Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

ПЛЕВЕН

Тази тема е заключена

chepa_2001 снимка chepa_2001 16 септември 2005 - 09:42

Ко става бе колеги само това ли сме?
Няма ли други плевенчани? :crazy: :crazy:
Отговори

ionov снимка ionov 16 септември 2005 - 20:31

koito doide doide :D
P.S. sorry za kirilicata ma nqma tuka
Отговори

instaliro снимка instaliro 17 септември 2005 - 17:07

значи в 20.00 ще съм там <_<
Отговори

Гостgicov_* 17 септември 2005 - 21:06

Колеги, до няколко дни ще съм готов с ремонта, а после на всяка среща ще водя поне 4-ма привърженици на истинската марка. Важното е да не олабваме фронта на този нов форум. Пишете, често и ще видите как леко по-леко ще изникват нови братлета по марка и град. Успех от мене и до скоро.
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 20 септември 2005 - 09:35

<_< На 25.09.05г. в неделя ще има нова среща на ОМВ Сторгозия, само че от 17:00 часа.
Които иска да заповяда.
И колеги аз пак ще взема апарата но няма да е лошо още някой да донесе апарат, за да нестане фал като в неделя. <_<
Отговори

ionov снимка ionov 21 септември 2005 - 11:20

Тоя път и аз ще взема мойта камера за секи случай. Ама ако и някй друг има нека вземе и той че пък аз после съм затруднен със свалянето на снимките и качването им в нета.
Иначе беше готина тая среща още повече за 1-ва. Посабрахме се :dancin:
Отговори

getsata_dge снимка getsata_dge 21 септември 2005 - 12:46

Абе не беше лоша,ама другия път трябва да си вземем шубите и ушанките,че 6а умрем от студ!!! <_<
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 21 септември 2005 - 13:44

Бе кой квот има за снимане да взима. ;)
Отговори

Гостgicov_* 22 септември 2005 - 19:50

Колеги по марка и град, ща направя всичко възможно да дойда сега в неделя на срещата. Дано майстора ми да е проявил ентусиазъм и да се е ориентирал към приключване на лекото ремонтче което искам. Ако все пак пропусна и тази среща, за следващата просто няма начин да не дойда. И ще видя да взема и аз един апарат, ча като гледам май това е последното нещо за което се сеща човек когато се качи в истинската марка кола. :cen: :angry: :kuku: :beer:
Отговори

Гостgicov_* 24 септември 2005 - 09:17

Колеги, четейки така да се каже "ПЛЕВЕНСКИЯ ФОРУМ", няма да е лошо да почнем да споменаваме тук, например следните неща:Добър майстор по нещо си в Плевен, евтин магазин за части и джунджурийки, Места където могат да ти свършат работа за определено нещо по нашите ОПЕЛИ и така нататък.
Аз например мога да започна със следното нещо. Готини екстрички за колите има на пазара (зад аптечното управление) до ресторант "ФЕНЕРИТЕ" бившия "Златен дракон". Собственика са казва Пламен. Гърнето може да ви го направят евтино и качествено (колкото и да не ви се вярва) на пресечката на бул."Русе" и ул."10-ти Декември". Добър майстор по ламарини има на Сторгозия след сервиза на "Гергушки" и преди чешмата вляво, както и зад новия Бош в посока КАТ. Добавки за бензин има на ШЕЛ-Дружба, Сторгозия и на Петрол-Кайлъка.
Сега е ваш ред и до скоро. ЛЕКА И БЕЗАВАРИЙНА.
Отговори

Гостgicov_* 24 септември 2005 - 09:20

Пропуснах още нещо. Няма да е лошо да качим някоя и друга снимка тук било на нас или на опелчетата ни. Все пак сме от един град и никак няма да е лошо да се познаваме. Приятелите никога не са излишни. :kuku: :angry:
Отговори

getsata_dge снимка getsata_dge 24 септември 2005 - 17:39

Това за качването на снимки е много добра идея,обаче въпросът е къде?
Имам 10-ина снимчици от първата ОПЕЛ среща в Плевен,обаче са в компа ми.
Въпросът е къде да ги кача в мрежата,за да са достъпни за всички?
Ако някой знае такъв сайт нека го напише и аз ще ги кача.


Приятен ден на всички!!!
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 24 септември 2005 - 20:58

getsata_dge, на Sep 24 2005, 06:39 PM, каза:

Това за качването на снимки е много добра идея,обаче въпросът е къде?
Имам 10-ина снимчици от първата ОПЕЛ среща в Плевен,обаче са в компа ми.
Въпросът е къде да ги кача в мрежата,за да са достъпни за всички?
Ако някой знае такъв сайт нека го напише и аз ще ги кача.


Приятен ден на всички!!!
<{POST_SNAPBACK}>


www.snimka.bg , приятно качване :angry:

чакаме линка след като ги качиш
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 26 септември 2005 - 14:37

Колеги незнам ко ша пишем, кви снимки ша качваме ама ако и на другата среща бъдем само аз ,муу и Йонов а другите само пишат че ще дойдат па ги нема никви. :crazy:
Даите по добре само да си пишем из форома и толкос.
Ако решите тази неделя да прайте събиране пишете. Па дано този път се съберем. Ако не стига с тези събирания. :angry:
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 27 септември 2005 - 08:54

Myyy, на Sep 27 2005, 02:04 AM, каза:

Снимки от последната плевенска ОПЕЛ среща  :angry:
<{POST_SNAPBACK}>


Мого добри снимки. :kuku:
Отговори

ionov снимка ionov 27 септември 2005 - 11:26

Колеги тая седмица беше слабичко то и аз бях много умрял и нямах сили за нищо ама ся тая неделя ще трябва да стане по добре.
Дайте сериозно да се съберем всички и да напраиме хубава среща.
Ама става ли тоя път да сме от 19:00.
Относно сервизи и такива неща специално за тенекиджииство препоръчвам горещо сервиза точно до туристическия дом ако го знаете. Оправят доста добре колите там.
Ми тва е засега от мен.
П.С. Нещо неможах да видя снимките за тва аиде някои ако може да ги постне или пък да ми ги прати на маила radanov1@yahoo.com
Отговори

getsata_dge снимка getsata_dge 28 септември 2005 - 02:50

:angry: Линкът за снимките е :kuku:

http://www.snimka.bg...p?album_id=8144




Няма много снимки,ама то нямаше и много коли!!!
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 28 септември 2005 - 08:39

Ми ша напраим още една збирка, па дано този път стане нещо.
Значи пак на ОМВ в неделя 19:00ч. :angry:
Отговори

ionov снимка ionov 01 октомври 2005 - 19:09

kolegi za sajalenie nqma da moga da doida utre na sre6tata 4e se nalaga sutrinta da tragna za varna malko po rabota. idva6e mi se dosta no puk za smetka na tva drugata sedmica 6te napraime sre6ta i nai veroqtno 6te doida sus taq oranejavata tigra tuninga i kadeta deto be6e poslednata nedelq hameliona. ta 6te napraime i hubavi snimki
P.S. sorry za kirilicata ama na toq komp nqma6e
Отговори

Гостgicov_* 02 октомври 2005 - 18:34

Колеги, забелязах че доста често във форума се задава въпроса за сваляне на таблото на Вектра и Калибра. Ако някой градски (става въпрос за Плевенчанин) има същия проблем нека пише. Няма да ми е проблем да покажа как става всичко тъй като установих, че дори и написано пак не е достатъчно ясно. Ще дам даже и телефон за връзка с мене:0898-76-24-13. Или може на лично, за да се чукнем една среща (но чисто професионално, разбира се :D :D :D ). Няма да ми е проблем да помогна на колега по марка и град. Успех на всички Опел фенове.
Тук е редно да споделя, ча Опел продължава да държи челното място в класациите, като най-сполучлив автомобил, и най-поддаващ се на тунинг, като самия тунинг (без значение какъв е) пасва перфектно на марката.
Я, се опитайте да си представите тунинг на :kuku: Рено или :angry: Фиат. :beer: :cen:. Понякога става, но не е като при ОПЕЛА!!
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg