Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

Място и час на срещите ОКБ - Плевен

Тази тема е заключена « Prev

BOJKATA снимка BOJKATA 10 октомври 2009 - 18:38

Време е за нова тема.Сменихме мястото пък и старата стана много страници.

Колеги някой има ли желание да ме вземе от Сторгозия в неделя около 16.30 защото вкарах колата малко да я обработят и нямам превоз :icon_wink2:
Отговори

sechko снимка sechko 10 октомври 2009 - 20:43

Аз ще те взема,нали трябва да видя и нещо?!Само ми званни като си готов.........
Отговори

rocker4eto снимка rocker4eto 11 октомври 2009 - 14:32

Колеги опасявам се ,че няма да мога да дойда,за което искрено съжалявам.Ако успея с работата може и да кацна,но не обещавам.
Мнението беше редактирано от rocker4eto: 11 октомври 2009 - 14:34
Отговори

monsherova снимка monsherova 11 октомври 2009 - 15:18

Щe се задоволиш само с моето присъствие от страната на женското съсловие /колкото съм жена, де/. 
Отговори

rocker4eto снимка rocker4eto 11 октомври 2009 - 15:30

Еее, колега другата неделя.Нищо не се губи,дори женското присъствие.Ще се редуваме с колежката.
Мнението беше редактирано от IvailoM: 13 октомври 2009 - 23:33
Отговори

Merric снимка Merric 12 октомври 2009 - 16:32

Тъкмо ще има разнообразие малко ! :icon_wink2: <_<
Отговори

sechko снимка sechko 12 октомври 2009 - 20:49

То,добре,ма по добре на ОМВ да бъде?!Това Еко ,много тесничко са го направили.Добре ,че бяхме под 10 човека.
Отговори

petio_78 снимка petio_78 12 октомври 2009 - 21:56

На ОМВ зимно време е пълно с наркоманчета и олигофрени,няма място за сядане
Отговори

Merric снимка Merric 13 октомври 2009 - 13:42

Пепи много си прав ! :icon_wink2:
Отговори

Merric снимка Merric 13 октомври 2009 - 17:59

Значи аз имам едно предложение за място ако искате, тука на мара денчева отвориха едно кафенце ново и е доста приятно ?! И има голямо сепаренце за всички :icon_wink2:
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 13 октомври 2009 - 19:32

Ок няма проблем , аз сам за :icon_wink2:
Отговори

petio_78 снимка petio_78 13 октомври 2009 - 19:34

Ей,личи си че си военен.Как да обясним на колегите като питат къде да дойдат?Какво да и м кажем"тука на мара денчева,търсиш кафето със сепарето" :icon_wink2:
Дай адрес де. <_<
Отговори

Merric снимка Merric 13 октомври 2009 - 20:59

Абе СОТ-та да не си обажда :icon_wink2: абе незнам адрес - пада се в пресечката срещу авто център Ф1 който е до р-т Къщата ако открия точен адрес или карта ще кажа !
Отговори

petio_78 снимка petio_78 13 октомври 2009 - 22:12

За ул.Индже Войвода ли става въпрос.Виж как е кафето,и ако всички са съгласни да се местим пък там.Ама обясни на персонала,че всяка неделя ще се изсипва една сюрия народ да си говори за коли.
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 13 октомври 2009 - 23:24

За мен не е проблем,и на луната да се събираме,ама предпочитам поне една неделя,да се метнем до софето да се видим с други хора и да реша и един спор с един от модераторите,ако сте съгласни кажете?И без това,Божко ходи сяка седмица :icon_wink2:
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 14 октомври 2009 - 17:13

Mного ви благодаря колеги за подкрепата,обештавам да не ви разочаровам, ще се старая повече и повече.Значи искам да кажа че пиша по теми които съм компетентен,а не да се исказвам неподготвен :icon_wink2: секи прави спам,неизбежен е.Очаквам Мерик,Пепи,и Моншито да кажат за или против да ми се махнат 10% на които държа и права този цирк.Засега е 2:0 за да ми се върнат <_<
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 15 октомври 2009 - 18:46

 Николай Николов, на 15 Oct 2009, 13:30, каза:

ПП: А като цяло има толкова неграмотни из форума, че не ми се коментират.

Но да не забравяме, че не сме в този форум да си следим правописа! Забравихте ли :clapping: ?!?!


Така, спираме вече да коментираме!
- Идеята на това допитване беше да видя какво Ви е мнението за момчето, защото на лични говорите едно, а тук съвсем друго!
По повод коментара на колегата имам да кажа следното:

- Може да не сме тук да си следим правописа, но пък е жалко човек на 25-6 години да пише имената с малки букви, да не слага точки и запетаи. Съгласете се, че на никой не му е приятно да чете една тема в едно изречение.

Промяната при колегата Ви дойде след като се вдигна шум. Ако продължи в същия дух само ще спечели. Това е, трия излишните постове в темата Ви и ще помоля да пишете единствено и САМО по същество, без спам! Личните закачки ги решавайте по срещите!
Отговори

fesurlinga снимка fesurlinga 15 октомври 2009 - 19:01

Сега да се върнем към темата,къде ще е сбирката, че нещо не разбрах?Тази седмица ще съм на линия, дано да доидат всички, че ще изнасям реч :clapping:
Мнението беше редактирано от fesurlinga: 15 октомври 2009 - 19:03
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 15 октомври 2009 - 19:08

Колеги и колежки! Моля ви, тази седмица да сме малко по активни на срещата.
Надявам се, да успеем да се съберем повечко хора!
Оказа се че ЕКО е със ограничено място, и ще се наложи да обсъдим предложения за по подходящ обект за нашите срещи.
Нека всички да се постараят да присъстват, за да няма недоволни! Всяко мнение е от значение,никой няма да бъде пренебрегнат!

Поздрави на всички :clapping:
Мнението беше редактирано от BOJKATA: 15 октомври 2009 - 19:08
Отговори

petio_78 снимка petio_78 15 октомври 2009 - 19:17

Но новото Еко,срещу завод "Мизия".Да не стане разминаване в Еко-тата
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg