Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

Попитайте за сервиз или магазин в Плевен в тази тема

OPC-to снимка OPC-to 15 юли 2010 - 23:03

Предполагам че ти е счупена скобата!!!Можеш да пригодиш от друга кола,аз сложих на моята от volvo непомня какво беше ма някакво от старите, обаче стана по-добре от оригинала!
Отговори

maistorabg снимка maistorabg 20 юли 2010 - 20:22

 A.A., на 07 Jul 2010, 16:44, каза:

колеги, пукнато стъкло ( или по точно удар от камъче) ! може ли координати на някой майстор който ги заличава?

Ангел Обретенов-088 45 19 285 лепи пукнатини.
Ходил съм с 2 коли,и съм доволен.
Отговори

Diesel Power снимка Diesel Power 27 декември 2010 - 00:13

Здравейте, колегите първо честита коледа на всички, весело искарване на новогодишните празници и нека 2011-та бъде по добра за всички нас.
Та сега на въпроса, трябва ми маистор в Плевен за да монтира газова оредба на калибрата защото тоя бензин за нищо го няма :) Става дума за 2-ра употреба уредба и само за монтаж, защото намерих един но тои монтира само нови.... попринцип съм намерил една но не съм много сигурен че е свястна затова ако някои продава или познава някои които продава ще се радвам да се видим и евентуално да се разберем, търсих из форума но намерих само една комплектована но чак в Ямбол... Да става дума за C20NE мотора.

Благодаря предварително
Мнението беше редактирано от Diesel Power: 05 януари 2011 - 11:16
Отговори

NetSpider снимка NetSpider 02 март 2011 - 14:48

Пробвай в двора на Автото, откъм полигона, където са халетата. Там търси Панчев, той е и даскал в Автото и с това се занимава.
Отговори

AirRaidSiren снимка AirRaidSiren 17 април 2011 - 20:13

Здравейте.Искам да попитам къде в Плевен е най-добре да си изправя джантите.Ходил съм при един (много точен) пич с едно Е36 купе и съм много доволен от него, но ако има някой по добър ще се радвам да ме насочите.Поздрави!
Отговори

speedo снимка speedo 17 април 2011 - 23:24

Зари на Мара Денчева. Като спускаш от Чистота към Екото, преди кръстовището последната в ляво, има едно байрче и си там.
Отговори

ГостSTANI.1963_* 16 май 2011 - 18:48

велев клима зад 1 ва поликлиника е най добрия и евтин ходих в полюс тм и на софия неможаха да ми справят климатика
Отговори

Krisko снимка Krisko 15 юни 2011 - 19:26

Колеги искам да ви попитам има ли магазин за автотапицерия в Плевен? Става въпрос за тапицерията на тавана.
Отговори

NetSpider снимка NetSpider 16 юни 2011 - 21:50

Бях дочул че някъде около медецинския имало тапицери. Пробвай там, може и да ти помогнат пък и по-евтино да ти излезе ;) :newsm05_41:
Отговори

P.Getov снимка P.Getov 08 септември 2011 - 18:15

Здравейте, колеги.Моля за помощ търся свестен майстор за опели, по конкретно тигри.Имам проблеми с компютъра и кой знае какво още, просто искам да ида някаде, където за първи път може да не ме излъжат.
Отговори

NetSpider снимка NetSpider 17 септември 2011 - 20:22

Привет на всички колеги :) Търся някой който да разбира наистина от ламарини..... става въпрос за Astra F която е на брат ми и е доста поизгнила. Човека не иска да сменя колата а просто иска да си я изкърпи. Кажете ми познавате ли добър тенекеджия, който да си свърши работата като хората и да не му смъкне кожата от гърба.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 18 септември 2011 - 13:41

Познавам и още как! Човекът е изключително коректен и изобщо не е скъпчия. Ходя само при него, водил съм и познати и всички са доволни. Тел. ми е 0898 623998 /на Мтел съм/, Здравко, обади ми се и ще ти дам координати.
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 18 септември 2011 - 15:16

Имаме 2-ма Опелисти които се занимават с тенекета!
Единия е Сечко, другия е Виктор! Виждал съм работата и на 2-мата и мога да ти кажа, че работят много прилежно, качествено и ефтино!
Отговори

tonkata92 снимка tonkata92 21 декември 2011 - 19:36

Здравейте, имам проблем с една корса Ц - след челен удар има проблем с токовете, само като се сложи акумулатора и светва таблото, върти на стартер, но не пали. Такива неща. Да знаете някой в Плевен, който да може да погледне колата? Много ще съм благодарен, че няколко месеца вече не мога да я запаля.
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 21 декември 2011 - 22:00

Бащата на колегата Ники(speedo) има сервиз и е на ти с токовете, обърни се към него! :good:
Мнението беше редактирано от BOJKATA: 21 декември 2011 - 22:00
Отговори

tonkata92 снимка tonkata92 25 декември 2011 - 21:06

Ако може някакъв телефон да ми дадеш, писах му на колегата веднага ама нямам отговор.
Други предложения също ако някой се сеща.
Отговори

Bokata снимка Bokata 02 февруари 2012 - 12:33

Здравейте колеги!
Имате ли идея каква е цената на ГТП за 2012 и къде в Плевен е най-тънко ?!
Благодаря!
Отговори

imarh снимка imarh 04 март 2012 - 09:26

Автосервизи в Плевен
Мнението беше редактирано от imarh: 04 март 2012 - 12:55
Отговори

tonkata92 снимка tonkata92 18 април 2012 - 23:02

Благодаря на всички отзовали и неотзовали се, корсата си я оправих сам.
Отговори

Апостолов снимка Апостолов 28 май 2012 - 21:46

Здравейте колеги, сдобих се с дизелова Зафира и ми се иска някой запознат с тези машинки в Плевен да и направи обстоен преглед! Има някои дребни проблеми за отстраняване, също така ми се иска да и направя една компютърна диагностика за евентуални грешки! Ще Ви помоля да ме насочите към човек, който има опит конкретно с този модел и от когото имате добри впечатления! Благодаря Ви предварително! Поздрави!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg