Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

Къде да сменя накладки - София

ostavime снимка ostavime 04 април 2022 - 16:00

Може ли да ми препоръчате сервиз, където да сменя накладките на автомобила си Корса Е
Благодаря.
Отговори

tisho.74 снимка tisho.74 04 април 2022 - 16:25

Не знам сервиз, в който да те пуснат да си ги смениш.

 ostavime, на 04 април 2022 - 16:00, каза:

Може ли да ми препоръчате сервиз, където да сменя накладките на автомобила си Корса Е...


Пробвай при Бижо ако искаш да ти ги сменят вместо теб:-)
Мнението беше редактирано от tisho.74: 04 април 2022 - 16:26
Отговори

ostavime снимка ostavime 05 април 2022 - 07:35

 tisho.74, на 04 април 2022 - 16:25, каза:

Не знам сервиз, в който да те пуснат да си ги смениш.



Пробвай при Бижо ако искаш да ти ги сменят вместо теб:-)


Бижо. Кой е тоя Бижо? Трябва ли познавам някой с прякор Бижо?
Бижо накладката ли?
Отговори

Ne6to Smisleno снимка Ne6to Smisleno 05 април 2022 - 07:43

Така си се казва човека, има реклама в платената секция и се ползва с добра репутация във форума, аз лично съм ходил доста пъти при него и мога да кажа само добри неща за него.

Ако търсиш сервиз с подемник на самообслужване, мосля, че гледах някъде, но цената на час е таква, че по-добре си плати на някой да го направи.
Отговори

tisho.74 снимка tisho.74 05 април 2022 - 07:43

Я, пишем си едновременно
Мнението беше редактирано от tisho.74: 05 април 2022 - 07:43
Отговори

FaKeR снимка FaKeR 05 април 2022 - 11:22

 ostavime, на 05 април 2022 - 07:35, каза:

Бижо. Кой е тоя Бижо? Трябва ли познавам някой с прякор Бижо?
Бижо накладката ли?


Не че искам да ти правя сметка, но караш нова кола, а ти е мъка да отидеш на сервиз... и то за смяна на накладки на корса.
А и като някой ти даде насока не се дръж така, сякаш си на 15. Защото другият път колегите ще те подминат така, сякаш нямат накладки :loser:
Мнението беше редактирано от FaKeR: 05 април 2022 - 11:23
Отговори

ostavime снимка ostavime 05 април 2022 - 12:13

 FaKeR, на 05 април 2022 - 11:22, каза:

Не че искам да ти правя сметка, но караш нова кола, а ти е мъка да отидеш на сервиз... и то за смяна на накладки на корса.
А и като някой ти даде насока не се дръж така, сякаш си на 15. Защото другият път колегите ще те подминат така, сякаш нямат накладки :loser:

Добре де, толкова ли е трудно да се даде име и адрес на сервиза, а не да се остроумничи?!? 1 ред се пише и готово. Нова била колата, ала бала. Много ясно, че няма да си ги сменям сам.
Както и да е. Типично за БГ форум.
Отговори

Ne6to Smisleno снимка Ne6to Smisleno 05 април 2022 - 14:16

 ostavime, на 05 април 2022 - 12:13, каза:

Добре де, толкова ли е трудно да се даде име и адрес на сервиза, а не да се остроумничи?!? 1 ред се пише и готово. Нова била колата, ала бала. Много ясно, че няма да си ги сменям сам.
Както и да е. Типично за БГ форум.


Не че нещо, ама 3-ма души сме те разбрали така, може би проблема е някъде другаде, ако и в другите форуми се държат така с теб..

Автофар Люлин - стават - имат и подходящи части:
https://avtofar.com/

Студио Х:
https://www.opelclub...topic=9453&st=0

Както и безброй други места.

Имай предвид, че тук като препоръчваш на хората сервизи или майстори рано или късно им излизаш виновен за нещо и никой не се пише доброволеца за тая работа.
Мнението беше редактирано от Ne6to Smisleno: 05 април 2022 - 14:17
Отговори

FaKeR снимка FaKeR 05 април 2022 - 14:47

 ostavime, на 05 април 2022 - 12:13, каза:

Добре де, толкова ли е трудно да се даде име и адрес на сервиза, а не да се остроумничи?!? 1 ред се пише и готово. Нова била колата, ала бала. Много ясно, че няма да си ги сменям сам.
Както и да е. Типично за БГ форум.

Явно пишеш само в чужди форуми, но не се сещаш да напишеш в гугъл най-простото нещо :
Бижо Опел -> и виж какво излиза, чудесия, а :smile3560:
Аз лично съм доволен от тях и мога да ги препоръчам.
Отговори

benzy снимка benzy 05 април 2022 - 16:53

 ostavime, на 05 април 2022 - 12:13, каза:

Добре де, толкова ли е трудно да се даде име и адрес на сервиза, а не да се остроумничи?!?

Пич, човека се е усмихнал, видно е, че добронамерено се шегува, давайки ти търсения съвет, не той, ти се впрягаш излишно.
В този форум Бижо е познато и емблематично лице, щом не си запознат можеше да питаш по-нормално за подробности. Не приписвай собствените си грехове на други.
Форумът си е много добър даже и много хора като Тишо, хора с познания, отделят от времето си, за да помагат и трябва малко уважение да има към тях и да сме им признателни!
Отговори

ostavime снимка ostavime 06 април 2022 - 07:30

Признателен съм на всички.
Благодаря. ????
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg