Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Aнтикрило от Vauxhall Vectra B SRi

CuMo снимка CuMo 13 октомври 2010 - 12:56

Здравейте, колеги, сега докато си седях на работа и ме осени една мисъл, а именно дали да не си бодна въпросния спойлер на багажника на моята астричка, а тя е - седан, ярко червен (magma rot по книжка) и без никакви други "накичени" неща по нея, като брони и други такива. Та въпросите са няколко:
1-вия и може би най-важен - Дали ще й ходи?
2-ри - Дали ще пасне на багажника (според размера му)?
3-ти - Захващането трудно ли е?
4-ти - За какви пари става въпрос горе-долу, защото Батенцето ми е на 30 км от тук и ако има едно такова направо да отивам да го взимам.

Предварително благодаря на далите мнението си!
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 13 октомври 2010 - 13:24

Доколкото знам, имаш два варианта:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Лично според мен, първият вариант няма да стои добре на Астра Г.
Освен това, трябва да премериш на място дали местата за закрепване ще паснат
на багажника на астрата, може той да е малко по-тесен от вектровия.
Отговори

CuMo снимка CuMo 13 октомври 2010 - 13:29

Колега, честно казано, аз точно в първия съм направо влюбен, точно за този ръбестия мислех, пък и аз затова пуснах темата, да изкажете мнението си, ако някой е виждал такава астра седан с този спойлер дали стои добре и за да разбера разликата в размера на багажниците.
Отговори

spasito снимка spasito 13 октомври 2010 - 13:44

Значи преди малко премерих капака на багажника ми в задната част е широк точно 109см ако това ти върши работа но за дължината на самия спойлер не знам аз съм с другия вариант на irmscher.Това е ширината на самия капак без калниците настрани :newsm05_41:
Отговори

CuMo снимка CuMo 13 октомври 2010 - 13:47

Ее, много ти благодаря колега, направо цена нямаш, точно се чудех къде да намеря вектра да й измеря багажника отзад, то едно че не мога сега и второ, че щяха да ме сметнат за луд :newsm05_41: още веднъж благодаря, ако се видим някъде, имаш бира от мен (или някакво сокче, ако не пиеш алкохол). След малко и аз ще премеря моя капак. А по естетическия въпрос, как стоят нещата, дали ще й легне? Не за друго, ами просто защото е седан и смятам, че с един такъв спойлер ще придобие малко по-завършен вид. :)
Мнението беше редактирано от CuMo: 13 октомври 2010 - 13:48
Отговори

spasito снимка spasito 13 октомври 2010 - 13:51

Няма проблем и за мен е интересно дали ще стане мери и после пиши какъв е резултата иначе закрепването е с болчета пробиваш капака и го хващаш.Между другото ако някой разбира от фотошоп може да си пограе да го сложи на астра-ф седан.
Отговори

CuMo снимка CuMo 13 октомври 2010 - 13:53

И аз мислех да го предложа това с фотошопа, ама защо на астра ф, моята е Г


Колеги, имаме развитие, 117 см, от ръб до ръб, отгоре мерено с рулетка. Казвайте сега дали ще стане, ама май ще е малко късо?
Мнението беше редактирано от CuMo: 13 октомври 2010 - 14:02
Отговори

spasito снимка spasito 13 октомври 2010 - 14:12

Май трябва да се гледа на място 8см разлика има не се знае спорна работа.
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 13 октомври 2010 - 14:17

Моето изказване повече като ПОСЛЕПИС, ама да си кажа: виждал съм няколко пъти вече ASTRA G със "различни" спойлери отзад и смея да твърдя, че не само "оригиналните" и тия дето се боготворят във форума стоят добре.
Отговори

spasito снимка spasito 13 октомври 2010 - 14:48

Май някой го е правил вече но не на седан
Публикувано изображение
Публикувано изображение
:newsm05_41:
Отговори

mantzel снимка mantzel 13 октомври 2010 - 15:05

Изглежда дооооста добре с такова антикрило,ако намериш-слагай,но при Батката малко ме съмнява да има.Ако им нямаш телефона-0898739729 на Антон звънни и питай,вместо да се разкарваш :newsm05_41:
Отговори

CuMo снимка CuMo 13 октомври 2010 - 15:25

Колега, аз му ги имам и двата на Недялко, само че още не съм звъннал да видя, защото ми се струва, че малко тясно ще дойде, баси, още не мога да повярвам, че багажника на астрата е по-широк от този на вектрата. Между другото, ако някой иска да я види и да вземе малко снимки, за да си поиграе с фотошоп, може да следите раздела с колите на потребителите, заглавието ще е нещо с "червено", ама ще го доизмисля, тъкмо и аз да си я покажа малко.
Отговори

FRYER снимка FRYER 13 октомври 2010 - 16:25

На този човек му звънях около 01.10,когато търсех крило и за мен.Каза,че около 10-ти този месец очаква да доставят.
Очакваме развитие :newsm05_41:
Отговори

FRYER снимка FRYER 13 октомври 2010 - 21:07

Ето още малко полезна информация за този спойлер:
Vectra B saloon facelift Irmscher spoiler
Мнението беше редактирано от FRYER: 14 октомври 2010 - 09:30
Отговори

cecoask снимка cecoask 13 октомври 2010 - 22:54

Колеги някои можели да ми каже колко излиза едно такова крило за Вектрата щот и аз се навивам да слагам ама ще видим
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 14 октомври 2010 - 08:15

Във Варна в Опелската морга във Приселци има една сива със такъв спойлер и му търсят 80...
FEYER Случайно да ти се намира такова упътване са Спойлера от хечбека? :newsm05_41:
Отговори

FRYER снимка FRYER 14 октомври 2010 - 09:27

 milcho2005, на 14 Oct 2010, 9:15, каза:

FEYER Случайно да ти се намира такова упътване са Спойлера от хечбека? :newsm05_41:


Ето и инфото за хетчбек:
Vectra B hatchback facelift Irmscher spoiler
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 14 октомври 2010 - 19:23

Аууу и на снимката все едно гледам мойта!Мерси много!
Отговори

asensio снимка asensio 08 януари 2011 - 05:33

A дали е още там тоя спойлер ?
Отговори

FirestorM снимка FirestorM 08 януари 2011 - 22:33

Доста се заинтригувах от темата как ще стои на астра г хечбек... но няма достатъчно добри снимки за да се види по добре. По една много голяма случайност преди малко като бях в мола и тъкмо паркирах и покрай мен мина астра Г бял седан с такова крило и учудващо добре. Много ме е яд, че неможах да го снимам понеже много бързо изчезна...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg