Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Автомобилни Газови Уредби [АГУ]

добър газанализатор в пловдив

kikaha снимка kikaha 21 април 2008 - 10:48

колеги.моля препоръчайте ми добър майстор /сервиз/ в града от есента съм на газ още не съм ходил за центровка и колата пали трудно с постоянно припомпяне на педала на газта иска ми се да оправя това
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 21 април 2008 - 11:57

 kikaha, на Apr 21 2008, 11:48 AM, каза:

колеги.моля препоръчайте ми добър майстор /сервиз/ в града от есента съм на газ още не съм ходил за центровка и колата пали трудно с постоянно припомпяне на педала на газта иска ми се да оправя това


На околовръстното в Тракия до газстанцията на такситата, встрани от нея има едни зелени гаражчета,там са добри майсторите.
Отговори

rodot снимка rodot 21 април 2008 - 18:36

колега ходи някаде другаде неи в тракия големи мундари са :19a: :19a: :dance:
Отговори

stan4o снимка stan4o 21 април 2008 - 19:56

дам такси 1 от зад момчетата слагат газ и метан мн са добри но винаги имат мн работа маи треа с предварителна угаворка другато място е в сервиз флекс ауто стария на марцедес бенц на пазарджишко шосе при игнат имат сериозна апаратура и знаят как се използва дано сме помогнали с нещо :dance:
Отговори

dio_sr_06 снимка dio_sr_06 21 април 2008 - 21:50

В кв.Кючук Париж има страхотен сервиз за монтаж на газови уредби, обурудван с газанализатор и др. намира се на ул.Иван Гарванов (това е третата пресечка на ул.Даме Груев като срезеш от надлез Родопи) сервиза се казва "Ласков" тел.0887744136
Момчетата поставиха уредбата на моята кола и съм доволен от монтажа и от подръжката, шефът им си разбира доста от работа така че без притеснение може да отидеш при проблем там, все пак мочетата са едни от първите в бранша под тепетата (от 1994г). :dance:
Отговори

wrecked_pld снимка wrecked_pld 22 април 2008 - 11:08

И аз да се включа,може да отидеш в БРЦ сервиза,който се намира на Цар Симеон №66 до Газстанция "Топливо".За повече информация влез на клубния им сайт www.brc.hit.bg .Доволен съм от работата и са разбрани хора с една дума пичове ;).
Отговори

Ник.опел снимка Ник.опел 22 април 2008 - 13:05

 dio_sr_06, на Apr 21 2008, 10:50 PM, каза:

В кв.Кючук Париж има страхотен сервиз за монтаж на газови уредби, обурудван с газанализатор и др. намира се на ул.Иван Гарванов (това е третата пресечка на ул.Даме Груев като срезеш от надлез Родопи) сервиза се казва "Ласков" тел.0887744136
Момчетата поставиха уредбата на моята кола и съм доволен от монтажа и от подръжката, шефът им си разбира доста от работа така че без притеснение може да отидеш при проблем там, все пак мочетата са едни от първите в бранша под тепетата (от 1994г). :dance:


Да споделя и аз, днес бях на същия газанализатор, доволен съм. Колата не ми е вървяла така от много време на сам.
Отговори

kikaha снимка kikaha 24 април 2008 - 10:22

Bблагодаря на всички отзовали се на това питане. безавариина пичове!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg