Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

контактен ключ

mladen123 снимка mladen123 26 април 2009 - 20:12

эдравейте имам едно питане независимо на какво положение ми е контактния ключ се вади дори и при запален двигател дали някой се е сблъсквал с подобно нещо :icon_razz2:
Отговори

Ивчо снимка Ивчо 27 април 2009 - 16:43

И аз имам същия проблем,но при мен е от много "изяден" ключ.С другите ключове,които не са употребявани толкова не мога да ги извадя.Поне при мен е това и не ми е болка за умиране.
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 27 април 2009 - 16:48

да има го този момент с ваденето на ключа от патрона при запален двигател.Но не винаги е от ключа и самия патрон се износва.Правиха ми нов ключ преди време и с него по-трудно завъртам(понякога заяжда) но и той се вади.

Според мене си е удобство особенно зимата.Паля си колата да работи вадя ключа заключвам с централното и си влизам вкъщи на топло  :icon_razz2:
Отговори

Georgi - Plovdiv снимка Georgi - Plovdiv 28 април 2009 - 12:58

 sashonikolov, на 27 Apr 2009, 05:48 PM, каза:

да има го този момент с ваденето на ключа от патрона при запален двигател.Но не винаги е от ключа и самия патрон се износва.Правиха ми нов ключ преди време и с него по-трудно завъртам(понякога заяжда) но и той се вади.

Според мене си е удобство особенно зимата.Паля си колата да работи вадя ключа заключвам с централното и си влизам вкъщи на топло  :thu:


Ако се пали и въобще без ключ е най добре. <_< кажи си адреса направо!
Отговори

oci снимка oci 28 април 2009 - 13:17

Ако е от ключа когато го върнеш в крайно положение и го извадиш самия патрон излиза леко навън. Ако не излиза значи е от ключалката. Мойта беше така и я напръсках стабилно с проникващ спрей. Интересното е че отначало ефекта беше нулев. Чак след месец два каране се оправи, явно не беше карана от много време и се беше спекла нещо.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg