Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Продава / Платени Обяви / Сервизи и Магазини ...

Alpine, JVC, Kenwood, Pioneer, Sony, LG Модули за Мулти-Волан Opel/Ford/Mazda/Honda/Nissan/Chevrolet/Citroen и BMW

Тази тема е заключена « Prev

VectraB снимка VectraB 07 март 2006 - 13:45

Темата се обновява непрекъснато :biggrin:
Цените на Модулите за Управление от Волана са актуални до 30.09.2017г.


1. Интерфейсни Модули (Адаптери) за Управление от Мултиволан
Над 25 Автомобила и Приемници на Alpine, JVC, Kenwood, Pioneer, Sony/LG и Китайски Мултимедии / Навигации .

В момента моделите са два : MC7-RF5 v3 (Двуканални Aналогови) и MC7-IB4 (Цифров BMW I-Bus):
  • Аналогови MC7-RF5 x : Opel, Ford, Mazda, Honda, Nissan, Daewoo, Chevrolet, Citroen, Alfa (147/156/GT), Subaru, Suzuki, Toyota / Lexus, Hyundai, Kia, Mitsubishi, SAAB 93/95, Jeep Grand Cherokee, SsnagYong (Rexton/Kyron/Actyon/Korando), Rover (75/MG), Land Rover (Discovery/Freelander)
  • Публикувано изображениеЦифрови IBus MC7-IB4 : BMW (E36, Е38, Е39, E46, E53, E83, E85), Mini, Land/Range Rover
    Нов модел MC7-IB4, който поддържа и Китайски приемници

към приемници / мултимедия на :
Alpine, JVC, Kenwood, Pioneer, Sony/LG и Китайски Мултимедии / Навигации, които имат вход за жично дистанционно упралвние.


Модулите са с микропроцесор, което позволява почти удвояване на броя функций (до 11 комадни) в сравнение с броя бутони на волана. Например за Opel модулът поддържа всичките 11 команди, които са описани тук.

Модулите са максимално гъвкави, Hardware-a e разширен, с възможност за лесно обновяване на Firmware-a и добавяне на нови автомобили. Настройват се лесно и многократно (от потребителя) към съответните марка Автомобил и Приемник.


Цени на модулите за управление от волана :
  • MC7-RF5 : Opel, Ford, Honda ...и т.н.(всички аналогови) : 70 лв.
  • Публикувано изображениеMC7-IB4 : BMW, Mini, Land Rover (IBus) : 75лв.
    Нов модел MC7-IB4, който поддържа и Китайски приемници

Всички модули (адаптери) за управление от волана имат Гаранция: 24 месеца !

Няколко снимки на Модулите : Размер на кутийката 60/40/18мм, Конектор с 30см. присъединителни кабели, 3.5мм Stereo Jack
Чукнете на снимките за преглед в по-голям размер
Публикувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображение
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение Ръководства с описание на Функциите/Инструкции за Монтаж
/ все още не съм довършил цялата документация /


Монтаж на модул за Мултиволан и/или Приемник:
  • от 10лв. до ... Зависи от конкретния случай и автомобил.
    Цените не може да се фиксират предварително. Определят се от вложенето Време, Труд и Материали. Всяка операция отнема време ...
  • Безплатен монтаж на Модула, при закупуване и монтаж в комплект с приемник Pioneer.
    :excl: Монтажът на приемника се заплаща, както и необходимите кабели, преходници, рамки и т.н.


:excl: Моля прочетете :
- Интерфейсните Модули са само за Бутоните на Волана, не за дисплея ! Отговор "Защо не за дисплея ?"
- Описаните Модули не поддържат автомобили с CAN Bus. Все още нямам готови и тествани такива ...


Публикувано изображение 2. Продажба и монтаж на Pioneer CD/DVD/MP3
Актуална информация за Модели и Цени :


:excl: Предлагат се само в комплект с Адаптер за Мултиволан.

Доставка с Еконт Експрес в цяла България.



----------------------------------------------------------------------------------------------------
:excl: За контакт и въпроси, Моля ползвайте :20ashley_results: 0884 129 600 - Юлий
На всички Въпроси отговярам Единствено по Телефона !

  • В официален работен ден (понеделник - петък) - от 9:30 до 18:00ч.
  • В Събота - само с предварителна уговорка (от 10:00 до 13:30ч.)
  • Телефонът е служебен и извън посоченото Работно Време е изключен.
На Л.С. или e-mail не отговарям ! office@microcom7.com използвайте Само за поръчка/доставка с Еконт.

.
Мнението беше редактирано от VectraB: 10 септември 2017 - 19:21
Отговори

VectraB снимка VectraB 21 март 2006 - 16:48

Адрес : София, кв. Младост 1, бл.150, вх.1 (зад новото Фантастико) - Google карта

За Монтаж на всички модели адаптори в София се свържете с мен : 0884 129 600 - Юлий :20ashley_results:
:excl: Само в работни дни и описаното работно време.
Срещите се уговарят предварително по телефона, за ден и час.
  • В официален работен ден (понеделник - петък) - от 09:30 до 18:00ч.
  • В Събота - само с предварителна уговорка (от 10:00 до 13:00ч.)
  • Почивни дни и извън посоченото Работно Време, телефонът е изключен !


Правя доставки в България с Еконт Експрес, с Наложен платеж и опция "Преглед от получателя ..." Как да поръчате с Еконт !

Списък на Партньорите в страната :

Бургас - Авто Музикален Център, бул.Сан Стефано 78, Николай Проданов, GSM: 0886 300646
Велико Търново - Магазин - Монтажен Център, кв. Акация, ул. П.К. Яворов №34 ; Асен Михайлов ; GSM: 0888 82 10 98 ;
Пазарджик / София - АВАЛ ООД. Tel: 034 919 700 ; GSM: 0888 73 00 90
Пловдив - АЕМК ООД, ул. "Кукленско шосе" 17 ; Емил Крумов ; GSM: 0896 60 19 66 ;
София - АВИТЕЛ ООД, Магазин, бул. Цар Борис III, бл.44 ; GSM: 0885 55 37 67

Препоръчителната цена на Модула при партньора е 75лв.(без ДДС и монтаж)
Ако условията или цената при Партньора не Ви устройват, Моля свържете се директно с Мен.

.
Мнението беше редактирано от VectraB: 18 септември 2017 - 13:08
Отговори

ГостVVAS_* 21 април 2006 - 16:00

Преди около седмица и аз се сдобих с въпросното адаптерче, разбира се благодарение на Vectra B!!! Работи безотказно и върши страхотна работа!Голям кеф е с него!!! :newsm69: :knee: :knee: :knee: :knee: :unsure: :knee: :knee: на Vectra B за старанието което е вложил!!! :knee:
Отговори

s_toshkov снимка s_toshkov 26 май 2006 - 14:34

Колеги, тоя адаптер е гoляма работа!!!!!!!!!!!!!!! Честно Ви казвам голяма екстра е :helpsmilie:
А " Вектра Б" е голям маг на електрониката , в тва спор няма. Голям кеф е да караш и да можеш да управляваш всичката "музика" от волана , автоматично колата ти скача един клас по-нагоре :19a:

Благодарности на Вектра Б
Отговори

ivo123 снимка ivo123 24 август 2006 - 12:00

Аз също се сдобих с адаптор за JVC и съм очарован от работата му. Благодарение на VectraB. Работи си без проблеми и е много удобна екстра. Благодаря ти колега :19a: :padlock:
Отговори

suicidal снимка suicidal 07 септември 2006 - 20:35

michael128, на Aug 24 2006, 09:45 AM, каза:

Аз съм поредният сдобил се с адаптор за JVC и очарован от работата му потребител. Благодаря на VectraB за професионализма и отделеното време.
 

И аз съм с адаптор за JVC и съм невероятно доволен (сега жената хич не може да ми пипа музиката) . Мерси колега VectraB супер си :) :19a:
Отговори

VectraB снимка VectraB 23 март 2007 - 17:13

Модулът за управление от волана работи на всички модели Alpine, JVC, Kenwood, Pioneer и Sony / LG, който имат вход за жично дистанционно.

Как може да определите дали Вашият приемник има необходимия вход.
1. Визуалната проверка на гърба на приемника, потвърдена от описанието на модела.
2. Ръководството за инсталация, приложено в кутията на приемника. В Google се намира в pdf формат. Досега не ме е подвеждало.
В завимост от Марката и годината на призводство на приемника, Входът за Жично Дистанционно се означава/нарича по различни начини.
Например : “Wired Remote (W/R)” , “Steering Wheel Remote”, “Remote In”, “ОЕ” и т.н.

1. Alpine - всички години и модели. Входът е гнездо за 3,5мм жак.

2. JVC
  • Модели на JVC преди 2011г. - входът за Управление от Волана е гнездо за 3.5mm jack. Но не всяко подобно гнездо е въпросният вход :icon_wink2:. Неправилното включване ще повреди модулът.
  • Моделите на JVC от 2011г. насам - входът за Управление от Волана е кабел (светло син/жълта ивица). Внимавайте да не го объркате със син или син/бяла ивица. Това ще повреди модулът.

Публикувано изображениеМодели на JVC, които работят с модулите за управление от волана. - Актуализация Септември 2015г.

3. Kenwood
  • Mодели < 2009г. с изход за Дисплей - един от пиновете на Mini DIN 4.
  • Всички останали - входът за Управление от Волана е кабел (светло син/жълта ивица). Внимавайте да не го объркате със син или син/бяла ивица. Това ще повреди модулът.


4. Pioneer - всички години и модели. Входът е гнездо за 3,5мм жак, маркирано като W/R
В описанието му трябва да има "Wired Remote Ready - Yes" или "Wired Remote Input - Yes"

5. Sony - всички години и модели. Входът е гнездо за 3,5мм жак
В описанието на модела трябва да пише:
"Safety Commander Interface : 3.5 mm Mini Jack: YES" или "Safety Commander : RM-X4S (optional)"
и на гърба на приемника трябва да има показаното на снимката гнездо за 3.5mm Jack

Публикувано изображение


:excl: Важно ! Моделите на Pioneer MVH-1x0UBx, DEH-1x00UBA и DEH-1410UB нямат вход за Адаптор за управление на Волана.

Ако имате каквито и да е въпроси или съмнения, дали някой модел има вход за адаптора, ми се оабадете по телефона.
Ако не мога да отговоря веднага, аз ще Ви се обадя !


.
Мнението беше редактирано от VectraB: 20 октомври 2015 - 10:14
Отговори

Arni снимка Arni 24 март 2007 - 15:26

Сдобих се с адаптерчето и работи безотказно !!! Много благодарности на колегата VectraB !! :19a:

:25: Друго си е сега :19a: Голяма работа е това адаптерче, спестява ти ненужни нерви и се чувстваш като бял човек ! Голяма гъзарийка!
Искам да благодаря и на ASSASSIN и на jikata за помощта !
:19a:
Отговори

rossvs снимка rossvs 25 март 2007 - 00:20

Днес и аз получих такова адаптерче :25:
Просто перфектно работи и е направо супер отново да ползваш копчетата на волана. :25:
Много благодаря на колегата VectraB за труда и за времето което е отделил за да направи този адаптер и много много :19a: :25:
:19a:

P.S. Направо нямаш равен :19a: :61:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 01 април 2007 - 13:03

Казах ли колко добре функционира адаптера или не съм?! Страшно удобство, работи безотказно, малко е и не пречи никому <_< :dance: за работата и усилието, които си положил и съответно за цената, на която предлагаш тази глезотийка! :c010:
Отговори

ilkocankov снимка ilkocankov 18 април 2007 - 13:07

До скоро ползвах фабрично дистанционно на PIONEER за волан , но то има един малък проблем - работи на радиовълни и обхвата му е сташно малък т.е. ако си завъртял волана на ляво например - не работи , което беше неприятно ...

Вчера се сдобих с адаптера на колегата VectraB. Монтирах го , заработи веднага ... Най важното за мене е че използва фабричните бутони на Опелчето ми и е кабелно - работи и в завои :dancin:

Благодаря на VectraB за отделеното време и труд за направата на адаптера , надядам се някой ден и адаптер за дисплей да види бял свят
Отговори

plalp снимка plalp 22 април 2007 - 18:30

аз също се сдобих с такъв адаптер, вече го ползвам около месец, и съм много доволен, работи безпроблемно, и според мен лично цената и най- много 20-те минути поставяне си заслужават напълно :beer:
Отговори

CUPONa снимка CUPONa 19 май 2007 - 17:12

Ураа! :25: И аз вече съм собственик на такъв адаптор! :beer:

Хиляди благодарности на VectraB за помощта, която ми даде по време на монтажа (че нещо се бях оплескал :flag: )!
Устройството работи перфектно! :25:

Адски удобно е това, да знаете! :25:

Благодаря още веднъж! :o
Отговори

sevastian снимка sevastian 02 юни 2007 - 12:18

Колеги,да ви се похваля вчера се сдобих с въпросния адаптер за Сони и съм много щастлив,единствената екстра,която не работеше вече работи и при това перфектно.Искрени благодарности на колегата/надявам се вече и приятел/ Юли или VectraB както се пише във форума за услугата,защото това си е направо услуга.
Не знам какво повече мога да кажа но пича е много свет и няма да сгрешите ако му се доверите.
Още един път хиляди благодарности на VectraB.
Отговори

mitaka_t снимка mitaka_t 13 юни 2007 - 16:23

Здравейте.
Евала и специални поздрави на VectraB за адапторчето, много е яко и работи супер. Миналата седмица ми го монтира и е страшно, много се кефа. Въпреки че CD-то ми си има дистанционно (безжично) откакто имам адаптора не съм го пипнал, даже не помня и каде е точно, май го пъхнах в жабката и там си и седи без да съм го барал оттогава, а и парите са нищо за това, при положение, че в Toyaga Tunning като ги попитах дали има начин да управлявам CD-то от волана ми казаха "Да....има взимаш си една ALPINE-a (мисля 4е беше към 600 лв.) и една допълнителна приставка за 250 лв. и немаш проблеми". Леле леле, са като се сетя и ми става смешно даже и ми идва специално да ида и да им се похваля. Хора ако още се чудите за адаптора, взимайте......няма да съжалявате.
Отговори

dionisi снимка dionisi 14 юни 2007 - 18:13

От една седмица и аз съм притежател на тази джаджа :opel_forever: Супер яко е и е много удобно да си управляваш цд-то от волана. :dancin:
Изключително коректно отношение от страна на VectraB.
Огромни Благодарностти :wall:
Отговори

theallseeingeye снимка theallseeingeye 15 юни 2007 - 21:54

Поредният щастлив собственик на адаптор за Pioneer (3900) иска да се похвали и да благодари на колегата Vectra B! Засега работи отлично, даже вече имам и екстри, които досега нямаше как да управлявам от панела (ATT например). Успех занапред!
Отговори

Iron снимка Iron 19 юни 2007 - 17:53

Здравейте колеги, аз също съм поредният собственик на адаптерчето на VectraB и мога да кажа, че наистина си заслужаваше чакане. Много читаво изпълнение, лесен монтаж и най-вече удобството да си управляваш CD-то от волана на минимална цена. 10х отново, а на бъдещите собственици, не се колебайте, ами си поръчвайте с време...:))) :naughtynono:
Отговори

astra G sportive снимка astra G sportive 20 юни 2007 - 17:23

Благодаря на VeсtraВ за съдействието!! Имах проблеми с монтажа, но благодарение на него всичко вече работи перфектно!! Много точен пич!! :naughtynono:
Не ме изостави и реши всичките ми проблеми около мулти- волана, въпреки че не беше длъжен да го прави.
:naughtynono:
Отговори

babataM снимка babataM 28 юни 2007 - 21:10

Цитат

Колеги,да ви се похваля вчера се сдобих с въпросния адаптер за Сони и съм много щастлив,единствената екстра,която не работеше вече работи и при това перфектно.Искрени благодарности на колегата/надявам се вече и приятел/ Юли или VectraB както се пише във форума за услугата,защото това си е направо услуга.
Не знам какво повече мога да кажа но пича е много свет и няма да сгрешите ако му се доверите.
Още един път хиляди благодарности на VectraB.


Аз няма какво да добавя. Който се чуди като мен, дали да рискува, просто това не е риск. Адаптора за Sony работи перфектно, както и за Pioneer.
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg