Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Русе

Важно !

Тази тема е заключена « Prev

Petsata снимка Petsata 05 октомври 2009 - 14:07

Така, явно така със срещите няма да стане ! На един му било удобно в събота на друг в неделя, на единия на ОМВ на другия на Марс - УЖАС ! Предлагам всеки един да напише кога и каде му е удобно да направим едно гласуване и да решим най накрая каде и кога да се събираме ! Като за начало искам да започнем с деня - Събота или Неделя (18.00 - 18.30 ч - за часа мисля че всикички сме на едно мнение.) Моля всеки един да напише в кой от двата дни му е по - удобно и до края на тази седмица да решим проблема с деня !

А за мястото - предлгайте места за срещите, защото за импулс чух, че има недоволни. На мен лично ми харесва мястото, само дето има много дупки и трудно ще се дотътря с астрата ! Така че до следващата сбирка да решим и този проблем !

Искам всеки един да напише мнението си за да може да се съобразим с всеки един и да намерим едно общо решение. И ще помоля колегите които много отдавна не са писали във форума да се включат и те, а за тези които нямат регистрации или не могат да си направят да кажат на някой от колегите да напише и тяхното предложение.
Мнението беше редактирано от ivailo06: 19 юли 2010 - 11:04
Отговори

onufri снимка onufri 05 октомври 2009 - 14:44

кмете мене не ме барка таз новата е като за офроуд.за деня неделя
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 05 октомври 2009 - 15:22

Мен по ме устройва Събота, мястото където решите но да има места всички да седнем заедно на Импул се видя, че повече от 10 човека няма по голямо сепаре. По принцип рядко се случва да сме повече но тази събота си беше навалица и се получи малко разхвърляне по маси. Така, че мислете за място. :clapping:

EDIT: Вече не малко хора си казахме мнението в темата за предната среща, че да се повтарям. Която се в Събота, а сега все едно не имало среща (и впрочем не е коректно да се трие темата от хората на които сме им гласували права), можеше да се модерира или поне прехварлят мненията в тази.
Мнението беше редактирано от BiserRs: 05 октомври 2009 - 19:15
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 05 октомври 2009 - 15:38

Аз вече бях писал Събота е по удобния ден за мен. Импулса ми хареса не е лошо, но наистина повече от 10 човека трудно, просто сепарето не побира повече хора, но надали има място, което ще ни събере повече от 10 човека, бях предложил ОМВ Дружба, но и там 10 човека е максимума ако не и по-малко. Мислете и пишете опелджии :clapping:

Нека всеки си каже кога, къде, ако някой има в предвид някое хубаво местенце за зимата да не си го пази само за него ;).
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 05 октомври 2009 - 16:03

Сетих се и нещо друго. Може да си правим срещи в Събота и в Неделя. Кой когато му е удобно, а може някой да идва и в двата дена :clapping: . Може да са на различни места също ;). Това пак е оферта :unsure:
Отговори

svetlio999 снимка svetlio999 05 октомври 2009 - 17:05

събота

и малко да поизтриете стари теми ненужни че вече разноглед станах в русенския раздел че да не ви разжалвам регионалните

единия избяга
Отговори

miroj снимка miroj 05 октомври 2009 - 17:35

Аз съм за събота :clapping:
Отговори

Petsata снимка Petsata 05 октомври 2009 - 18:06

Темата за последната среща изтрих по погрешка за което искрено се извинявам !

Аз като че ли и аз съм за събота, но като се замисля всеки излиза по барове този ден и едва ли ще намерим място което да ни събере всичките когато сме в по - голям състав !
Отговори

Пламен Маринов снимка Пламен Маринов 05 октомври 2009 - 21:15

На мен неделя ми е по удобно защото не съм на работа. Не бе бърка и за събота просто малко ще закъснявам. За мястото също не съм с претенций стига да не е на някой бензиностанция.
Отговори

onufri снимка onufri 05 октомври 2009 - 22:38

маи на текето беше наи добре
Отговори

Petsata снимка Petsata 06 октомври 2009 - 20:11

да - на текето наистина беше супер но за зимата трябва да измислим друго местенце - че не всеки ще може да стигне до текето в зимни условия !
Отговори

TITAN снимка TITAN 06 октомври 2009 - 21:08

За мен деня няма никакво значение :) такава ми е работата,часът също , като място мога да предложа паркинга на магазин Кауфланд.
Има :3: има :unsure: има и кафе машина,работи до 21:00 а зимата :clapping: палят газови печки в палатката,
ЕВЕНТУАЛНО :3: ,макар да ми се струва че на никой няма да му се седи прав 2 часа :mhihi:
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 06 октомври 2009 - 21:38

 TITAN, на 06 Oct 2009, 10:08 PM, каза:

За мен деня няма никакво значение :) такава ми е работата,часът също , като място мога да предложа паркинга на магазин Кауфланд.
Има :3: има :idiot: има и кафе машина,работи до 21:00 а зимата :3: палят газови печки в палатката,
ЕВЕНТУАЛНО :unsure: ,макар да ми се струва че на никой няма да му се седи прав 2 часа :3:


Това е добра идея :61: . Мога да добавя само че паркинга на Кауфланд Дружба е винаги празен в частта до кебапчетата, Кауфланд Липник има автомивка :clapping: . Кифтетата са винаги на промоция и са на цена колкото едно сокче. Изглежда удобно местенце докато натрупа сняг, а и доколкото помня изчистваха всичкия сняг от паркинга си. Аз съм за Кауфланд :mhihi: и все още съм за Импулс (ако все още го броим). Сещам се и още нещо, близо до Кауфланд Дружба е ДАВ (кафенцето), както и Шесто чувтсво (до стадиончето посока Кулата), винаги можем да се скрием от дъжд/сняг.

П.П. Скоро ще открият двата мола Дунав и Болницата (топъл паркинг, кафенца, място за жените) ще си заплюем единия.
Мнението беше редактирано от ivailo06: 06 октомври 2009 - 21:42
Отговори

Petsata снимка Petsata 06 октомври 2009 - 22:25

И аз мисля че кауфланд е добра идеята аз също съм ЗА там. Естествено че старите места още се броят, а и предлагайте и нови и накрая на седмицата да решим. Ако все пак се разберем за Кауфланд не е ли по добре в Неделя когато има по малко хора, а и след това дори и да идем на някое заведение от които се намират в близост, предполагам че няма да има много хора и лесно ще си намерим места !
Отговори

Пламен Маринов снимка Пламен Маринов 07 октомври 2009 - 19:19

Шесто Чувство както и на ДАВ е голяма цигания на последък. Сепаретата не са особено големи и на 2-те места
Отговори

Slash снимка Slash 07 октомври 2009 - 20:56

Голяма бъркотия момчета!Понеже мисля практично - Кауфланд е ок.Мисля че за всички е ясно че почти няма къда на друго място да се съберат 10-15 бегачки.Събота или неделя за мен няма значение, така или иначе в нормалните държави това са почивни дни :unsure: :clapping:

Поздрави, момчета!
Отговори

Ozzyfeld снимка Ozzyfeld 11 октомври 2009 - 09:03

Гласувам ЗА Кауфланд :icon_wink2:
Отговори

TITAN снимка TITAN 14 октомври 2009 - 11:27

Кфо стаа,ше има ли среща
Отговори

Petsata снимка Petsata 14 октомври 2009 - 18:27

Ами незнам някои се включиха забързо и пак изчезнаха - кажете мнение каде ще се събираме. Предлагам в неделя от 18.00 на кауфланд (дружба). Чакам отзиви !!!
Отговори

onufri снимка onufri 14 октомври 2009 - 20:05

аз ще съм там със жълтото пате :icon_wink2:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg