Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Astra F - Angel Eyes

Дамян снимка Дамян 09 април 2005 - 17:23

Има ли някъде такива? Много са яки! Възможно ли е да съм първия с такива? Не се издържа! Как си немам кинти да го поръчам!

Прикачен(и) файл(ове)

Отговори

ASTRA GL снимка ASTRA GL 09 април 2005 - 17:34

Ауууу тея наистина са невероятни. Досега не съм срещал такива и ще си уникален :thu:
Отговори

Мишо снимка Мишо 09 април 2005 - 18:14

:thu: WOW
Нечовешки са :) Какви $ ако не е тайна? :)) Доколкото виждам са и Angel Eyes на всичкото отгоре, освен че са кристални.
После обаче ще трябва да спиш пред колата, ако искаш да си остане уникална в нашата мила и крадлива държава ;)
Отговори

lolo снимка lolo 30 януари 2008 - 09:54

първо здравейте.. че питането ми беше искам да си сложа ксенон на астра гси подчертавам но с кристални фарове.пробвах самата крушка а тя не влиза на фара.крушката е далга и опира на лупата.хората които са си слагали ксенон на кристални фарове неkа ми помогнат.и дали самата крушка може да стопи фара.благодаря ви...
Отговори

HIGHWAY снимка HIGHWAY 30 януари 2008 - 10:05

Крушката на ксенона не излъчва топлина така че не може да ти стопи фара. Колкото до дължината на крушката - там вече не мога да ти помогна. Нека някой от колегите предлагащи ксенон се включат по темата
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 30 януари 2008 - 10:09

И сега какъв ти е ксенона?
Щом не влиза нещо си объркал моделите :bou:
Отговори

Гостpeshokn_* 30 януари 2008 - 11:32

Ами щом си с кристални фарове, предполагам, че са от масовите джапанки Сонар. Така - провери там дето се ръга крушката какво пише отдолу - предполагам H1.

Публикувано изображение

След което провери на кутията на ксенона какво пише - може да бъде H1 H7 H3 H4 и тн и тн. След като видиш, звъниш на човека продал ти ксенона и се спазаряваш за един комплект H1 или каквото ти пише на самия фар. Връщаш му стоката в вида, в който си я получил и така. Иначе ксенона неможе да ти стопи рефлекторите.

Ето ти моята тема за ориентация http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php...mp;#entry380957
Отговори

lolo снимка lolo 30 януари 2008 - 11:40

ами ксенона е eagleye H1 8000k и мисля да си купя друг че с този и цокъла на крушката нещо не пасва на фара
Отговори

Гостpeshokn_* 30 януари 2008 - 11:43

А кажи какво пише на фара? Там би трябвало да пише какви крушки са съвместими. Погледни фара и кажи ...
Отговори

lolo снимка lolo 03 февруари 2008 - 19:02

ами H1 са
Отговори

lolo снимка lolo 04 февруари 2008 - 11:38

установих че наистена ксенон H1 на кристални фарове за гси sonar самата крушка не влиза....ако наистена някой си е слагал на късите да помогне и да ми каже на коя фирма да си купя...
Отговори

Оги снимка Оги 04 февруари 2008 - 11:42

 lolo, на Feb 4 2008, 11:38 AM, каза:

установих че наистена ксенон H1 на кристални фарове за гси sonar самата крушка не влиза....ако наистена някой си е слагал на късите да помогне и да ми каже на коя фирма да си купя...


Да, наскоро и аз бех изправен пред тоя проблем ... интересното е, че крушката си влиза в оригинален цокъл Н1 ама на ХЕЛЛА примерно :kuku:
Аз просто преместих цокъла от старите на новите фарове и стана.

.. само че ти на старите нямаш Н1 май
Отговори

Гостpeshokn_* 04 февруари 2008 - 12:20

Адаптер, брат ... адаптер ти трябва.
Пиши на HuKo - http://www.opelclub-...?showuser=13161 :kuku:
Отговори

batpepi снимка batpepi 04 февруари 2008 - 13:09

 lolo, на Jan 30 2008, 09:54 AM, каза:

първо здравейте.. че питането ми беше искам да си сложа ксенон на астра гси подчертавам но с кристални фарове.пробвах самата крушка а тя не влиза на фара.крушката е далга и опира на лупата.хората които са си слагали ксенон на кристални фарове неkа ми помогнат.и дали самата крушка може да стопи фара.благодаря ви...

Zdrasti kolega,
snimai mi kakva fasonka ti trqbva,imam za po novite astri,ako stava 6te se razberem ne6to.
Отговори

papalin4o снимка papalin4o 05 март 2008 - 13:00

Здравейте!
Във страницата на FK си харесах "Angel eye" за моята Астричка,но видях,че пише "FK Angel Eyes Scheinwerfer passend für Opel Astra F Bj. 95-98 schwarz-inclusive Blinker" интересува ме дали това не е за коя година Астра стават,защото никъде не видях,да има за Астра 93г.,а както всички знаем има разлика във фаровете на Астрите преди и след фейслифта.Защото ако си поръчам такива,май ще се наложи да сменям маската отпред,а аз тъкмо си я направих без емблема.
Благодаря ви предварително!
Отговори

Icemann снимка Icemann 05 март 2008 - 13:35

Да колега, само за фейслифт са, а тяхния ъгъл вътрешен е различен и трябва маската да смениш.
Отговори

papalin4o снимка papalin4o 05 март 2008 - 13:42

 icemann, на Mar 5 2008, 12:35 PM, каза:

Да колега, само за фейслифт са, а тяхния ъгъл вътрешен е различен и трябва маската да смениш.


Ти със такива фарове ли си?
Може ли да ми пратиш малко пик на Астрата,че да придобия представа как стой,моята е също такъв цвят като твоята,ако тази на аватара е твоята разбира се?!
Благодаря!
Отговори

papalin4o снимка papalin4o 11 март 2008 - 10:38

Здравейте!
Много се двуумя кой цвят фарове на ФК да си поръчам (хром или черни)
и затова реших да споделя със вас за да ми помогнете?!
Спрял съм се и на двата модела.
Отначало си мислех за черни,но впоследствие се оказа,че май няма да има
с какво да си подхождат,ако са черните,защото все пак,ако сложа хромираните
ще си подхождат със цвета на джантите.
Немога да се реша все още!
Ще съм благодарен на абсолютно всеки който си изкаже мнението,но ако е възможно
нека напише защо смята,че конкретните предложени от него фарове ще стоят по-добре
от другите!
Благодаря Ви!
ето ги и фаровете:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

ето и снимка на цвета на колата:
Публикувано изображение

P.P. Като гледам колата на icemann е същият цвят като моята и на него хромираните
фарове му подхождат,особенно след като е сложил джантите.
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 11 март 2008 - 11:14

Аз съм за черните :unsure:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 11 март 2008 - 11:15

Черните!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg