Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретни части за OPEL

Търся някои части/подобрения за Insignia 2.0 Sports Tourer - A20DTH

Mariyan Ivanov снимка Mariyan Ivanov 29 март 2018 - 09:29

Здравейте колеги,
Имам Insignia 2.0 CDTi Sports Tourer - A20DTH
В момента колата е с полу-кожен салон и се чудех дали се намира някъде някоя ударена с черен изцяло кожен салон, който да закупя. Дали си заслужава подмяната? Моят е в перфектно състояние, но си мисля, че изцяло кожен е малко по-добре.
Също така да попитам, дали някой е добавял като екстра TPMS (за следене налягането на гумите), тъй като нямам в момента, а ми се иска да си добавя. Някой има ли опит, какво бихте ме посъветвали? Аз гледах различни системи и датчици в интернет, но дали могат да се свържат към точно този автомобил директно към бордовия или има някакви спецификации, особености, изисквания?
Отговори

vankis снимка vankis 29 март 2018 - 10:06

 Mariyan Ivanov, на 29 март 2018 - 09:29, каза:

Здравейте колеги,
Имам Insignia 2.0 CDTi Sports Tourer - A20DTH
В момента колата е с полу-кожен салон и се чудех дали се намира някъде някоя ударена с черен изцяло кожен салон, който да закупя. Дали си заслужава подмяната? Моят е в перфектно състояние, но си мисля, че изцяло кожен е малко по-добре.
Също така да попитам, дали някой е добавял като екстра TPMS (за следене налягането на гумите), тъй като нямам в момента, а ми се иска да си добавя. Някой има ли опит, какво бихте ме посъветвали? Аз гледах различни системи и датчици в интернет, но дали могат да се свържат към точно този автомобил директно към бордовия или има някакви спецификации, особености, изисквания?


Здрасти,

за салона може да потърсиш по морги или обяви. Относно вторият въпрос , аз лично бих се въздържал. Повечето колеги се чудят как да се отърват, защото датчиците са скъпи и не особено надежни.
Отговори

tisho.74 снимка tisho.74 29 март 2018 - 17:47

За седалките е ясна работата, така че ще драсна малко по втория ти въпрос. Както обикновено всичко е хубаво на хартия, или поне докато почне да прави проблеми. Така че май ще е по- добре да се въздържиш от тая "екстра". Освен, разбира се, ако не караш с гуми "рън флат". Тогава е наистина задължителна.
Мнението беше редактирано от tisho.74: 29 март 2018 - 17:48
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg