Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ходова част

секретни болтове

Tony снимка Tony 21 март 2007 - 23:17

колеги кажете от къде да си купя в София каяествени секретни болтове?
Не тези дето са по 7лв. и като ги завиеш си остава завинаги там...
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 22 март 2007 - 01:46

Moto expert - 25лв. комплекта
Отговори

Дамян снимка Дамян 22 март 2007 - 09:53

НеаМ РаВеН, на Mar 22 2007, 01:46 AM, каза:

Moto expert - 25лв. комплекта
 


Болта си заслужава,отивай там и нема съжеляваш. :nau:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 22 март 2007 - 09:58

Подкрепям колегите! При мен само се наложи да ги скъся малко на струг.
Отговори

ДимоЖеков снимка ДимоЖеков 22 март 2007 - 10:05

kok12, на Mar 22 2007, 09:53 AM, каза:

НеаМ РаВеН, на Mar 22 2007, 01:46 AM, каза:

Moto expert - 25лв. комплекта
 


Болта си заслужава,отивай там и нема съжеляваш. :nau:
 



Мда
Отговори

iocko снимка iocko 13 юни 2007 - 13:29

 ДимоЖеков, на Mar 22 2007, 11:05 AM, каза:

Болта си заслужава,отивай там и нема съжеляваш. :icon_rolleyes:
 
Мда


Извинявам се , че пиша в вашата тема, но и аз си търся качествени секретни болтове - и от къде мога да си взема тези които препоръчвате - Мото Експерт? Благодаря :opel_forever:
Отговори

Жоро снимка Жоро 13 юни 2007 - 13:37

 iocko, на Jun 13 2007, 02:29 PM, каза:

Извинявам се , че пиша в вашата тема, но и аз си търся качествени секретни болтове - и от къде мога да си взема тези които препоръчвате - Мото Експерт? Благодаря :icon_rolleyes:

Да речем от мотоексперт :opel_forever: Или по-точно от ТУК
Отговори

John снимка John 13 юни 2007 - 14:10

Аз си купих последно от Радиал, за 20 лв. комплекта. Принципно ги има в магазините за автоаксесоари и за резервни части.
Отговори

iocko снимка iocko 15 юни 2007 - 15:45

Днес бях в магазина Мото Експерт и ги гледах болтовете - имаха 3 вида, като два от тях бяха подобни. Едните бяха Flower Lock - Faradi - 2 вида, а другите: Secret lock for cars and busses. Ама и трите вида не ми вдъхнаха много доверие. Коя марка ми препоръчвате - да са по здрави (да не се счупят при затягане) и да не са все пак много разпространени, та всеки втори да има секретния ключ за тях. Благодаря предварително.
Отговори

u-ray снимка u-ray 13 август 2012 - 14:00

 iocko, на 15 юни 2007 - 15:45, каза:

Ама и трите вида не ми вдъхнаха много доверие. Коя марка ми препоръчвате - да са по здрави (да не се счупят при затягане) и да не са все пак много разпространени, та всеки втори да има секретния ключ за тях. Благодаря предварително.


Според мен на тези условия може би отговарят ето тези секрети: http://www.dalkomotors.com/?page=124
Скъпички са - Sicustar са 55.90 лв. - най-новият секрет на FARAD, който е "Най-сигурният болт в продуктовата листа, благодарение на устойчивостта му на усукване над 400Nm, предпазната черупка, която не може да се отсече и главата на болта, която може да издържи на всякакви опити за счупване."

Публикувано изображение


Някой да е купувал такива и да даде отзиви - заслужава ли си парите?
Отговори

sxs снимка sxs 13 август 2012 - 20:48

Ами мойте са такива. Поне като дизайн, за марката не съм сигурен. Самоче ги взех от Дженеръс за 70 и няколко лева с отстъпката. По-здрав секретен болт не съм виждал. За секретен болт дето го купувам веднъж в живота на колата не бих пестил 10,20 или 30лв. Евтините или няма да пазят и ще съм си хвърлил парите на вятъра, или ще се скъсат и ще ми отворят беля.
Отговори

demon_2 снимка demon_2 23 август 2012 - 15:03

Аз съм патил като съм губил секрета, иначе болтовете издържаха много време (не знам марката с тях купих колата). После беше голям филм, на едно място ми поискаха по 30 лв. на болт. Реших проблема за 20 лв.общо. На една гумаджийница много бързо ги свалиха (повечето секрети са само за привидно спокойствие, че няма да ни отлети джантата.... Моят съвет е да има в комплекта два секрета и гледай да си личи, че са качествени като материал.
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 23 август 2012 - 15:23

Младост 2 до пазар "Пътеките под 30лв, производство на Горна Оряховица
Отговори

freeqwerty снимка freeqwerty 22 март 2018 - 13:32

Да съживя малко темата. Тези болтове от мотоексперт читави ли са, някой купувал ли си е? Темата е стара и едва ли ще мога да се свържа с някой от колегите. Или да ми препоръчате някакви читави и изпробвани.
Отговори

Жоро снимка Жоро 22 март 2018 - 15:16

Няколко пъти купувам от това момче. https://www.olx.bg/a...as-ID4cwV0.html

Супер коректен е, a mcgard са едни от най-добрите за секрети.

P.S. много патих от тези на Горна Оряховица, производител им е "Енчо Енчев - ЕТЕ" ЕООД, превъртя единия при развиване. А е стяган с динаномометричен и пак направи беля...
Отговори

freeqwerty снимка freeqwerty 22 март 2018 - 17:44

 Жоро, на 22 март 2018 - 15:16, каза:

Няколко пъти купувам от това момче. https://www.olx.bg/a...as-ID4cwV0.html

Супер коректен е, a mcgard са едни от най-добрите за секрети.

Благодаря, ще звънна да видя какво ще каже.
Отговори

freeqwerty снимка freeqwerty 24 март 2018 - 19:13

 Жоро, на 22 март 2018 - 15:16, каза:

Няколко пъти купувам от това момче. https://www.olx.bg/a...as-ID4cwV0.html


Вчера си купих болтовете от човека. Изглеждат супер елегантни и надеждни. Скоро, когато сменям гумите ще отидат по предназначение.
Отговори

tisho.74 снимка tisho.74 30 март 2018 - 21:37

Добре де, пича е писал, че цените започват от 40 лева за употребявани. Какви си взе в крайна сметка- употребявани или нови? Защото и аз трябва да купувам за Пижо.
Отговори

freeqwerty снимка freeqwerty 31 март 2018 - 18:28

 tisho.74, на 30 март 2018 - 21:37, каза:

Добре де, пича е писал, че цените започват от 40 лева за употребявани. Какви си взе в крайна сметка- употребявани или нови? Защото и аз трябва да купувам за Пижо.

Нови си взех на марката Mcgard. 55лв. Още не съм ги сложил, но тези дни като слагам летните гуми ще сложа и секретните болтове. Тишо, сутринта ще ти звънна да видим за тези жици. ;)
Отговори

ILS снимка ILS 14 ноември 2018 - 11:07

Здравейте.

И аз съм изправен пред нуждата да купя секретни болтове. В Диана/Медина мед на Враждебна (не се сещам кое от двете беше), до Хоум Макс, ми предложиха за 30 лв. български, които изглеждаха много несериозно и обикновено, и италиански за 67 лв., които изглеждаха стабилно и еднакво с настоящите (оригиналните, дошли с колата при покупката). Реших обаче, че не съм готов да дам 70 лв., затова се отказах. И се озовах тук.

Чух се с човека от обявата в олх – стори ми се сериозен и точен. Разбрахме се да проверя параметрите на болтовете (за моя опел каза, че има един модел, който предлага – 22 мм дължина на резбата и 17 мм диаметър на главата) и да се чуем, за да не се разкарвам излишно до кв. Надежда.
55 лв. струва този модел.

Ще пиша, когато стане сделката (има шанс да е и след месец, защото имаше 1 бр. наличност и трябваше да провери в склада дали и той не е продаден).

Засега съм обнадежден! :)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg