Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

ПИКНИК край Варна в неделя

D1d0L1nk0 снимка D1d0L1nk0 04 юли 2008 - 20:34

аз съм жив.. въпреки че организацията ни винаги е била слаба.И както каза Огите.. винаги има някой дето не понася по някой.Но аз така или иначе имам мерака да се метна някъде така че ако имате нещо конкретно като бройка , време, място казваите! (:
Отговори

drmirchev снимка drmirchev 07 юли 2008 - 17:46

Ще ви кажа че са ви слаби организаторите, а и доста хора желание нямат май и затова се изказват негативно за идеята.

1.Става се раничко към 9ч.
2.Срещат се отиващите на пикадили център в 10ч.
3.Пазарене от пикадили 1ч.(най-много)
4.11ч тръгване от там за мястото(пътуване 30мин. макс)
5.В 12ч вече всички са се паркирали и барбекютата се палят
6.От там на татък и на най-тъпия ще му стане ясно какво следва :kuku:

Ако искате и меню мога да направя...
В зависимост от броя на хората се избира и храната за да няма гладни.
Най доброто за схемата са ребърцата (лично мнение), на човек горе долу заминават около 700-800гр. от тях за едно хапване, ако сме значи 10 човека се земат 8 кила.
Останалото което включва пиене и мезенца, всеки сам си го избира(в пикадили има всичко, но все пак ако там няма нещо специфично за някой, може да си го купи от преди това), това е защото секи сам си знае колко иска да изпие и да не плаща пиенето на някой друг, примерно.

Цените са ясни но и тях ще напиша:
-Ребърцата са 8,50 килото Значи за тях на човек около 7 лева.
-Мезето и пиенето на човек може да излезе в зависимост от него самия от 5 до 20лв
-Пътя до там, около 10лв за каращите на бензин и около 6-7 за каращите на газ(това на кола, а в кола влизат 4-5 човека)

Тръгва се примерно като свърши яденето, или като се изморят всички, може да се седи и до късно ако има желаещи.

Места за това има колкото си искате(в което и село да се набута човек винаги има гора и поляни около него), клишетата са ясни: камчия, побити камъни, аладжата,паша дере и много други. Но важно е да си изкарат хората добре а не мястото да е най хубавото.

Какво примерно може да се прави като се отиде там:
освен че може да се хапне и пийне добре сред природата, ако е до плажа мястото може да се прави всичко което се прави по принцип на плаж(къпане, печене, ловене на риба,миди и др.), ако е на река или язовир:риболов и така на татък.......

Ето това е примерно една готова организация, трябва само да се спази и работата е ясна.Нека сега хората с желание, да кажат дали ще идват или не, устройва ли ги, кое ги притеснява и да предложат място, според тях къде ще е най хубаво.Всичко ще се обобщи в петък и събота ще се направят нужните корекции по организацията и в неделя остава само да си направим шоуто.

Тъй като се оказва от няколко поста, че цялата работа не би станала, заради хора дето някой си там от всичките не ги харесвал, предлагам да напише всеки кой не харесва(може и да каже защо) и хората с най много гласове, да не бъдат поканени(за тях ще се направи отделно събиране, за да няма сърдити)

Аз от сега давам гласа си:ПАС(защото този който дойде, ще знам, че е дошъл, за да си изкара добре, а не за да се прави, че не харесва някой)

Ако нещичко съм пропуснал моля да бъда извинен, все пак не съм от най-интелектуално развитите хора във форума, та аз дори и опел нямам, но все пак пред вас е един от най-простите варианти на идеята пикник.
Отговори

Дамян снимка Дамян 07 юли 2008 - 17:53

Идеята е много яка и подходяща.Но има хора ,които ще предпочетат на плажа с гаджето.Затова,тях няма да ги бройм,а просто трябва д аго направим в неделите
Отговори

yasmania снимка yasmania 07 юли 2008 - 20:19

свежа идейка, само да е свободен и не много топъл ден и се мятам !
Отговори

D1d0L1nk0 снимка D1d0L1nk0 07 юли 2008 - 22:33

пфф то момчето ашкулсум му правя!Има хора дето въобще не им се занимава с "глупости" ..а това е човек,който прави нещо,за да ни събере заедно и да се разходим и отпочинем от шумният град,да си релаксираме и да се позабавляваме..но не може само с 1 човек!Трябва му подкрепа и аз съм там!:)
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 08 юли 2008 - 07:22

Аз съм твърдо ЗА, както съм писал в първите съобщения на темата.

 Дамян, на Jul 7 2008, 06:53 PM, каза:

Но има хора ,които ще предпочетат на плажа с гаджето.

А защо не тези хора да предпочетат един път разнообразие пак с гаджето, ама на пикник :knee:
То си е тяхна работа де. :kuku:
Аз викам тази неделя да се уговорим, пък на който му се идва идва. И не всеки да си мълчи и да чака като се насъберат хора тогава да се присъедини ами да си казва от самото начало. Викам тая неделя да обсъдим сериозно къде ще го бъде и как. :kuku: Смятам че е хубаво от време навреме малко разнообразие, с колегите от Опел форума, а не само да се виждаме по бензиностанции и паргинзи. :kuku: :knee:
Отговори

drmirchev снимка drmirchev 08 юли 2008 - 22:12

Идеята живна и сред вас значи, ок тогава.
Денят е неделя, мястото е паша дере (до плажа), организацията е посочена горе.
Аз така или иначе ще ходя, така че който е навитак нека заповяда, дори и да не се познаваме, да не се притеснява, ще му хареса(винаги става хубаво).

Ако има някой, който иска да дойде, но не му е удобно нещо, няма проблеми, ще се съобразим с всеки, каквото и да е.

Неща които имаме като инвентар:
-2бр. барбекю
-чадъри (много)
-5 коли с доста места(ако има някой който няма възможност да дойде с кола или се притеснява че за него няма място)
-топка(може да се донесе и друга по хубава)
-столове и шезлонги(ама трябва една кола само тях да мъкне)
-шатра
-въдици с такъми за морски риболов(ама ме съмнява че щв ги взема освен ако някой не изяви желание за това)
-2бр. кучета(ама ако ще сме много народ голямото няма да го вземам, че и малкото)
-музика (от колите ама ако някой има нещо по подходящо да го домъкне)

Ето с това разполагам аз, ако има хора от желаещите да дойдат, които могат да дпринесат, за разширяването на списъка, нека донесат всичко, което смятат за полезно.


Айде сега чакам, само да кажете, че идвате и сте готови.Не знам какво повече може да се направи, освен да се осъществи идеята. :mhihi: :flag: :hand:
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 09 юли 2008 - 17:53

 drmirchev, на Jul 7 2008, 06:46 PM, каза:

2.Срещат се отиващите на пикадили център в 10ч.

Който ще идва... това е мястото. За телефон за връзка за допълнително доизяснение на Л.С. Въпроси може и тук и на Л.С.
Казвайте кои ще идвате да знаем кой да чакаме и кой не
Отговори

drmirchev снимка drmirchev 09 юли 2008 - 19:13

GTEменът каза тежката си дума, за интересуващите се:неделята е тази, пикадилито е центъра до АГ-то, часът може и да остане същия ако няма изненади,....може и по ранен да стене. :mhihi:
Отговори

drmirchev снимка drmirchev 10 юли 2008 - 17:04

Хубаво ще е тези които ще идват, да пишат че да не тръгнем без някой.
Отговори

totev снимка totev 11 юли 2008 - 12:52

А гости от София приемате ли, щото аз ще пътувам до Варна събота през ноща и ако успея да намеря квартира или хотелче бих желал да присъствам :mhihi:
Отговори

drmirchev снимка drmirchev 11 юли 2008 - 17:12

 totev, на Jul 11 2008, 01:52 PM, каза:

А гости от София приемате ли, щото аз ще пътувам до Варна събота през ноща и ако успея да намеря квартира или хотелче бих желал да присъствам :mhihi:


С най-голямо удоволствие естествено.
Всеки е добре дошъл и се чудя колегите от варна какво чакат още, че не изявяват желание.
Иначе схемата е посочена в мненията по горе ако има въпроси ще отговарям.
Часа само може да стане по ранен но това утре ще стане извесно като видим кой ще идва.
Има и телефон за контакти 0899915286-Милен и м-телски 0889648953-Дидо
Отговори

driv3r снимка driv3r 12 юли 2008 - 11:58

ми аз съм за :mhihi: може да го отразим че и на мене ми омръзна се едно и също да се рзберем един час и да :hand:
Отговори

drmirchev снимка drmirchev 12 юли 2008 - 13:20

Часът остава 10 на пикадилито, прайм кот прайм там и се мятаме.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg