Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

Предложения и обсъждане на Регионален Представител.

Тази тема е заключена « Prev

VectraB снимка VectraB 15 февруари 2008 - 21:02

Уважаеми Колеги от Враца и Региона ! :beer:

Повече от Месец, регистрацията на Опел Клуб България е факт. Организацията и структурирането на Клуба върви, приемането на крайни и окончателни правила също, макар и по-бавно от колкото на всички ни се иска. Но всяко начало е трудно !

Време е да се обсъдят, гласуват и излъчат Регионалните Представители, от 13-те най-активни града в България. Благоевград, Бургас, Варна, Велико Търново, Враца, Габрово, Ловеч, Плевен, Пловдив, Русе, Сливен, Стара Загора, Шумен.

ТУК колегата Шопов е описал в основни линии правата и задълженията на Регионалния Представител.
С времето и развитиеtо на Опел Клуб България, вероятно ще има избор на Регионалн представители и от други градове. Но все пак трябва да започнем от някъде, за да вървим напред.

Тази тема, напълно идентична, ще пусна в във раздела на всеки от изброените по-горе градове. Може би няма да я дублирам във Варна, тъй като колегата beos (Тишо) е пуснал такава, която вече има сериозно развитие. Във Варна вече се обсъждат кандидатурите и вероятно началото на другата седмица ще има избран Регионален Представител.
Знам, че преди да пуснем тази Тема, трябваше да има обявени ясни правила и размер на членския внос, но и това ще стане до 5-6 дена.

Моля Тук да предложите и обсъдите кандидатурите. След изяснавянето им, ще пуснем анкета за гласуване.
Поздрави на всички !

:beer:

p.s. Много сухо и официално стана, това което написах, да го е :mhihi: а. Но, някои могат да пишат увлекателно, други не могат, както е казало магарето Йори .
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 16 февруари 2008 - 12:24

Айде бе пичове, де се дянахте... :mhihi:
Отговори

wazzz снимка wazzz 17 февруари 2008 - 02:23

Аз съм тука, обаче не се предлагам щото просто няма как... ако остана примерно за 3-4 месеца в Търново и не се прибирам може без да искам да прецакам нещо, което евентуално би било полезно на колегите... тц.. не става. :mhihi:

Обаче предлагам Влади! :) Сега като мисля кой от нас е най-подходящ.. май той. Заклет Опел фен е :beer: , пътува Враца <-> София на две седмици поне веднъж. Всички го познаваме и се разбираме. Издигам му кандидатурата :)

И бай дъ уей, като си изберем РП ли ще можем да станем всички официални членове на клуба?
Отговори

MIG-OPEL снимка MIG-OPEL 17 февруари 2008 - 09:35

Няма значение кой е важното е да е заинтересован и упорит че сме малко трудни от страна на организация.
Отговори

VectraB снимка VectraB 18 февруари 2008 - 01:54

 wazzz, на Feb 17 2008, 02:23 AM, каза:

.............................
И бай дъ уей, като си изберем РП ли ще можем да станем всички официални членове на клуба?

<_< Ти пък....
Избирането на Регионален Представител е за Улеснение на всички ни, не е задължително. Просто нещата за в бъдеще ще са по точни, надявам се. Официален член може да стане всеки който е убеден и иска, когато започне приемането ни.

 MIG-OPEL, на Feb 17 2008, 09:35 AM, каза:

Няма значение кой е важното е да е заинтересован и упорит че сме малко трудни от страна на организация.

:3: Така си е. Всики сме трудни с организацията. И при нас нещата вървят доста бавно.
Но най-трудно ще е първите 1-2 месеца, докато се напаснат нещата, легитимира се Клуба, уговорят се преференциите с магазини, евентуално сервизи и т.н. А за тези неща трябва да има работа и на място.
Когато нещата тръгнат поне малко, няма да е никак натоварващо.
Отговори

MIG-OPEL снимка MIG-OPEL 18 февруари 2008 - 14:58

Пичове няма ли интерес <_<
Това ще е супер да сме легални и да имаме облага от това.
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 18 февруари 2008 - 18:16

Имайте предвид, че човекът ще трябва да ходи насам-натам, да говори за отстъпки...с две думи ще върши работа без заплата <_<
Отговори

Марчо снимка Марчо 19 февруари 2008 - 19:29

отстъпки от моя страна имате за Авточасти <_< 20% добре ли са ?
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 20 февруари 2008 - 10:02

 Марчо, на Feb 19 2008, 07:29 PM, каза:

отстъпки от моя страна имате за Авточасти <_< 20% добре ли са ?

Чудесно е, така и колегите от Враца ще си имат логални преференции за частите ;) Като почне приемането на "клубари" ще се разберем как да процедираме :3:
Отговори

MIG-OPEL снимка MIG-OPEL 20 февруари 2008 - 22:41

Aбе пичове къде сте.
Някои да отвори тема за гласуване с няколко предложения.
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 21 февруари 2008 - 15:44

Предлагам да вземем един ден да се съберем всички, в удобно за повечето време и да решим на място тоя въпрос, кой може, иска и т.н. да стане РП, след което да се пусне една анкета, в която да гласуваме и да си изберем представител.

Проблемът е в това, че повечето не сме постоянно във Враца, та ще бъде трудна работата. :3:

Доколкото разбрах, от темата, трябва ни човек, който повечето време да е във Вр, за да може да се занимава с разни организации, преговори за отстъпки и т.н.

Е това е от мен <_<
Отговори

wazzz снимка wazzz 21 февруари 2008 - 18:09

ок
предлагам 02.03.2008г. като дата да се съберем всички да обсъдим въпроса... (тва е другата неделя) :3: <_<
Отговори

FiLaRn снимка FiLaRn 21 февруари 2008 - 20:48

 wazzz, на Feb 21 2008, 06:09 PM, каза:

ок
предлагам 02.03.2008г. като дата да се съберем всички да обсъдим въпроса... (тва е другата неделя) :thu: :thu:


ЗА! Само не съм 100% сигурен, че ще мога да присъствам. Всичко зависи от това, как ще ми наредят лекциите, но ще направя всичко възможно. :thu:
Отговори

MIG-OPEL снимка MIG-OPEL 22 февруари 2008 - 17:44

Ми ако е след 20.00ч може.
Отговори

wazzz снимка wazzz 24 февруари 2008 - 01:44

ми след 20h даже да се разберем за към 21:30 ... 22h по-добре. че който имал да върши нещо да е свършил... кой е*ал - е*ал и да се съберем... :thu:
Отговори

Ich0 снимка Ich0 24 февруари 2008 - 13:39

2-ри е идеален вариант.. 3-ти е почивен ден така или иначе и предполагам всеки ще си е във Враца в неделя вечерта !
Отговори

MIG-OPEL снимка MIG-OPEL 24 февруари 2008 - 19:40

Пичове а какво ще кажете за събота 03-01
Отговори

wazzz снимка wazzz 24 февруари 2008 - 19:41

кво правим сега?!
Отговори

kaka снимка kaka 23 април 2008 - 23:41

Още ли размишлявате? Айде, че задълженията почват да се трупат, а някои права също са възможни вече :dance:
Отговори

Марчо снимка Марчо 05 май 2008 - 00:42

 kaka, на Apr 24 2008, 12:41 AM, каза:

Още ли размишлявате? Айде, че задълженията почват да се трупат, а някои права също са възможни вече :beer:

ако питате мен няма и да си изберем то си се видя че сме пропаднали :whistle:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg