Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Автомобилни Газови Уредби [АГУ]

Колата гори газ и бензин

zvezdalin снимка zvezdalin 03 ноември 2015 - 15:42

Здравейте колеги става въпрос за опел вектра б и проблема е че когато се кара на газ гори и бензина защоо? изключил съм помпата от буксата под задните седалки ако ми потрябва някой път да имам в резервоара бихте ли ми казали защо ги гори заедно и ако има решение на проблема да споделите извинявам се ако темата не е за тук :)
Отговори

ivan_pop снимка ivan_pop 03 ноември 2015 - 18:52

Какъв е кода на мотора?
Като е изключена буксата пак ли гори бензин?
Отговори

zvezdalin снимка zvezdalin 03 ноември 2015 - 20:35

Колата е 136 коня бензин не когато я изключа не го бара когато сложа буксата тогава ги меси
Отговори

kalin09 снимка kalin09 03 ноември 2015 - 21:59

Пробита мембрана на регулатора на налягане
Пр@@бана дюза
Изтича по земята
Това са вариантите...
Отговори

zvezdalin снимка zvezdalin 04 ноември 2015 - 16:16

А за Пробита мембрана на регулатора на налягане какво трябва да е това и къде да търся това нещо ? ако е дюза по какъв начин бих разбрал да споделя още малко когато колата се кара поне преди близо година не съм я карал на бензин само на 3-4 месеца я препалвам на него иначе винаги на газ сега мисля да я оправя мисля че по някога когато ги обърка и се давише малко ако проблема е в тази мембрана къде да го търся и от къде да си взема ако е пробита ?
Отговори

kalin09 снимка kalin09 04 ноември 2015 - 18:07

Ходи на сервиз,там знаят. И си попълни профила че ще замине във валидация...
Отговори

zvezdalin снимка zvezdalin 04 ноември 2015 - 18:46

Добре благодаря :)
Отговори

Жоро снимка Жоро 05 ноември 2015 - 15:44

Предполагам не си с газова а си с ГИ и нямаш никакъв проблем, различен от това, че ГИ има компютър и когато станат по-високи оборотите и газта не е достатъчна, компа пуска и бензин за да не се получи заглъхване а и по-този начин и вървежа става по-добър.
Отговори

ivan_pop снимка ivan_pop 05 ноември 2015 - 18:16

В първия пост е написал,че е изключил помпата.Предполагам не е с ГИ.
Отговори

zvezdalin снимка zvezdalin 05 ноември 2015 - 23:39

Да на на тази кола съм с обикновена и да изключена е помпата просот колата не се кара много често и не ми се дават пари за нея по сервизи и тн. ако има някакво решение на проблем с по лесен начин исках да я оправя но явно ще карам само на газ и при необходимост ще я пускам :Д мерси за бързите отговори :)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg