Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

филипс

viking снимка viking 19 април 2005 - 08:04

опитвам се да си намеря в пловдив крушки за фаровете филипс блу вижън ама явно не търся качествено,някой може ли да помогне с инфо кой магазин продава въпросните осветителни тела?
Отговори

Гостxenohack_* 19 април 2005 - 08:51

Има ги в един магазин за Автоаксесоари след коматевския възел! Фактически като излезнеш от бул.Южен веднага първата магазин в дясно на Булеварда!

Цената е много висока обаче към 70 лева е целият комплект с габаритите!
Отговори

viking снимка viking 19 април 2005 - 13:44

xenohack, на Apr 19 2005, 08:51 AM, каза:

Има ги в един магазин за Автоаксесоари след коматевския възел! Фактически като излезнеш от бул.Южен веднага първата магазин в дясно на Булеварда!

Цената е много висока обаче към 70 лева е целият комплект с габаритите!

тва там е най-скъпия автокич на света! не бих си купил от там такива крушки всичко е турско и китайско! благодаря за помоща все пак!
Отговори

Гостxenohack_* 19 април 2005 - 14:32

Абе те тия крушки менте нямат! Ако толкова си на зор мога да ти кажа директно от представителя в Пловдив да си ги вземеш! Ама ще трябва да си разваня да питам за телефона че не го знам!
Отговори

viking снимка viking 19 април 2005 - 14:37

xenohack, на Apr 19 2005, 02:32 PM, каза:

Абе те тия крушки менте нямат! Ако толкова си на зор мога да ти кажа директно от представителя в Пловдив да си ги вземеш! Ама ще трябва да си разваня да питам за телефона че не го знам!

не се набутвай сега,когато се сетиш кой е представителя пусни едно ЛС и готово,благодаря ти
Отговори

Гостxenohack_* 19 април 2005 - 15:42

viking, на Apr 19 2005, 02:37 PM, каза:

xenohack, на Apr 19 2005, 02:32 PM, каза:

Абе те тия крушки менте нямат! Ако толкова си на зор мога да ти кажа директно от представителя в Пловдив да си ги вземеш! Ама ще трябва да си разваня да питам за телефона че не го знам!

не се набутвай сега,когато се сетиш кой е представителя пусни едно ЛС и готово,благодаря ти

OK
Отговори

peponio снимка peponio 20 април 2005 - 23:56

56 лв,поне толкова ги продавам аз,к-т с габаритите,ама той и цената на филипс по принцип е една за българия,друго е вече като заговорим за отстъпчици ;) :thu:
Отговори

viking снимка viking 21 април 2005 - 08:02

peponio, на Apr 20 2005, 11:56 PM, каза:

56 лв,поне толкова ги продавам аз,к-т с габаритите,ама той и цената на филипс по принцип е една за българия,друго е вече като заговорим за отстъпчици ;) :thu:

колега нещо не разбирам!?! в някоя от по старите теми четох че са около 15 лв. едната????? а кви са тия габарити? габаритите са си отделни малки крушчици най обикновени!?! незнам ти какви имаш предвид? :thu:
Отговори

peponio снимка peponio 21 април 2005 - 23:59

viking, на Apr 21 2005, 08:02 AM, каза:

peponio, на Apr 20 2005, 11:56 PM, каза:

56 лв,поне толкова ги продавам аз,к-т с габаритите,ама той и цената на филипс по принцип е една за българия,друго е вече като заговорим за отстъпчици  ;)  :thu:

колега нещо не разбирам!?! в някоя от по старите теми четох че са около 15 лв. едната????? а кви са тия габарити? габаритите са си отделни малки крушчици най обикновени!?! незнам ти какви имаш предвид? :thu:

ми колега в комплектчето има H4 2бр за фаровете и 2 броя за габаритите които също светят много бяло,като ги сравниш с обикновенните,обикновенните ще ти се стори че светят гадно жълто :o
Отговори

viking снимка viking 22 април 2005 - 08:28

peponio, на Apr 21 2005, 11:59 PM, каза:

viking, на Apr 21 2005, 08:02 AM, каза:

peponio, на Apr 20 2005, 11:56 PM, каза:

56 лв,поне толкова ги продавам аз,к-т с габаритите,ама той и цената на филипс по принцип е една за българия,друго е вече като заговорим за отстъпчици  ;)  :thu:

колега нещо не разбирам!?! в някоя от по старите теми четох че са около 15 лв. едната????? а кви са тия габарити? габаритите са си отделни малки крушчици най обикновени!?! незнам ти какви имаш предвид? :thu:

ми колега в комплектчето има H4 2бр за фаровете и 2 броя за габаритите които също светят много бяло,като ги сравниш с обикновенните,обикновенните ще ти се стори че светят гадно жълто :o

на мен крушките на габаритите са ми някви готини на"осрам" по 3.50лв едната,светят като фарове не е истина за к'ва светлина става въпрос! купих ги от представител на "бош" преди няколко месеца,невярвах че може да светят така! а не са диоди,а са си крушки!
Отговори

orionbg снимка orionbg 30 април 2005 - 18:49

А за колибри какви трябва са и колко ще струват?
Отговори

HEFE снимка HEFE 23 септември 2005 - 22:00

И аз искам да знам за Калибра колко ще струват и от къде могат да се намерят в София :angry:
Отговори

SGP снимка SGP 28 септември 2005 - 09:55

Philips Blue Vision, тези крушки ли са най-добрите за цената си ?
Отговори

Stefo G. снимка Stefo G. 28 септември 2005 - 21:23

Колеги, някой може ли да сложи снимка на фарове с такива крушки да видим как светят и заслужават ли си цената?
Отговори

bugatti снимка bugatti 12 октомври 2005 - 20:59

Изкама да ви дам един съвет- няма смисъл да се набутвате с такива пари за крушки аз си купих вапросните блу вижън и то не обикновенните а +4000 келвина и съвсем честно ви казван никаква разлика няма във видимоста единствено малко по добра визия има автомобила ама и тя се губи когато малко падне тоа на акумолатора или се увеличи консумацията в мрежата просто светват като обикновенни крушки няма сми. :) :) :)
Отговори

bugatti снимка bugatti 12 октомври 2005 - 21:02

А много добри крушки са на опел но не тези който са пройзведени от генерал електрик а тези на GM в София ги има в аксон просто уникални крушки са тези и силни и бяло светят абе страшни с една дум
Отговори

HEFE снимка HEFE 12 октомври 2005 - 21:08

bugatti, на Oct 12 2005, 09:02 PM, каза:

А много добри крушки са на опел но не тези който са пройзведени от генерал електрик а тези на GM в София ги има в аксон просто уникални крушки са тези и силни и бяло светят абе страшни с една дум
<{POST_SNAPBACK}>


Колега кажи малко по-подробно каде се намира това и колко струват тея крушки
Отговори

bugatti снимка bugatti 13 октомври 2005 - 15:05

Ами тях ги има във един от вносителите на опел за нългария- АКСОН който се намира в жк. Младост бул. Александър Малинов ето ви и телефон за да питате за цената защото аз като си ги взех беше отдавна ма бяха някъде към 20лв едната телефона на АКСОН е: 02 975 38 78
Отговори

HEFE снимка HEFE 13 октомври 2005 - 17:47

bugatti, на Oct 13 2005, 03:05 PM, каза:

Ами тях ги има във един от вносителите на опел за нългария- АКСОН който се намира в жк. Младост бул. Александър Малинов ето ви и телефон за да питате за цената защото аз като си ги взех беше отдавна ма бяха някъде към 20лв едната телефона на АКСОН е: 02 975 38 78
<{POST_SNAPBACK}>


Благодаря ти много колега :rolleyes:

ПС. Ако не те затруднявам можеш ли да пуснеш снимка да ги видиме как светят
Отговори

bugatti снимка bugatti 13 октомври 2005 - 19:05

ами чесно казано бях се пробвал да ги снимам преди време
ма не става много силно светят а ако ги снимам от далече не се вижда нищо
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg