Това са срещи на ОПЕЛ, тук горим бензин /някой/ и ходим по бензиностанции, пием БИРА /някой/ а не вино... Та я не разводнявайте срещите с ...
Ще иска да дойде ПЕШО от Горно Нанадолнище и като няма костюм ше се откаже! А я си представете колко ще е приятна неговата компания на масата ни:bandito:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 23 октомври 2006 - 12:59

Жоро, на Oct 23 2006, 12:54 PM, каза:

Ще иска да дойде ПЕШО от Горно Нанадолнище и като няма костюм ше се откаже! А я си представете колко ще е приятна неговата компания на масата ни:bandito:
 

Това значи, че и ти ще си от нас - костюмарите, а? :19a: Който желае да заповяда, естествено не държим всички да са издокарани, но съм сигурен, че ако не са няма да се чувстват удобно :19a: А и сме решили да го направим веднъж, да се разбере колко стилен клуб сме ;)
Отговори

Жоро снимка Жоро 23 октомври 2006 - 13:54

Neam_Raven, на Oct 23 2006, 01:59 PM, каза:

Това значи, че и ти ще си от нас - костюмарите, а?  :19a:

:19a: :19a: :19a: :19a: :o :19a: :19a: :o
Значи че щом такива са условията, аз няма да дойда пък...
Сега като нямам костюм и нямам пари да си купя не мога да идвам на срещите така ли?
Абе тука стават много странни работи... Тея дет колите не са им перфектни не може да си ги показват и да постват снимки и все се намира някой да ги оплюе сега това...
Отговори

kaka снимка kaka 23 октомври 2006 - 14:02

Жоре?? Това е просто хрумка, идейка за фън! Кисел ли си днес, че я тълкуваш така превратно? Който иска - да дойде с костюм, който не - както иска...
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 23 октомври 2006 - 14:18

...айде само да не намесваме глупави спорове отново за колите и тн... иначе това ще си е някво ВИП общество, дупета... Само си намерете Сенатори, че иначе ще е някак тъпо :19a:
Отговори

ТаНиЧкА_88 снимка ТаНиЧкА_88 23 октомври 2006 - 14:23

Аз мисля,че трябва да я поотложим малко тази идея,за да може все пак да имат повече време да се подготвят тези,които мислят ,че до неделя няма да успея да се вклучат във времето . :19a:
Отговори

Жоро снимка Жоро 23 октомври 2006 - 15:42

MpbHku, на Oct 23 2006, 03:02 PM, каза:

Жоре?? Това е просто хрумка, идейка за фън! Кисел ли си днес, че я тълкуваш така превратно? Който иска - да дойде с костюм, който не - както иска...

Не напротив весел съм просто ми е чудно к'во Ви стана с тея костюми ...
Нали е ОПЕЛ среща? Ше се появи някой дет ще Ви търси на Шератон друг пък друго...
Отговори

yasmania снимка yasmania 23 октомври 2006 - 15:52

Баси газетата искате да се покажете а.... :19a:

:19a: :19a: хора без работа :19a: :19a:
Отговори

Иво снимка Иво 23 октомври 2006 - 16:15

TaNuA, на Oct 23 2006, 03:23 PM, каза:

Аз мисля,че трябва да я поотложим малко тази идея,за да може все пак да имат повече време да се подготвят тези,които мислят ,че до неделя няма да успея да се вклучат във времето . :19a:
 


Ми да я направим пижамена тогава? какво ще кажете?
Отговори

ТаНиЧкА_88 снимка ТаНиЧкА_88 23 октомври 2006 - 16:42

xcalibur, на Oct 23 2006, 05:15 PM, каза:

TaNuA, на Oct 23 2006, 03:23 PM, каза:

Аз мисля,че трябва да я поотложим малко тази идея,за да може все пак да имат повече време да се подготвят тези,които мислят ,че до неделя няма да успея да се вклучат във времето . :19a:
 


Ми да я направим пижамена тогава? какво ще кажете?
 



Много идеи станаха, а нито една не сме осъществили още !!!Пък и не знам кой би тръгнал на ОМВ по пижама :19a:
Отговори

Жоро снимка Жоро 23 октомври 2006 - 17:10

TaNuA, на Oct 23 2006, 05:42 PM, каза:

xcalibur, на Oct 23 2006, 05:15 PM, каза:

TaNuA, на Oct 23 2006, 03:23 PM, каза:

Аз мисля,че трябва да я поотложим малко тази идея,за да може все пак да имат повече време да се подготвят тези,които мислят ,че до неделя няма да успея да се вклучат във времето . :19a:

Ми да я направим пижамена тогава? какво ще кажете?

Много идеи станаха, а нито една не сме осъществили още !!!Пък и не знам кой би тръгнал на ОМВ по пижама :19a:

Па що не поне пижама имам :19a:
Отговори

dobitc снимка dobitc 23 октомври 2006 - 17:30

Пичове, не мога да предложа комфорта на Шератон, но и при мен бихте се чувствали удобно, както с кустюми така и без.Управител съм на едно много хубаво заведение в Студентски град.При мен не е задължително да пиете вино..., може и само бира, а и тъкмо ще се запознаем. :19a:
Отговори

Taz снимка Taz 23 октомври 2006 - 17:53

Жорката е прав! Караме опели все пак, не С-класи или бентли-та... да, за някои от колегите може би е редно да ходят така на работа, обаче има и такаива като нас които или нямаме, защото не обичаме да ходиме така или просто не се чувстваме комфортно :19a:

dobitc, на Oct 23 2006, 05:30 PM, каза:

Пичове, не мога да предложа комфорта на Шератон, но и при мен бихте се чувствали удобно, както с кустюми така и без.Управител съм на едно много хубаво заведение в Студентски град.При мен не е задължително да пиете вино..., може и само бира, а и тъкмо ще се запознаем.  :19a:
 

Все пак мисля, че не трябва да се делим!!! Всеки да се облича както иска, и всички заедно да уважиме това предложение :19a:
Отговори

montiora снимка montiora 23 октомври 2006 - 19:27

еи фенове аз съм от скоро в този клуб имам голиамо желание да се запознаиа с вас на живо все изках да доида на сре6тите но все ми излиза6е не6то работа но за тази сриада гаранциа 6те доида само ако ме приемете де.
за6тото немога да доида с кустиум за6тото 6те идвам направо от работа и сигурно 6те съм с работен га6тиризон ако това не е проблем 6те доида :19a:
Отговори

kaka снимка kaka 23 октомври 2006 - 19:51

ОК, явно я възприемате тая идея, не както имах предвид аз... Не съм имала умисъл да деля клуба на класи, нито да поставям ннякого в позицията да се чувства неудобно, а това за Шератон беше в кръга на шегата. Просто ми се искаше да направим нещо по-различно и интересно. Надявам се да няма засегнати и обидени :19a:

Забравете и да се концентрираме сега върху предложението на колегата dobitc, което наистина е добро! :19a: Колега, дай подробности - къде се намира заведението ти, какъв тип е и т.н., както и кога можем да го посетим :19a:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg