Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Диагностика на дебитомер и инсталацията

SpaceWalker снимка SpaceWalker 14 юли 2007 - 21:31

Съжалявам ако мястото не е тук, но имам следният проблем.
Май се оказва, че дебитомера не ми е развален и затова имам нужда от читава диагностика с Лаптоп или каквато и да е там апаратура, но да установиме каква е точно грешката.
Мисля че има колеги тук във форума, които извършват тази услуга, така че ще съм благодарен ако ме насочите.

Поздрави на всички Опел фенове!
:mhihi:
Отговори

ijp_cor снимка ijp_cor 15 юли 2007 - 09:07

 SpaceWalker, на Jul 14 2007, 10:31 PM, каза:

Съжалявам ако мястото не е тук, но имам следният проблем.
Май се оказва, че дебитомера не ми е развален и затова имам нужда от читава диагностика с Лаптоп или каквато и да е там апаратура, но да установиме каква е точно грешката.
Мисля че има колеги тук във форума, които извършват тази услуга, така че ще съм благодарен ако ме насочите.

Поздрави на всички Опел фенове!
:mhihi:


Здравей,

ако искаш мога да я закача и да видим грешките. При интерес пиши на лична.
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 18 юли 2007 - 09:11

Какво стана с диагностиката?
Писах ти на лична ама не отговори?
Дай телефон за връзка!
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 18 юли 2007 - 10:28

Какви са симптомите?
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 18 юли 2007 - 13:33

Ами дебитомера е заминал, това е ясно, сложих друг и тръгна, ама дори и тогава все едно се дави и мирише доста на бензин, все едно не изгаря като хората, а и до към 2-3хиляди оборота притриса неприятно!
Какво може да е?!
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 18 юли 2007 - 19:58

развъртяна е пружината на дебитомера най вероятно, и не отчита правилно потока на въздуха и ти обогатява много сместа, аз поне така си мисля
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 19 юли 2007 - 08:02

Тоя дебитомер не е с пружина, в раздела купува където имам тема може да видиш какъв е!
Абе кофти работа, затова искам диагностика, за да видя какъв е проблема, че много клоня на мисълта, че може да имам и запушена дюза, възможно ли е и от това така да прави?!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg