Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Opel Weekend Кюстендил 1

Тази тема е заключена

Гостpeshokn_* 20 февруари 2008 - 14:05

Е окей кака, ти прави списъка .... аз не бях видял първото мнение, че си го редактирала. Туко що се чух с Виктор Стифлър и го поканих. Очакваме включване...
Отговори

Vertig0 снимка Vertig0 20 февруари 2008 - 14:22

Пешо,Кака, и аз съм в играта.Ако трябва помощ Пешо да звънка.
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 20 февруари 2008 - 14:27

ЕЕЕЕ баш сега ли измислихте когато съм затънал откъм финансова гледна точка.
На следващата сме там да се пофукаме малко :) <_<
Отговори

Mixi снимка Mixi 20 февруари 2008 - 15:21

 kaka, на Feb 20 2008, 02:03 PM, каза:

 Mixi, на Feb 20 2008, 01:18 PM, каза:

Пешко, Жужка се брои към мен, тя не е отделен член , че да я слагаш с отделен номер отдолу ;)

Микси, както знаеш, списъците ги водя аз, а ти си писала "Микси - 3 + Жужка", т.е. общо излизат 4, пък и тя си е отделна личност. Както и да е, ще го редактирам.

Микси+ Хрис+ Иво+ Жужка= 4 <_<
Отговори

GT 51 снимка GT 51 20 февруари 2008 - 19:43

 peshokn, на Feb 19 2008, 09:50 AM, каза:

А то 15 Март било Събота... ми окей ... нека темата поседи още малко за да мога да си направя равносметка и ще обявя цени и ще купя билети за тая проява, при положение, че се състой в Театъра. Ако е на Арката на площада, мисля, че ще е безплатно. Но да ти кажа според мен ще ти хареса повече празника на града, доста хора, жени колкото щеш ... :3:

Абе колега :3: , случайно да знаеш дали няма да има и ретро парад на празника на града ВИ???? Или нещо съм се объркал <_< :3: Все съм останал с впечатление, че и БАК РЕТРО имат нещо общо с цялата дандания...Ако имаш инфо пиши, че клуб на пенсионера още не са си утвърдили програмата за тази година :3:
Отговори

Гостpeshokn_* 20 февруари 2008 - 20:22

Колега, ТРЯБВА ДА ИМА РЕТРО ПАРАД, но все още нищо не е ясно. Ще се опитам да проуча и ще пиша тук - чети от време на време. Иначе в Неделя 23 Март - ще има сбирка на кюстендилските МУнери на летището извън града. Ако останете дотогава, ще ви водя да се позабавлявате!

Сигурен съм, че ще има или РЕТРО ПАРАД или ПРОЛЕТНО РАЛИ - ето от миналата година. Видеото е качвано на 22.03, следователно е заснемано на 20 или 21 - ще разбера! Приятно гледане!

Иначе знаете ли какво усещам, Ndoe + Mixi = ВНЛ - като малките деца сте, ей :) но пък ще бъде забавно с Вас, определено! <_<
Отговори

GT 51 снимка GT 51 20 февруари 2008 - 21:37

<_< Ако не вали сняг, ще гледам да дойда.Поздрави :3:
Отговори

Гостpeshokn_* 22 февруари 2008 - 21:48

GT-51, е то и сняг да вали, пречи ли ни?

Хайде Неравен, Акула, Скорпионеее, Пацоооо, фанатиккк, beos и всякакви други персонификации, алоууууууу събудете се, поканата важи и за Вас!
Отговори

GT 51 снимка GT 51 23 февруари 2008 - 10:57

:thu: На мен ми пречи, щото съм с летни гуми,и баба Зонка може да не качи баирите, пък без нея едва ли ще дойда.. :thu:
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 23 февруари 2008 - 11:58

Епа то още далечно ама може и да скокна да видиме ко стаааа... :thu:
Отговори

Гостpeshokn_* 23 февруари 2008 - 22:18

Така, проучих как стоят нещата с хижата на ДАП. Значи КАКА, имай на предвид, че трябва да се обадим възможно най-скоро, за да не се запълнят местата за тоя празник. Така -

1. Цената на легло е 12 лв - имат двойни и тройни стаи, при всяка има баня!

2. Цената на апартамента е 34 лв - едно голямо легло и едно по-малко - семейство с дете, предполагам.

Дай да се разберем с теб какво да правя, та ако се наложи да отидем и да капарираме, за да ни запазят места!

Телефона ще ти го дам на лично, когато се появиш!
Отговори

kaka снимка kaka 24 февруари 2008 - 00:41

ДАП-а звучи още по-супер с тия цени :thu: Остава само да знаем колко човека сме и да запазваме :thu: Ама дай още малко време - десетина дни примерно, че някои хора тука размишляват...
Отговори

Гостpeshokn_* 24 февруари 2008 - 00:59

Те хубаво размишляват, но да не стане така, че в последния момент да запазваме места и да се окаже, че няма такива налични! То че ще намерим други места, ще намерим, но някак си е тъпо да се разделяме - едни в града, други в гората, трети в психодиспансера, нали?
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 24 февруари 2008 - 01:03

Огии, да доем те зеем идния викенд с нешо по добро от еликоптерр? :thu:
Инак ме пишете, поне 2ма, АПАРТАМЕНТ! :thu:
Отговори

Гостpeshokn_* 24 февруари 2008 - 01:08

Даааа, ще стане точно така, както мисля :) но ще пробвам да взема цялата хижа, како обади се и да се разбираме какво да правим... :thu: Како, нуждая се от твоята помощ! Очертава се да дойдат много хора, така че утре отивам и до Лазур да питам ...

За Дапа дават, че общо леглата са 90, дано да са свободни. Не трябва да се бавим ....
Отговори

kaka снимка kaka 24 февруари 2008 - 01:19

:thu: Тейк ит ийзи, Пешо...

Цитат

Етажи: 4 общо легла: 90

Мисля, че все ще има място за нас. Едва ли ще сме повече от 20-30 човека, понеже на някои ще им е далеч (виж Оги), което е разбираемо. Пък ако станем повече :thu: има време, ще го измислим, ако не ни стигне ДАП-а.
Отговори

Гостpeshokn_* 24 февруари 2008 - 01:22

Кака, от Кюстендил ще дойдат хора, но без преспиване - разбрали са за Опел срещата и в момента всички се готвят. Отделно на това има хора от София, които също ще се дойдат и не могат да пишат в форума, точно поради факта, че бяха забранили регистрацията. Иначе аз ще оставя моя телефон тук и ще посрещам хората. Никой няма да върна, просто да не се получи едно огромно недоразумение с тия хижи и хотели, в частност с местата!
Отговори

KRiS_KN снимка KRiS_KN 24 февруари 2008 - 12:55

 peshokn, на Feb 24 2008, 01:22 AM, каза:

Кака, от Кюстендил ще дойдат хора, но без преспиване - разбрали са за Опел срещата и в момента всички се готвят. Отделно на това има хора от София, които също ще се дойдат и не могат да пишат в форума, точно поради факта, че бяха забранили регистрацията. Иначе аз ще оставя моя телефон тук и ще посрещам хората. Никой няма да върна, просто да не се получи едно огромно недоразумение с тия хижи и хотели, в частност с местата!


Има има желаещи от кн. Става на ДАП там стават купони, а също и бунгалата на Трите буки.
Отговори

Гостpeshokn_* 24 февруари 2008 - 13:01

Да, стават и бунгалата, но разстоянието между бунгалата и хижата на дапа предполагам е около 2 км. Все тая, друг е въпроса колко на брой са бунгалата и какви пари ще им иска Симчо ... а ти кой си?
Отговори

KRiS_KN снимка KRiS_KN 24 февруари 2008 - 17:09

 peshokn, на Feb 24 2008, 01:01 PM, каза:

Да, стават и бунгалата, но разстоянието между бунгалата и хижата на дапа предполагам е около 2 км. Все тая, друг е въпроса колко на брой са бунгалата и какви пари ще им иска Симчо ... а ти кой си?

Мисля че бяха 25 лева едно бунгало с 4 легла! Има и трапезария като ресторант с плазмен телевизор
двд и всички екстри. Днеска се запознахме няма смисъл от отговор. :thu:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg