Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Astra H

Капачки на лайсните на тавана

Bojkov снимка Bojkov 06 ноември 2014 - 20:37

Здравете колеги!Някой знае ли от къде мога да намеря капачките на тавана,където се монтира багажник за ски на ASTRA H GTC.И дали стават от комби или 5врати.
Отговори

stei снимка stei 07 ноември 2014 - 08:56

0878322030. Колега аз мойте ги купих от този човек. От Велинград са но работят с куриери. Капачките заедно с механизмите ми излязоха по 10 лв. бройката чисто нови. Имат матрица и си ги правят те. За мене са по добри и от оригиналните в смисъл по здрави изглеждат. Втора употреба не ти препоръчвам да взимаш всички са изгорели и при свалянето още се чупят. Нови оригинални струват 30 + лева.
Отговори

Bojkov снимка Bojkov 08 ноември 2014 - 19:36

Много ти благодаря!Ще се обадя още утре.
Отговори

Stoil снимка Stoil 13 ноември 2014 - 16:26

я раздуй малко какво се случи по въпроса?

от миенето в недоглеждане си нараних едното капаче и се зачудих за смяна.
Отговори

i0rdan снимка i0rdan 30 ноември 2014 - 20:22

И аз търся такива капачки, пишете какво е станало :)
Отговори

stei снимка stei 30 ноември 2014 - 20:26

Колега какво да е станало. Купуваш ги и ги слагаш на мястото на твойте и нищо пивече не става освен че имаш нови капачки.
Отговори

i0rdan снимка i0rdan 30 ноември 2014 - 20:40

Въпросът е от къде ги купувате. Иии говорим на тавана за пластмасовите правоъгълни капачки нали, защото моята явно е имала багажник също.
Отговори

nando 16v снимка nando 16v 30 ноември 2014 - 20:48

Айде и аз да се наредя на опашката за тези капачки,GTC ми е купето и си я купих без тях
някой друг купувал ли е от въпросните автърмаркети ??
Отговори

stei снимка stei 30 ноември 2014 - 20:52

 stei, на 07 ноември 2014 - 08:56, каза:

0878322030. Колега аз мойте ги купих от този човек. От Велинград са но работят с куриери. Капачките заедно с механизмите ми излязоха по 10 лв. бройката чисто нови. Имат матрица и си ги правят те. За мене са по добри и от оригиналните в смисъл по здрави изглеждат. Втора употреба не ти препоръчвам да взимаш всички са изгорели и при свалянето още се чупят. Нови оригинални струват 30 + лева.



 i0rdan, на 30 ноември 2014 - 20:40, каза:

Въпросът е от къде ги купувате. Иии говорим на тавана за пластмасовите правоъгълни капачки нали, защото моята явно е имала багажник също.

Колега това не го ли прочете.
Отговори

i0rdan снимка i0rdan 30 ноември 2014 - 20:58

Аз прочетох, колега. Ама тези хора имат неограничен брой ли ?
Отговори

stei снимка stei 30 ноември 2014 - 21:18

Колега написал съм че си ги произвеждат ТЕ, това според тебе какво значи, дали е ограничен броя. Дал съм Ви телефон написал съм че работят с куриери пише че имат матрица и си ги правят, пише цена за бройка. Написал съм че са едно към едно с оригиналните. Незнам точно кое не е ясно.
Отговори

Bojkov снимка Bojkov 04 декември 2014 - 21:31

Извинявам се за позакъснелия отговор :) Поръчах ги миналата седмица (добре изглеждат).Сега са на бояджия да ги направи с цвета на купето.Като станат готови ще видим как ще ги слагаме май трябва да се свалят лайсните.
Отговори

stei снимка stei 04 декември 2014 - 22:27

Свалят се лайсните и начина е много лесен. Работата за монтиране е няма 5 минути
Отговори

i0rdan снимка i0rdan 05 декември 2014 - 14:54

Абе колеги, нали не греша... отгоре от външната страна на тавана на колата има едни черни капачета 4 на брой. Нали за тях говорим, какви механизми имат тея работи толкова да им се не знае :)
Отговори

Жоро снимка Жоро 05 декември 2014 - 16:13

Отдолу под лайсната има една част с пружина и т.н.т....

Моята връзка

Прикачен файл  034484718-big.jpg (76,93K)
Брой изтегляния: 25
Отговори

vsv снимка vsv 20 януари 2016 - 01:41

поръчах си 4 капачки с механизмите от пича във Велинград. Паснаха добре на лайсните ми. Друг е въпроса, че цветът на лайните е избелял, а пластмасата на новите капачки е нова, но поне няма дупки по покрива на астрата.
Отговори

Жоро снимка Жоро 20 януари 2016 - 09:15

Каква цена ти излязоха четирите? Кажи напролет дали са там :)
Отговори

Pesho100 снимка Pesho100 21 януари 2016 - 10:54

Здравейте,искам само да добавя,че и аз си бях поръчал капачки за Астра H от този човек във Велинград,който колегата е посочил и паснаха идеално!
Отговори

vsv снимка vsv 02 февруари 2016 - 13:21

Четирите капачки с доставката ми излязоха 50 лв.
Надявам се да си останат на покрива не само напролет, ами и доста по-дълго :) стига някой "прибран" астраджия да не реши да си ги слага на неговите лайсни.
Отговори

ГостОпер Астра Н_* 16 август 2016 - 21:46

Здравейте и от мен.
закупих си капачки, но като не мога да махна лайсната (опасявам се, че ще счупя щипките й за закрепване).
Дайте идеи как се маха лайсната, без да се счупят щипките й за закрепване и къде точно се намират същите.
Моля, ако някой има снимки на закрепването (щипките) да ми ги изпарти.
Благодаря предварително.
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg