Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Пловдив - 12/06/2005

Тази тема е заключена « Prev

Shades снимка Shades 06 юни 2005 - 09:22

С оглед на скромното присъствие тази неделя (Ivelinka, TetCuo и моя милост) предлагам да се разберем малко по-отрано. Моля споделете малко мнения има ли проблем с летния по-ранен час (16:00) или пък с мястото (OMV). Нека спретнем една малка дискусийка и дано успеем да увеличим посещаваемостта. :unsure:
Отговори

CooLMaX снимка CooLMaX 06 юни 2005 - 15:04

Аз няма да мога да дойда, защото съм на работа :( Пожелавам ви приятна среща.
Отговори

ГостIvelinka_* 06 юни 2005 - 16:00

Аз съм си съгласна с часа и мястото... каквото кажете вие иначе, ама тоя път колеги по-сериозно, моля ви се ;) ще ви се карам :unsure:

;) ;) ;) ;) ;)
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 06 юни 2005 - 16:34

Много ми се ще да дойда да се запознаем най-накрая, но 16:00 ми е малко рано, защото съм на работа в Пловдив от 21:00 и трябва да правя 2 курса...Ако може да е малко по-късно ще е супер :)
Отговори

StunyGT снимка StunyGT 06 юни 2005 - 17:40

Колеги сори че вече толкова време несъм идвал в неделя на срещите но много работа, ангажименти и проблеми :unsure:

ПП. Браво на сериозните и упоритите ОПЕЛ маняци :thu:
Отговори

ГостIvelinka_* 06 юни 2005 - 18:03

ами може и по-късно, аз нямам нищо против и без това е много топло! примерно 7ч.? колеги какво мислите?
Отговори

orionbg снимка orionbg 06 юни 2005 - 21:40

Ами то на часа си му няма нищо, само дето го бях ударил на Babylon 5 уикенд и си гледах цял ден сериите. Иначе ще гледам да дойда този път! Иначе някаде на по спокойно дали няма да е по-добре? Примерно някаде около гребната база? Все си мисля че толкова време в ОМВ-то нито на персонала им харесва нито нищо! Незнам... може само така да си мисля или да е било заради кофтито време.... що дъжд се изля тия дни!
Отговори

Shades снимка Shades 07 юни 2005 - 08:15

CooLMaX, на Jun 6 2005, 03:04 PM, каза:

Аз няма да мога да дойда, защото съм на работа :( Пожелавам ви приятна среща.

От колко си на работа? Ако искаш ще променим часа за да можеш да дойдеш.
Отговори

ГостIvelinka_* 07 юни 2005 - 11:05

аз нямам нищо против ви казах, да изменим мястото или часа, ама после да не се окаже че никои няма да дойде пак... само дето ще висим :) аз имам изискване да е някъде до кафе/заведение щото.. не ми се седи права или на припек ;) поне да седнем да пием по нещо :lol:

давайте предложения за друго място тогава... мен на ОМВ-то ми харесва иначе, отвънка е много готино

иначе ако искате 7ч. е добре щото иначе е много жега! :) а между другото сега го дават валежи тея дни... :unsure:
Отговори

Shades снимка Shades 07 юни 2005 - 14:35

Аз ще дойда независимо от времето и мястото. Нека тези, които искат да ги сменяме да си кажат.
Отговори

ГостIvelinka_* 07 юни 2005 - 16:40

и аз съм там, със сигурност! :unsure: вие другите се стягайте и идвайте! :D
Отговори

RaYaN снимка RaYaN 07 юни 2005 - 21:42

Hi all.Бях се изгубил за доста време.Нямах нет 15 дена поради некадърността на интрернет доставчика си, който най-сетне смених и поради тази причина съм отново тук.Радвам се да ви видя отново.Бях обиден на някои колеги понеже на 2 пъти ми се наложи да ходя и да си говоря сам на срещите :rf:.Тази Неделя живот и здраве и аз ще съм на линия. :unsure:
Отговори

ГостAmbarev_* 07 юни 2005 - 21:47

За колегите от Пловдив и региона ... вижте тази тема:
http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php...wtopic=3053&hl=

зажалявам че ви се натрапвам така но гледам че не изказвате мнение а идеята там мисля че е добра за всички !!!
Отговори

ГостIvelinka_* 07 юни 2005 - 22:33

А това не го знаех за тази писта, а това калояново на колко км е? тука го гледам Карта

дано да мога да отида да видя, много хубаво ще е да си имаме писта за такива мероприятия и тука наблизо :unsure: :wall: :thu: :thu: :thu:

откриването се пада другата неделя
Отговори

ГостAmbarev_* 07 юни 2005 - 22:54

Това Калояново където си го показала на тази карта е друго ,тва е далече от нашия район!!! Говорим за село Калояново по пътя за Карлово (от Пловдив) след село Труд има отбивка наляво !!! Виж на картата която аз сам дал там на пловдивска област с 2-3 увеличения!!! А ето намерих го и това в бгмапс TYK
Отговори

Shades снимка Shades 08 юни 2005 - 08:11

Аз най-вероятно ще съм на пистата на откриването. Ако има и други доброволци, да дават заявки да се събираме повечко хора и :unsure:
Отговори

madmaxxx снимка madmaxxx 08 юни 2005 - 09:43

Аз сам за колеги да отидем и да се саберем.но има 1 проблем с времето какво 6е правим ???????????????? виждате какво е тази седмица :thu: :thu: :unsure:
Отговори

ГостIvelinka_* 08 юни 2005 - 10:27

ми ще отидем в омв и ще пием кафе, какво толкова...;)
Отговори

Shades снимка Shades 08 юни 2005 - 11:27

madmaxxx, на Jun 8 2005, 09:43 AM, каза:

Аз сам за колеги да отидем и да се саберем.но има 1 проблем с времето какво 6е правим ???????????????? виждате какво е тази седмица :thu: :wall: :unsure:

Не разбирам какъв е проблема с времето. Ако вали, ще влезем вътре. Ако някой се притеснява да не му се намокри колата или не иска да кара на дъжд да пише и ще се погрижа за неговото взимане и връщане. Ако някой няма транспорт важи същото предложение. Все пак идеята е да си помагаме взаимно ако някой закъса! :thu:
Отговори

madmaxxx снимка madmaxxx 08 юни 2005 - 13:24

аз пак ви казвам 4е съм ЗА да се съберем.ни6о не ни пре4и ако вали да се съберем някъде.ли4но на мен условията не ми пре4ат да карам.надявам се да се организираме сериозно и да се съберем :thu: :wall: :unsure: :thu:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg