Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Дизелови двигатели

Астра j 1.7 много висок разход

dusty rain снимка dusty rain 20 септември 2020 - 21:10

Вместо да се чудят да свършат нещо полезно, я компресия да мернат я обратната нафта от дюзите я налягане на рейла я... намери майстори а не гайкаджии.
Отговори

Yovchev89 снимка Yovchev89 22 септември 2020 - 12:53

Това не е лошо като идея да се видят тези неща , просто аз на дизели не разбирам особено и незнам , какво да ги карсм да правят понеже са 6 волтови и ги мързи искат само диагностика с компа ми всичко е наред о готово. Днес ходих най добрия в градът каза по късно да отида ама кво ли вика ще разберем, че Да видим той , какво ще измисли.Ще
Пробвам и тези дни възможно най икономично каране с повече от 90 Да видя в мен ли е проблема ама на 140 150 колата върви супер леко , че да ми гори с като кола 200 и нагоре коня ( имам Ауди а6 3.0 дизел то гори по малко )
Отговори

Popov19 снимка Popov19 10 март 2021 - 21:53

 Yovchev89, на 22 септември 2020 - 12:53, каза:

Това не е лошо като идея да се видят тези неща , просто аз на дизели не разбирам особено и незнам , какво да ги карсм да правят понеже са 6 волтови и ги мързи искат само диагностика с компа ми всичко е наред о готово. Днес ходих най добрия в градът каза по късно да отида ама кво ли вика ще разберем, че Да видим той , какво ще измисли.Ще
Пробвам и тези дни възможно най икономично каране с повече от 90 Да видя в мен ли е проблема ама на 140 150 колата върви супер леко , че да ми гори с като кола 200 и нагоре коня ( имам Ауди а6 3.0 дизел то гори по малко )

Колега какво стана с колата, оправи ли проблема с високия разход?
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg