Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Astra G - Добавка за предна броня

kirchank снимка kirchank 25 април 2009 - 14:52

Някой има ли представа къде и за колко може да се намери тази добавка.Според мен това е една от най-сполучливите.



Публикувано изображение


Публикувано изображение
Отговори

gujo78 снимка gujo78 25 април 2009 - 14:54

:icon_razz2: :thu: :thu: прочети внимателно тази тема
http://www.opelclub-...showtopic=56136
Отговори

kirchank снимка kirchank 25 април 2009 - 15:11

 gujo78, на 25 Apr 2009, 03:54 PM, каза:

:icon_razz2: :thu: :thu: прочети внимателно тази тема
http://www.opelclub-...showtopic=56136


Използвах търсачката не 3 а 5 пъти и не намерх такава добавка,както и в темата която ми пращаш,там има цели бронии,а не добавки.Аз съм посочил точно каква добавка търся,така че ако ми посочиш някъде такава и от къде да си я купя трии темата с 220.
Отговори

gujo78 снимка gujo78 25 април 2009 - 15:13

Там където има цели брони, има и добавки.За това ти посочих тази тема, в БГ няма да я намериш :icon_razz2:
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 25 април 2009 - 17:28

 kirchank, на 25 Apr 2009, 04:11 PM, каза:

Използвах търсачката не 3 а 5 пъти и не намерх такава добавка,както и в темата която ми пращаш,там има цели бронии,а не добавки.Аз съм посочил точно каква добавка търся,така че ако ми посочиш някъде такава и от къде да си я купя трии темата с 220.

Търсачката ясно, че не става за нищо и аз до сега не съм намирал нищо, което да ми трябва с нея...та по въпроса...въпросната добавка често се слага на ОПЦ 1(фабрично), иначе в вариантите да я намериш са ebay.com и другия е PitStopTuning в София, имат и сайт с телефони....големи пичове са и съм сигурен, че могат да ти помогнат в търсенето и намирането ....
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 25 април 2009 - 18:13

Здравей както s7ifl3r каза тази добавка се монтира на ОПЦ1 за цена споменават немците, че е около 165EU при дилърите на ОПЕЛ. Ако искащ провери в Българските за цена какво ще ти дадат.
Отговори

kirchank снимка kirchank 25 април 2009 - 19:13

Благодаря и на двамата за бързите отговори.Ако намеря добавката ще напиша къде и колко.
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 26 април 2009 - 09:24

и аз си търся добавка от ОПС 1
Най-ниската цена която видях е 100 евро в ebay.de
В България в оторизираните е доста повече и няма смисъл от тук.
Само от Германия.

п.с. Дръж ме в течение и примерно може да се комбинираме с поръчка.
Имам познат който доставя и е коректен ( поръчвал съм си вече доста неща от него)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg