Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

Vectra C20XE vs BMW E90 177hp.

seimo снимка seimo 31 май 2013 - 23:03

 qga_racing, на 31 май 2013 - 18:22, каза:

Вектрата ще бие и няма да има кой знае какво значение кой ще кара бмв-то , ако вектронито има някакви нормални гуми и можеш да си караш колата както трябва няма да паднеш ! Прекалено бързи ги изкарахте тези бмв-та .
Нека споделя със какви бмв-та съм пускал кадетта ми който е 18Е мотор със генерация и дадено предварение и поизпразнен багажник .
Бмв е36 320 2 броя , е36 318ис , е30 1.8 позгастена + шпер тръгваше на прекъсвач без да завърти гумите , е46 320 , 530 е39 мисля че беше с него вървя на кантар 1-ва 2-ра на 3-та неможе да ме дръпне това е със човек в колата ми ! А такава вектра ц20хе стокова и жива ще ме дръпне возил съм се не веднъж във такава вектра и си върви достатъчно добре само че вектарата не е умряла като повечето .Така че се пробвайте .....


Колега за другите ти вярвам ,но е39ката едва ли е била 3литровия двигател.
Мнението беше редактирано от seimo: 01 юни 2013 - 07:01
Отговори

lam3r43 снимка lam3r43 01 юни 2013 - 11:40

 qga_racing, на 31 май 2013 - 18:22, каза:

Вектрата ще бие и няма да има кой знае какво значение кой ще кара бмв-то , ако вектронито има някакви нормални гуми и можеш да си караш колата както трябва няма да паднеш ! Прекалено бързи ги изкарахте тези бмв-та .
Нека споделя със какви бмв-та съм пускал кадетта ми който е 18Е мотор със генерация и дадено предварение и поизпразнен багажник .
Бмв е36 320 2 броя , е36 318ис , е30 1.8 позгастена + шпер тръгваше на прекъсвач без да завърти гумите , е46 320 , 530 е39 мисля че беше с него вървя на кантар 1-ва 2-ра на 3-та неможе да ме дръпне това е със човек в колата ми ! А такава вектра ц20хе стокова и жива ще ме дръпне возил съм се не веднъж във такава вектра и си върви достатъчно добре само че вектарата не е умряла като повечето .Така че се пробвайте .....

Пускал си... :Д имаш ли представа от е90 320 177 коня и 320 е46 колко голяма е разликата във вървежа ? Вектрата ми е след пълен ребилд на двигателя и си върви прилично .. но просто конските сили и въртящия момент на бавареца си казват думата незнам защо говорите за коли че ще паднат без въобще да сте видяли възможностите им.. ХЕ-то върви спор няма но в купе на вектра и ако е !!!СТОК!!! 100% пада .. но все пак браво щом всички толкова лесно ги пердашите е90-ките :D искам да видя клип в който е90 177к.с. пада от вектра ХЕ СТОК! после аз ще ви покажа с колко падам :)
Отговори

qga_racing снимка qga_racing 01 юни 2013 - 11:46

За да падаш при тези обстоятелства значи толкова ще е сток това бмв ! Колкото до 530-ката беше комби и такъв надпис имаше отзад . Във интерес на истината ще намеря такова бмв и ще се пусна със него и всичко ще бъде снимано този път .
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg