Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

OPEL Weekend Кюстендил 2

Тази тема е заключена « Prev

Гостpeshokn_* 08 август 2008 - 13:34

Мина време, настанаа пилци, таковаа квачки, хора се ожениха, други измряха, трети коли си купиха, после мина лятото и се усети предстоящото идване на Есента, а на мене акъл не ми дойде в главата. А с тая пуста есен идва и поканата към всички желаещи от Опел Клуб България да се присъединят към предстоящо-заформящата се софра, по повод бракосъчетанието ми, демек ще се женя бе хора, ще си турям веригата и ще си влача тежката орисия.

Присъствието на всички е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Хич няма такива ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО, ПО ЖЕЛАНИЕ и тн. Това тука да не ви е демокрация! А така! Та всички желаещи да ме уважат мен (да не забравяме мъжката солидарност при изявяване на съжаление, че още един идиот отече), както и да уважат колегите от регионалния Опел клуб, да заповядат в гр. Кюстендил на 10 (Петък) Октомври и да си тръгват на 12 (Неделя) Октомври.

Обещавам, че ще спазаря CAPO DI TUTTI CAPI на Osogovo Racing Team, накратко наричан VaskoZ да организираме разни легални и не-чак-дотам легални гонки.

Спането можем да го издокараме в оня бълхарник, наречен Хижата на Дап - там е евтино, но лично аз не одобрявам тази идея. Има едно прилично хотелче "ЛаВега" - 30 лв за стая с две легла. Ходих там с Кака на романтична вечер и мога преспокойно да твърдя, че условията са прилични. Има и възможност за частни квартирки, по 15 лв на легло, но по разбираеми причини, аз немога да кажа какво е положението там - само veseliq roger може!

Що се отнася до това чий ще го дирим в Кюстендил, бих предложил няколко алтернативни варианта за развитие на срещата: като цяло хапването и пииването ще преобладават, няма да ви карам да чукате камъни, ще ви запозная с булката, после по желание дискотеки, кръчми и тн. Може да посетим Хисарлъка, Скакавишкия водопад, после на плаж да ходим, пък като за приключване на вечертта ще направим моята ергенска вечер, ма ми доведете нещо русо и хубаво от София, по възможност в чувал в багажника на някой Опел.

А сега очаквам включване от Вас!

СПИСЪК НА ЖЕЛАЕЩИ:

1. Kaka
2. Moonlord
3. Nomak
4. ickko
5. gujo78
6. veseliq roger + 2
7. Лудия Макс
8. Prilo
9. mercedes_benz + Буба (с уредено спане)
10. wrecked_pld
11. Krasteff
12. killerqueen + NeznayniaVoyn + 1 (с уредено спане)
13. worker
14. SToDo

КЮСТЕНДИЛСКИ ЧАВЕТА

1. peshokn
2. Vertig0
3. SaCReD VoIcE
4. IMPERIA1515
5. kraskata_corsa
6. КН0001
7. Pirato
8. M-Sparco
9. vasko-z
10. mitaraf
11. и други знайни и незнайни борци за правда и свобода
Отговори

Nomak снимка Nomak 08 август 2008 - 13:38

Мен си ме знаеш Пешо :dummy: ,пиши ме вътре :dummy:
Даже ще гледам да събера същата компания като от последния път пък ще видим какво ще стане.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 08 август 2008 - 13:46

Отваряй списъка :dummy: :dummy: и ме добавяй в него ;) Не съм 100% сигурен, дали червеното возило ще е в България тогава и дали синьото ще се движи, но ще се задоволя и с возене само :beer:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 08 август 2008 - 14:02

Моите искренни съболезнование Пешо, ще дойдеме лично с Жужето да ти ги поднесем :dummy:, мда и ЛаВега звучи добре, малко като демоверсия на Лас Вегас :tongue: , за 2 нощувки :dummy:
п.п. има шанс и за моята урсуз особа нач, щом теб те е пощяла некоя булка :beer:
Отговори

yasmania снимка yasmania 08 август 2008 - 14:38

Мале мале, цело лето мале, мале малее, на морето малеее.....

опс тове бе друга песен.
Така де ... по щастливо стечение на обстоятелствата присъствах на Първият Кюстендилски Викенд и мога да заявя какъв КЕФ си ми беше, аз имам общо и с града от юношеската си възраст иии..... бе с една дума искам да кажа, който се чуди ся дали да фаща пътя натам или да нефаща, хич да не се чуди, ми да земе да иди, та да иди да види, та като види, да разпрая какви сливки хубавки сладки отглежда майка България в Кюстендилска област и околия. :dummy:

Аз лично ако имам възможност бих отишъл отново независимо от разстоянието, малко хора за компания и сме там ... за жалост обаче проблема с работата и свободното време Лятото в нашият град е всеизвестен, и си мисля че докато някои едва разбуждат очи в ранна съботна утрин, изненадвайки се как заради чистият и планински въздух можеш да се наковещ като мастия и на сутринта да Не те цепи глава, с липса на махмурлук, варненската челяд тепърва ще засяда в офиса си, да изкарва парички за шеФчето си. . .

П.С. Има вариант да се завърти същата схема както с идването ми първият път, този път за приятел, този път за GSi- ка, отново в Благоевград .... та ако е рекла съдбата и имаме избор натам, естествено разходите ще се осъвместят с приятното избухване, случващо се в Кюстендил .

See yaaaa
Отговори

Angelinoff снимка Angelinoff 08 август 2008 - 14:41

Охооо и ти ще ставаш като мене , а ? :dummy:

Ние с Ангелинова тамАн ше сме една година бракувани по тва време , та ще ти дам съвети как да рулираш в житейския път ( или поне как да се праиш че рулираш кат мене :dummy: )


Иначе - пиши ме мене с женското . Как ше пропуснеме :beer:


Булката таз с тиграта ли е или нова звезда има ?
Отговори

SaCReD VoIcE снимка SaCReD VoIcE 08 август 2008 - 15:29

И аз съм вътре... как ще пропусна, все пак в родното селце :dummy:  Сигурно за пръв път ще видя толкова много опели на едно място... голям кеф :dummy: :beer:
Отговори

Гостpeshokn_* 08 август 2008 - 18:08

Яска, аз точно това мислех да те питам впрочем ... няма ли да купуваш друга кола? :dummy: Та така, инструктажа е следния - отиваш, две тупалки на Оги да го зашаматиш, катериш у Кали и го водиш тука. Като се свести ще е на другия край на България, пък да протестира - няма да протестира - умно момче е!

А иначе гледам колегите от Дупница нещо се правят на скромни! Стифлър също нежелае да се обади! :dummy:

Ангелинов, приятелю, таз с тиграга не й издържаха нервите и ме изостави и замени за един с БМВ или Мерц или нещо такова. Защо няма емотиконка ГЛЕДАМ ЖАЛНО! :beer:
Отговори

manolov снимка manolov 08 август 2008 - 18:39

Вземи ме пиши, там съм.
Отговори

gujo78 снимка gujo78 09 август 2008 - 16:24

 Angelinoff, на Aug 8 2008, 03:41 PM, каза:

та ще ти дам съвети как да рулираш в житейския път ( или поне как да се праиш че рулираш кат мене :dance: )


Е ко да кажеме ние с големите кошници ( демек дългите бракове) :dance:
Квито и съвети да му даваша, не е ясно на къв волан е попаднал, и къ ша рулира :3:


 peshokn, на Aug 9 2008, 05:08 PM, каза:

Гуджо, позволи ми да ти ползвам услугите на телохранител, че булката като разбере, че форума се изсипва, ша ма бие ... :dance: ма нищо де! Аз държа да дойдете!


Добре де Пешко, може ли баш на рожденият ми ден да се жениш :61: усещам че ще ни утеснее Кюстендж... :3: А за идването съм там :61: И като ветеран в тази област, предупеждавам всички гости да не идват с чаенй сервизи,миксери,пасатори...е тему подобни ненужни вещи за едно младо семейство, само кеш се приема :dance: Пешко,а аз ко да та база брат, ти вече си се истървал :dance: а и колко бой та чака тепърва....
мойта се е абонирала за всеки нов модел на "Точилка" :3:
Отговори

veseliq roger снимка veseliq roger 10 август 2008 - 22:46

що така бе миме,кво ти стана; :dance: ,ние ще сме трима;поздрави
Отговори

GT 51 снимка GT 51 10 август 2008 - 22:50

:dance: Че гледам да дойда ...стига булката да нема нищо против...??? :dance: :dance:
Отговори

Лудия Макс снимка Лудия Макс 11 август 2008 - 21:56

аааййде пишете ме и мене, Влади имаш едно "По специално домашно" :bou: пернишко питие от мене :dance:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 11 август 2008 - 22:14

:dance: Ухааааааа, ама на Пешко нема да му даваме да не му измърда центровката...Аз съм малко под въпрос , но ще направя каквото мога... :dance: :dance:
Отговори

Гостpeshokn_* 12 август 2008 - 01:08

Последно 03 - 05 Октомври 2008! Искам да Ви видя всички, които присъствахте миналия път. А от другия месец ще се моля на Пацо и Ванко да сложим рекламния надпис отгоре!
Отговори

GT 51 снимка GT 51 12 август 2008 - 01:15

:dance: Ще се постараем да те уважим... :dance: то това уникално събитие не е за изпускане... :61: :dance: :dance: :dance:
Отговори

yo_ko снимка yo_ko 15 август 2008 - 12:44

 peshokn, на Aug 8 2008, 02:34 PM, каза:

Има едно прилично хотелче "ЛаВега" - 30 лв за стая с две легла. Ходих там с Кака на романтична вечер и мога преспокойно да твърдя, че условията са прилични.

За хотелчето добре :dance: ,ама я сподели Кака как е ? :love_opel:
Отговори

Гостpeshokn_* 15 август 2008 - 13:14

Абе Кака е уникат - такава като нея втора няма! Ако имаш желание заповядай и ще се увериш сам, особено когато започне да ти говори за двигатели с вътрешно горене! Какво му трябва на човек, а?
Отговори

yasmania снимка yasmania 15 август 2008 - 14:03

Абеее ... тези новите дати звучат .... МЕКО казано ИЗКУШИТЕЛНО .....
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 15 август 2008 - 14:07

Бравос, тъкмо се зарадвах, че ще мога да присъствам,
и с новите дати угаснах... как пък баш така се припокриха :dance:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg