Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Мнения и препоръки свързани с форума

Защо по дяволите не гласувате за форума?

ulieliadi снимка ulieliadi 09 ноември 2014 - 11:11

Много ми е интересно най-накрая да се разбере за какво иде реч. Едва ли много хора ще пишат или изобщо ще прочетат, но като форум с традиции и доста спечелени победи в БгТопа на мен ми е болно, че това нещо се случва. А именно:143 активни потребител(и) през последните 15 минути а гласовете до днес са има няма по 30 на ден. Смешни сме разберете...
Отговори

k opel e снимка k opel e 09 ноември 2014 - 11:20

Абсолютно съм съгласен с теб колега. И на мен ми е криво като видя вота на КГА. Подканвал съм много пъти колегите и нищо.
Направо си е мързел.
ГЛАСУВАЙТЕ за форума. Това не хапе.
Отговори

titan22 снимка titan22 09 ноември 2014 - 11:23

Пич,ти сега ли разбра на къде отива този форум?Доста от колегите,само предполагам,не гласуват поради разочарованието от отношението и езика който се държи по някога във форума.Много пъти и аз съм мислел да спра да гласувам,ама инерцията ме носи още.

274 :devil-smiley-019: :devil-smiley-019: :devil-smiley-019:
Отговори

pitbula74 снимка pitbula74 09 ноември 2014 - 11:25

Аз оставам с впечатлението,че гласуваме 20-30 човека редовно всеки ден.Останалите влизат,преглеждат новото съдържание и бегай с пълна газ :3:
Отговори

titan22 снимка titan22 09 ноември 2014 - 11:36

Еми това е истината. :newsm05_41: :newsm05_41: :newsm05_41:
Отговори

k opel e снимка k opel e 09 ноември 2014 - 11:37

Според мен трябва да има наказания. Въпреки, че в БГТоп не трябва да има заставени да гласуват.
Отговори

titan22 снимка titan22 09 ноември 2014 - 11:44

Какви наказания?Да си видял поне веднъж модератор или администратор да гласува тук? :naughtynono:
Отговори

ulieliadi снимка ulieliadi 09 ноември 2014 - 12:16

 titan22, на 09 ноември 2014 - 11:23, каза:

Пич,ти сега ли разбра на къде отива този форум?Доста от колегите,само предполагам,не гласуват поради разочарованието от отношението и езика който се държи по някога във форума.Много пъти и аз съм мислел да спра да гласувам,ама инерцията ме носи още.

274 :devil-smiley-019: :devil-smiley-019: :devil-smiley-019:

Не си прав!!! В други форуми отношението на колегите е в пъти по-неприемливо. Тук правилата са по-строги, но на мен това не ми пречи!!!

 pitbula74, на 09 ноември 2014 - 11:25, каза:

Аз оставам с впечатлението,че гласуваме 20-30 човека редовно всеки ден.Останалите влизат,преглеждат новото съдържание и бегай с пълна газ :3:

И аз го правя това, но не ми пречи да осделя 5 секунди от времето си, за да гласувам.

 titan22, на 09 ноември 2014 - 11:44, каза:

Какви наказания?Да си видял поне веднъж модератор или администратор да гласува тук? :naughtynono:

Това е невъзможно и смешно.Никой не може да накара никого да прави нещо насила, всичко е въпрос на самосъзнание и целеустременност. Лично аз съм свикнал да правя нещата както трябва и да се опитвам винаги да побеждавам - затова ме боли. Но уви нещата не зависят само от мен или от някой друг. Една птичка пролет не прави :surrender:
Мнението беше редактирано от ulieliadi: 09 ноември 2014 - 12:17
Отговори

k opel e снимка k opel e 09 ноември 2014 - 12:24

Аз апелирам за другия месец да се стегнем и да си вземем нашето. Дано повече колеги прегледат тези тема, а не само купува-продава.
В КГА над всеки подфорум има бутон "гласувайте".
Отговори

DanZKi снимка DanZKi 09 ноември 2014 - 13:38

Тиквените медали от бг топ са раздадени вече :mhihi: По-популярен и по-пълен ме съмнява да стане форума.
Отговори

WaR LorD снимка WaR LorD 09 ноември 2014 - 17:48

Аз също се надявам повече колеги да се включат в БГ топа .
Отговори

vladkin1980 снимка vladkin1980 09 ноември 2014 - 20:06

На мен ми е навик, всеки ден преди всичко гласа и тогава разглеждам останалото за деня.
Отговори

fanatic снимка fanatic 09 ноември 2014 - 21:11

 titan22, на 09 ноември 2014 - 11:44, каза:

Какви наказания?Да си видял поне веднъж модератор или администратор да гласува тук? :naughtynono:



Аз колкото гласувам и колкото гледам по форума ти колега нямаш толкова косми сещаш ли се къде?
Истината е, че фейсбук и форум са различни хора...

Не мислете, че форума му има нещо. цифрите показват, че всичко си му е наред, въпроса е, че хората които четат форума и фейсбук имат различна култура, всеки може да избере...

Дали бях достатъчно ясен...
Отговори

titan22 снимка titan22 09 ноември 2014 - 21:57

Колко гласуваш се вижда,май повечето време пишеш само постове,но както и да е,аз спирам с гласуването,просто няма смисъл.
Отговори

spasito снимка spasito 09 ноември 2014 - 22:48

И ти като спреш да гласуваш форума трябва да се ликвидира така ли?Форума си е форум и ще си остане такъв какъвто си е със супер много полезна информация и мнения.Това че в последните години фейсбук измества форума и то предимно в публикуването на безмислени постове нищо не значи.Не съм спирал да го следя дори и за ден и предполагам не само аз.Искренно си признавам че забравям да гласувам и сигурно не съм гласувал от месец-от утре почвам редовно щом е толкова важно :kinggrin: хора стегнете се :blahblah:
Отговори

titan22 снимка titan22 09 ноември 2014 - 23:24

Разбрал си ме погрешно,не искам да се затрива сайта,аз също ползвам информация от него,просто не виждам смисъл от това гласуване.
Отговори

becinko снимка becinko 09 ноември 2014 - 23:28

Е ти к'во искаш, фанатика като висшестоящ ти дава по една таралежка за награда за гласа ти ли?
Отговори

titan22 снимка titan22 10 ноември 2014 - 00:08

А на тебе кой ти каза че гласувам за награди?Какво искаш,да почнем да се заяждаме ли?Или не търпите мнение различно от вашето без да се заядете?
Отговори

ulieliadi снимка ulieliadi 11 ноември 2014 - 19:12

Страстите поутихнаха...

До тук от прочетеното най-прав е Даньо. Всъщност за какво се борим - за едно голямо нищо.
Лошото е отношението на останалите - все едно гласуващите сме прокажени... убийте ни с камъни :kuku:
Отговори

kalin09 снимка kalin09 11 ноември 2014 - 20:42

...
Мнението беше редактирано от kalin09: 22 август 2017 - 21:03
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg