Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

OPEL Weekend Кюстендил 2

Тази тема е заключена

GT 51 снимка GT 51 14 септември 2008 - 22:24

:shhh: Приятелю, няма да мога да дойда...отпиши ме , не искам да се оправдавам , но имам важни ангажименти и ми е непосилно да се справя с всичко.Поздрави и :unsure: :turbo: :beer: Надявам се да ме разбереш :sad:
Отговори

ГостDidi_Grigorova_* 15 септември 2008 - 00:37

 killerqueen, на Sep 9 2008, 09:30 PM, каза:

Много ме радват постове от рода:Аз няма да мога да дойда!!!! :sad: Човека се жени бе,това да не е нещо толкова ежедневно!!!


Обаче аз ще мога да дойда пиши ме и мене и брат ми!!

killerqueen и NeznayniaVoyn!!!!

:unsure: :turbo: :shhh:
Въпроса не опира до възможността, а до желанието.А за да го няма,значи си има причина,която е твърде лична!!
А "човека" може да си се жени,колкото си поиска пъти,негов си проблем.Лично мен,не ме касае!!!!!!
:beer:



 peshokn, на Sep 9 2008, 09:37 PM, каза:

killerqueen, имаш една почерпка заради тоя пост! Мани я таа дет вика нямала да идва - тя ма обича ма са прави на недостъпна ... сигурно ще я видиме да изкача от някой храсталак! :beer:



Миличък :sad: , 2 храсталака !!!! :beer:
Отговори

Гостpeshokn_* 23 септември 2008 - 09:54

Има има, само дето обмисляме нещо друго. Съгласни ли сте да преместим датата с една седмица напред, за да можем да посетим третия кръг на италианското преследване ... вече ми става неудобно с тия промени по датите, но смятам, че ще си заслужава.
Отговори

KRiS_KN снимка KRiS_KN 23 септември 2008 - 10:06

 peshokn, на Sep 23 2008, 10:54 AM, каза:

Има има, само дето обмисляме нещо друго. Съгласни ли сте да преместим датата с една седмица напред, за да можем да посетим третия кръг на италианското преследване ... вече ми става неудобно с тия промени по датите, но смятам, че ще си заслужава.


Toва е добре. Защото после след Италианското, ще сме цела сурия и ще има рисунки по улиците от Картинг пистата до Летището :icon_wink2:
Отговори

kaka снимка kaka 23 септември 2008 - 10:07

Да, наистина го обмисляме от известно време това нещо. Аз лично бих отишла и три уикенда подред, но не всички са шантави като мен, така че нека видим какъв кворум ще се събере за тази идея и да решим какво да правим. Италианското определено си заслужава да съчетаем уикенда с него. Пък после надъхани да отскочим отново до летището :icon_wink2: И после кръчми, дискотеки, али-бали... знаете схемата.
Отговори

Гостpeshokn_* 24 септември 2008 - 20:26

10 - 12 Октомври 2008

Очаквам Ви на 10-ти вечертта на бензиностанция "Струма Петрол"! Кака, хващай ги за ушите с организацията на Шел Драгичево!
Отговори

Гостpeshokn_* 24 септември 2008 - 21:29

I see that Comi from Serbia visit this topic, so I will invite him to launch our weekend with other serbian folks. Comi, if you want, for me will be great pleasure to see you in KUSTENDIL between 10 and 12 October!

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

kaka снимка kaka 24 септември 2008 - 22:16

:icon_wink2: , мисля да почна да болдвам в списъка всички, които са потвърдили за датите с италианското :thu:
Отговори

Ćomi OPCS снимка Ćomi OPCS 25 септември 2008 - 09:56

Thanks for the invitation Pesho!

Please,tell me more informations,so I can open topic on our forum,to see how many of us will go...So far,there is two intrested :icon_wink2:

Regards,Ćomi
Отговори

Гостpeshokn_* 25 септември 2008 - 10:54

Well Comi, the distance between Beograd and Kyustendil is 450 km. I will attach the map from Google Maps here.

Here you can read more about Kyustendil!

About unicode road rules, I can tell you that our limits are as follow: 90 km/h out-of-town and 50 km/h in the towns and villages.. with two words the road rules are the same with the serbian ... or similiar. If you get decision to come here, you must buy weekly vignette, which costs 5 euro. You can find this vignette in Shell and Lukoil petrol stations.

About hotels - we choose to sleep in Hotel LaVega, where the price for one room with two beds for one night is 15 euro. But we have more possibilities and much more hotels, so If you want I can find you a rooms in another hotel - LAZUR - and as you can see the prices there are:

Single room - 30.00 BGL - 15 Euro
Double room - 30.00 BGL - 15 Euro
Apartment - 50.00 BGL - 25 Euro

If you want to ask something, don't hesitate to contact me! :icon_wink2:

Прикачен(и) файл(ове)

  • Прикачен файл  Map.JPG (234,41K)
    Брой изтегляния: 29
Отговори

Ćomi OPCS снимка Ćomi OPCS 25 септември 2008 - 11:11

Thanks a lot!

I know roads in Bulgaria,I worked in Sofia 2005.

When the meeting start?Time?

I wiil now open the topic on our forum.

Hope to see you!
Отговори

kaka снимка kaka 25 септември 2008 - 11:14

We hope to see you too! Usually we start such meetings on friday evening - we hit the road right after work :icon_wink2:
Отговори

Гостpeshokn_* 25 септември 2008 - 11:23

and three days drink, eat, fuck, orgy and etc and etc ... well and animal sounds :icon_wink2: :thu:
Отговори

Ćomi OPCS снимка Ćomi OPCS 25 септември 2008 - 11:29

Hahaha,sounds really good!

I posted topic on our forum,we'll see is there intrested beside me and my friend with Kadett GSI,Bozo,Ivo and Vassil knows he :icon_wink2:

http://www.cannonbal...p=572731#572731
Отговори

Гостpeshokn_* 25 септември 2008 - 11:39

You can show in your forum that topic as reference - click!
Отговори

Ćomi OPCS снимка Ćomi OPCS 25 септември 2008 - 11:49

Looks really good!

So far,four intrested friends beside me

Looks like we will come :icon_wink2:
Отговори

Ćomi OPCS снимка Ćomi OPCS 25 септември 2008 - 21:55

Is it true that is forbidden to go in Bulgaria with tinted windows on a car? <_<
Отговори

Гостpeshokn_* 25 септември 2008 - 22:11

It has a prohibition оnly for front windows - the front window of the car, the driver window and front traveler window.
Another three rear windows can be tinted.

Публикувано изображение
Отговори

Ćomi OPCS снимка Ćomi OPCS 26 септември 2008 - 01:44

Thanks a lot!!! <_<
Отговори

Ćomi OPCS снимка Ćomi OPCS 27 септември 2008 - 22:35

Pesho,we need invitation letter for visa,Bulgarian ambasy wants... <_<

Can you manage that?
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg