Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Събота

Тази тема е заключена « Prev

O-Z снимка O-Z 27 юли 2007 - 01:14

След доста чудене и обикаляне по чукарите с Бугатия, решихме че най-добре да се съберем на Локорско. Повода е....бе то поводи много... Първо е близо, второ повечето го знаете къде е? От мен ще има известно количество бира и прпорционално на него кифтета. Аз и още две видни форумни котви ще бъдем там от рано да хванем местото и да подготвим терена. За тези които не го знаят къде е Митко метанчето предложи да се съберат всички на ОМВ на ботевградско към 10 часа. Моля Митко да напише за по-сигурно. За гостите от провинцията които сигурно ще дойдат по-късно, след обаждане от тяхна страна ще се постараем да им бъде осигурен ескорт. Моля всеки да си носи каквото сметне че ще му е нужно за пиене и едене освен това което ще е осигурено, както и за евентуално преспиване. Приемат се секви хора от админи до обикновени юсъри.. :icon_redface: ...сами жени също са добре дошли. Айде до скоро...за сега не се сещам друго ма много ми се доспа и ще дописвам утре.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 27 юли 2007 - 08:21

Супер! ;) На същото място ли ще ходим (в смисъл, ти не беше последния, път, но предполагам за онова местенце става дума?)...

Публикувано изображение

ПС. Кои ще се дигат с палатки? Има ли място в някоя и за мен или да ровя по мазето за мойта?
Отговори

Жоро снимка Жоро 27 юли 2007 - 08:27

 Wizard of O-Z, на Jul 27 2007, 02:14 AM, каза:

Моля Митко да напише за по-сигурно.

Е това ме разведри рано сутринта...

 Moonlord, на Jul 27 2007, 09:21 AM, каза:

Супер! ;) На същото място ли ще ходим (в смисъл, ти не беше последния, път, но предполагам за онова местенце става дума?)...

Ей Паце тая снимка ми беше на десктопа известно време...

 bugatti, на Jul 27 2007, 09:23 AM, каза:

За тйя ли момчета става въпрос :icon_redface:

Познавам ги тоя единия мноооо просТТТТ
Отговори

bugatti снимка bugatti 27 юли 2007 - 08:28

По-скоро- проЗзЗзЗ

ПП Ъъъъ аз мисля да остана на палатка (в тая 5-местната на Крис)
Отговори

Стефан снимка Стефан 27 юли 2007 - 08:33

Ей гадове .... събота заминавам към по-морските крайща на страната и ще пропусна този бирено-пържолен уикенд :icon_redface: Да пазите Жоро от копривата (... или копривата от Жоро), че предния път опита да се самоунищожи :dance: Айде весело ... :help:
Отговори

O-Z снимка O-Z 27 юли 2007 - 08:40

 Moonlord, на Jul 27 2007, 09:21 AM, каза:

Супер! ;) На същото място ли ще ходим (в смисъл, ти не беше последния, път, но предполагам за онова местенце става дума?)...


Да видя ми се най-добре пък и повечето го знаете къде е.

Бугат ти са събуди почна ве хехехех

Палатки май ше има доста- Хрис 5 места, Микси ше зима, Бого също, аз ша лижа на ливадата по корем и така...
Отговори

maverick7bg снимка maverick7bg 27 юли 2007 - 08:44

Звучи МНОГОООООО добре :) :icon_redface: Кажете ако трябва да се организираме за някакъв общ пазар като миналия път все пак !? :dance:
Отговори

Жоро снимка Жоро 27 юли 2007 - 08:51

 Стефан, на Jul 27 2007, 09:33 AM, каза:

...Да пазите Жоро от копривата (... или копривата от Жоро), че предния път опита да се самоунищожи...

Мани, мани... заради едното бесене щях да се одавя...
А иначе споко аз май няма да ходя че имам фобия от копривата...

 Wizard of O-Z, на Jul 27 2007, 09:40 AM, каза:

аз ша лижа на ливадата по корем и така...

ей прибирай си езика да не заближеш кал...
Отговори

Марто снимка Марто 27 юли 2007 - 08:56

Като гледам така , мисля този път и аз да дойда. Много ме беше яд, че изпуснах предишното ходене.
Отговори

O-Z снимка O-Z 27 юли 2007 - 09:00

Само ша ва замоля да си вземете и кой каквото му се пие и яде допълнително, че аз ше зема квото мога ма незнам докъде ше ми стигнат парите.
Отговори

maverick7bg снимка maverick7bg 27 юли 2007 - 09:04

Ами тогава моето предложение е пак да се съберем на билата желаещите и като миналия път един пазар пък на Магъосника нещата ще са просто допълнителен бонус :):) Не вярвам да останат :) :icon_redface:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 27 юли 2007 - 09:17

Ми мисля и аз да дойда. Само някой може ли да даде нещо карта къде ще се събирате и в коя посока е това място. В София ще се оправя да стигна до срещата ако има такава, ама ако ми дадете карата къде ще се събирате, че с имената на улиците и т.н. съм скаран. Благодаря предварително! И още една молба, да кажете горе долу там като температури как е, щото ще взема детето и да знам как да е облечен.

П.С. Жоро ще ми липсваш... и на жена ми също...
Отговори

Жоро снимка Жоро 27 юли 2007 - 09:24

 Scorpion_BV, на Jul 27 2007, 10:17 AM, каза:

П.С. Жоро ще ми липсваш... и на жена ми също...

И Вие на мен...
Отговори

kaka снимка kaka 27 юли 2007 - 09:31

 Scorpion_BV, на Jul 27 2007, 10:17 AM, каза:

Ми мисля и аз да дойда. Само някой може ли да даде нещо карта къде ще се събирате и в коя посока е това място.

Eто къде е Локорско
Публикувано изображение
Бояне, ако искаш може да отидем заедно, така и така влизаш в София покрай нас.
Отговори

Maiky снимка Maiky 27 юли 2007 - 09:33

А на мен ще ми липсвате всички.... на работа съм за съжаление цял ден! :icon_redface:
Отговори

Иво снимка Иво 27 юли 2007 - 09:51

Гледам организацията е на лице. Аз още не знам по кое време ще се появя.

Само да кажа, че това зиданото барбекю няма скара. За да може да се ползва и то не е лошо някой да вземе една решетка
Отговори

Оги снимка Оги 27 юли 2007 - 09:54

Хех ... няма как да пропусна :icon_redface: Там съм :dance:
Отговори

30e снимка 30e 27 юли 2007 - 09:57

Пак ше треа на :dance: да се ходи :icon_redface:
Отговори

booogo снимка booogo 27 юли 2007 - 10:12

Аве....а нас с Микси кой ше ни закара??? :dance:
Ози, аз за съжаление няма да оставам за през нощта....че в неделя трябва да съм свеж и пъргав....
Така чееее.....си търся и превоз за наопаки вечерта, като тактично приближавам ушо към Бай ми Митьо, който спомена за подобен вариант.... :icon_redface:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 27 юли 2007 - 10:15

Аз мога да накача народ във Вектрата... ще съм сам, така че - Бого - заповядай, но за връщане няма да стане ;) Остава ми се да изпростяваме задружно :icon_redface:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg