Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

24.09.2006 - Благоевград

Тази тема е заключена « Prev

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 24 септември 2006 - 06:39

Привет на всички!

Айде да направим една масовка пак! Миналия път бяхме само камерен състав ама имаше някакъв мач. Надявам се тази Неделя да се съберем пак всички! Аз пак съм на Сандански днес но ще гледам максимум до 20:15 да съм на ОМВ. Ако съм първи мился да запазя места вътре, че на вън вече става много студено нещо.

Поздрави
Отговори

ИНСТРУКТОРА снимка ИНСТРУКТОРА 24 септември 2006 - 14:44

аз,отново съм на работа,
НО ще гледам да ми :mhihi: :mhihi: на поне за малко
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 25 септември 2006 - 07:31

Даа, масовката стана :) , срещата беше много хубава, благодарение на всички!
А аз даже и един диск с музика бях донесъл за да отворя тема кой ко слуша и да го предложа на някога, а то така и не стана на въпрос. Затова го повдигам сега и по конкретно към Калоян и Боян: Може ли да се намери някъде малко дисково пространство да сложим подбрана музика от Благоевградския клуб ?? :dancin:
Айде - лека на всички и слънчево настроение! :mhihi:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 25 септември 2006 - 08:03

Как да опишем снощната среща се чудя! Беше весело, имаше инцидент, после уж треаше да има гонки, ама голфаджиите дет искаха да стават Опел-и се изплашиха май и пак го откарахме до никое време. Общо взето ще се помни тая среща. И Слави дойде с Мантата, нещо което одавна не беше правил! :) Оказа се, че за пореден път само Опелчетата са винаги готови за дръпка! Няма да коментирам... И пак се събрахме доволно много хора. Като се замисля, освен орлите в благоевград другите клубове нямат никакви подобни прояви! Ето и снимките:

В началото беше така
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


А това е малко по-късно. Вижте какъв таен агент има между нас!!!

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Понеже колегата явно искаше да е с Опел решихме да сбъднем мечтата му! Ето го и най-новия Опел Голф 3! :mhihi:

Публикувано изображение


Това са приготовления за дръпките които не станаха щото другите май се оплашиха :mhihi: Даже пича с голфа като видя как му се навъртяхме дойде и го махна с такъв пилаж, че гумите си остави на ОМВ. :) Пък ние даже и емблема му сложихме, какво неоважение....

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Геройте на вечерта са Kabby и Yaniss, Kabby щото се е отчел и на срещата в София, а Yaniss ние си знаем защо! :bandito:

П.С.
Ей да не ме нахрани някой сега за закачката с голфа!!! :mhihi:
Отговори

Exell снимка Exell 25 септември 2006 - 10:25

Абе тоя Yaniss май по София го засекох в неделя :mhihi: . ОК де голфа там , а аз от няколко месеца се мъча да се докопам до тая среща и се никой не виждам освен една Астра с лепенки :mhihi:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 25 септември 2006 - 10:46

Exell, на Sep 25 2006, 10:25 AM, каза:

Абе тоя Yaniss май по София го засекох в неделя  :mhihi: . ОК де голфа там , а аз от няколко месеца се мъча да се докопам до тая среща и се никой не виждам освен една Астра  с лепенки  :mhihi:
 


Ми ти не си идвал до сега на срещите! Идваш в Събота а срещите са в Неделя. Yaniss е в бокса ама го питай него защо че съм обещал да не пиша тука!
Отговори

Exell снимка Exell 25 септември 2006 - 13:36

Изтропала е :mhihi:
Ми в понеделник сме на работа , няма как да станза неделя
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 25 септември 2006 - 14:52

Exell, на Sep 25 2006, 01:36 PM, каза:

Изтропала е  :mhihi:
Ми в понеделник сме на работа , няма как да станза неделя
 

Абе прдполагам ти е обяснил. Аз оставам без коментар. И без това му е много гадно на момчето. Иначе за Неделите, какво да ти кажа няма как да преместим срещите в Събота. Просто на всички ни е по-удобно да са в Неделя. :)
Отговори

ИНСТРУКТОРА снимка ИНСТРУКТОРА 25 септември 2006 - 18:37

Янко,ако трябва да помагаме,нещо,обаждай се!!!! :mhihi: :mhihi:
Отговори

lud_dj снимка lud_dj 25 септември 2006 - 23:59

Та кво пича с голфчето ?
Хубава емблема сте сложили на колицата ми :ban: и значи избягах от вас шот ме е шубе а :ban: нещо май сте объркали :mhihi:
Та колата е мръднах шот просто седеше адско грозна между няколко комби и някоя вектра 87 година :ban: За емблемата широки благодарности за великия гений на овчата мисъл който я е сложил :mhihi:
А за гонки мисля , че имам малко повече от вас сички накуп и мойта кола не е да прави сеир на семкаджии които ги е страх да се пуснат дори и с пежо 1.1 кубатура за кво говорим господа ?
Момчето с оранжавата вектра го карах да се пусне в събота но той се измъкна с предтекста , че е с плочка,без гуми , без незнам си кво и нестана гонката :mhihi:
Мисля , че никога не съм казвал лошо за вашите ОРИГИНАЛНИ автомобили и тяхния вървеж :mhihi: Да незабравяме позорното ми разтягане на калибрата 2.0 16в с повече от 4 коли на терминала или тва не го видяхте може очите на фанатиците не виждат на дълго щот живвеят с ламаринени очила сигурно с емблемата на опел на тях :) Само да добавя , че тази лека гавричка с мойта количка която си направихте и тази храна дет ми поднесахте в ващо форумче ще се запомни :mhihi: Ако някой има нещо против мен или иска да се пуснем да си замерим колите знае каде съм всяка вечер :mhihi:

Ппп колата е абсолютно сток и с КАТАЛИЗАТОР :mhihi:


Поздрави :ban:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 26 септември 2006 - 07:34

lud_dj, на Sep 25 2006, 11:59 PM, каза:

Та кво пича с голфчето ?
Хубава емблема сте сложили на колицата ми  :mhihi: и значи избягах от вас шот ме е шубе а  :mhihi: нещо май сте объркали  :mhihi:

.......

Поздрави  :mhihi:
 


Хе хе споко бе човеко! Ти много навътре ги взе нещата! Ха ха айде успокой се! Нямам нищо против тебе или който и да било. Снимката я направих аз! Казвам се Боян. Всяка неделя съм на ОМВ-то от 20:00. Тогава се събираме. Та ще го напиша и тук и ако искаш ще ти го кажа и на лично в Неделя ако не съм в София ако не другата Неделя. Нямам нищо лично с никой. Не мразя хората дето карат голфове или каквато и да е друга кола. Снимката я направих с ясната мисъл да си направим базик но не съм целял да те обиждам нито теб нито колата ти! Просто ти я беше сложил между наще гадни опели и ми се стори оригинално :) . Не разбирам защо толкова се палиш. Съжалявам само че не изтрих номера преди да ги посна, за което се извинявам!!! Мисля, че това със снимката го изяснихме надявам се! Що се отнася за гонките мога да кажа следното, седяхме 30 минути на терминала и никой не дойде. Преди това въпросното момче с оранжевата вектра ви покани за гонки. Е вие не дойдохте. Защо? За мен това си е измъкване! Вие как искате го изкарвайте. Въпросното Пеже 1.1 не се пусна с никой щото няма никои с Опел 1.1. :) А да се пускаше с 2.0 16V е леко казано безмислено! Мисля с това спора да приключва. Тук е Опел Клуб а не Тунинг.бг!!! И ми е все тая коя Калибра си бил и т.н. Ако щеш и Порше Турбо бии. Разбери на мен ми е все едно. Аз съм написал фактите и това е! В Неделя 24.09.2006 никой от вас поканените не дойде! Лъжа ли? И най вече, аз да поясня, не съм рацер! За мен удоволствието от карането не се изразява да се дърпам на 400м или там колкото са! Но ми е интересно как всички се надъхват. Приятно е да видиш ентусиазъм в някой за каквото и да било. Нямам отношение за двубойте ви, до толкова до колкото винаги ще подкрепям момчетата с Опелите щото ме кефат мераклииските им колички и щото са пичове! Толкоз мисля да спирам че е безмислено да пиша повече. Казх ти кой съм и каде можем да се видим ако си чак толкоз засегнат ще те черпя една бира да не ми се сърдиш! :mhihi:

Поздрави,
Боян

П.С. Пише се Opel Killer а не ciller!!! Оправи си го! :mhihi:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 26 септември 2006 - 07:35

Браво, добре си го написал! Колегата просто те подкачаше, нашите срещи са винаги така весели! Затова, ще приемем със широка усмивка и добри чувства написаното от теб и те каним на още някоя среща на клуба в Неделите, 20,00 ОМВ. За гонки, мм, може и някой де се пусне, така за майтапа, може и аз да се пробвам с моя Караван със 76 кончета :) ... show must go on, ...
но преди всичко не забравяй - Неделя, 20ч. на ОМВ, среща на клуба на готините хора с готините коли! :)
Лека!
Отговори

Exell снимка Exell 26 септември 2006 - 14:04

Lud DJ ама драсти и от тук бре :mhihi:

Ти са от Фиат на Валве ли се метна :mhihi: .
Ше се разберем и ще ходим заедно на срещите :mhihi:
Отговори

corsaGT снимка corsaGT 26 септември 2006 - 14:08

аз съм му пуснал едно лично вчера вечерта
за измъкването не съм се оправдавал,а предложих на музикалното момче един старт за спорта,той ми каза,като си махне катализатора.това за събота вечерта се отнася :mhihi:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 26 септември 2006 - 14:28

corsaGT, на Sep 26 2006, 02:08 PM, каза:

аз съм му пуснал едно лично вчера вечерта
за измъкването не съм се оправдавал,а предложих на музикалното момче един старт за спорта,той ми каза,като си махне катализатора.това за събота вечерта се отнася :mhihi:
 

Бях сигурен, че не си се измъкнал от предложение за гонка! Ама няма смисъл да спорим с колегата. Той се е афектирал много явно, но както и да е. Предполагам ще се пуснете като си махне катализатора и спора ще се реши. Що се отнася до шегата със снимката мисля му обясних идеята и не влагам в нея друг смисъл освен шега пряко свързана с марката не с колегата!!!
Отговори

lud_dj снимка lud_dj 27 септември 2006 - 01:20

Абе сладури мноо ме кефите бе :mhihi: Боянчо бивш съоченико само да ти обясня , че тази кола е за продаване не е да си пускам с бързите ви орли капиш ? Друго това което си направил го приема за лична обида не за фирмена много ме е.. за фолве или орел в това бъди сигурен !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Нямам претенции към нито една марка коли или да имам някакви отрицателни мнения за някоя просто тва беше супер децка да не кажа селска постъпка която спретна ! Лошото в моя характер е , че казвам всичко феис ту феис пиша го на български шот съм тъп и неграмотен но ти ме разбра нали ?
Хубаво е като има някаква организация и на збирки на даден форум :mhihi: както виждаш ти и твйте форумнци и ние правим збирки всеки ден на ОМВ и се събираме момчета с всякакви коли независимо от марката им сядаме и си помагаме по някакъв начин кой с квото може
Публикувано изображение
Публикувано изображение

сам видя онзи ден как неможа да помогнеш на твойте съфорумци и дойде при Павката да питаш какво означава тази лампа
Публикувано изображение
с квот можахме помогнахме нали така ?
Друго ме интересува ама много сериозно като доида на омв в неделя и като няма каде да паркирам каде трябва да си оставя колата на Кат или на печатни платки за да неразвалям вашата редичка с този гаден дрънгел ?
Искам точен и ясен отговор :)
Ами за неделя приятели на опел форум мисля , че казах че тази кола не е за сеир и гонки а е за продаване
Публикувано изображение
в събота казах на момчето с оранжевата вектра да се пуснем той обясни , че има проблем с колата и нему се пуска в неделя му казах , че мойта е с катализатор и докато не го махна няма да се пуснем ти как реши , че ме е хванало шубето и за тва не съм се пуснал само ми кажи ?
За пеже-то както каза понагоре в поста си питахме някой с 1.4 , 1.6 или 1.8 да се пуснатей така да видим как се държи пеЖе-то ма никой непосмя до колкото си спомням или ме лъже памета ?


Сега да питам какви претенции имате към мен или към мойте приятели с голфове щот са ви як трън в очите ?
Кажете към кои имате претенции за да се реши проблема без да си търкаме клавиатурките
Публикувано изображение

Чакам предлужения за гонки ли за квото пожелаете наща скромна компания винаги ще ви обърне внимание нали така ?

За бирата не опотребявам
Публикувано изображение


Ппп драг състезанието е точно 402.63 см да знаеш от обща култура :)

Поздрави Боянчо на теб и твойте съфорумци :mhihi:
Отговори

Оги снимка Оги 27 септември 2006 - 02:01

lud_dj, на Sep 27 2006, 01:20 AM, каза:

Ппп драг състезанието е точно 402.63 см да знаеш от обща култура  :)


:mhihi: ... та като страничен наблюдател ще кажа само, че много се набираш братле. Споко
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 27 септември 2006 - 07:51

lud_dj, на Sep 27 2006, 01:20 AM, каза:

Абе сладури мноо ме кефите бе  :mhihi: Боянчо бивш съоченико само да ти

....

Поздрави Боянчо на теб и твойте съфорумци  :mhihi:
 


Привет и на теб!
В МГ-то ли сме били съученици?!

Сега, казваш, че това си го приел за лична обида! Ми на теб ли ти сложих емблема на Опел на носа?! Не мисля! Срещу теб казал ли съм нещо? Не мисля. Ти чувство за хумор имаш ли?

Що се отнася до това, че питах Павката за даден проблем си е между нас с него! Причината да го питам е че исках да помогна на момчетата (а те не са част от групата ни) на момента. Можех да го направя и чрез интернет но щеше да ми трябва време. Аз не съм автомеханик а компютърджия с хоби колите. Павката го познавам още от преди доста години, когато работеше при Живко Рупов. Карахме едни и същи коли и съм се консултирал с него не един и два пъти. Не виждам той какво общо има с претенциите ти за лична обида!

За паркирането, избора си е лично твой. Не мисля, че имаше смисъл да си местиш колата. Никой нямаше нищо против тя да е там. ОБЯСНИХ ЧЕ ПОНЕЖЕ ТЯ БЕШЕ ТАМ В БОЛНИЯ МИ ОВЧИ МОЗЪК СЕ РОДИ ИДЕЯТА ДА НАПРАВЯ ЕДНА ВЕСЕЛЯШКА СНИМКА!!! Ама незнам още колко пъти да го напиша, че да го разбереш. Паркираи където искаш! И ПАК ПОВТАРЯМ НЯМАМЕ НИЩО ПРОТИВ ВДРУГИ МАРКИ И МОДЕЛИ. НО ПОНЕЖЕ ВИНАГИ Е ИМАЛО ПО СВЕТА ЗАКАЧКА ОПЕЛ ФАУВЕ АЗ РЕШИХ ДА СИ НАПРАВЯ БЪЗИК. И ДА НЕ БЕШЕ ТВОЯТА КОЛА "ЗА ПРОДАВАНЕ" АЗ ПАК ЩЯХ ДА ГО НАПРАВЯ ЩОТО СЪМ ОВЧИ МОЗЪК!!!

Що се отнася до Неделните ни срещи, ТЕ СА ЗА ДА СЕ ВИДИМ, ПОБЪБРИМ, ДА СИ НАПРАВИМ БЪЗИКА, ДА СЕ ПОСМЕЕМ и т.н. неща за разтоварване от седмицата. Не се събираме в Неделя за да ходим на гонки. Ходим ако има такива за сейр! Да за сейр да люпим семки и да дрънкаме глупости!!! А това че си подкрепяме момчетата с Орлетата мисля не е нужно да го обяснявам защо е. Но това, че част от нас не са рацери не значи, че трябва да изгоним тези които искат да пускат на терминала щото имат коли и желание за това! Напротив, радваме се, че са част от групата и ги подкрепяме! Да обяснявам ли още?!

За това как съм решил, решил съм от фактите, те на мен това ми говорят. И понеже тук е форум аз съм написал какво мисля, ти си възразил. Точка. Все ми е тая за тия пусти гонки.

И като колата ти е за продаване що се коркаш толкоз и се палиш! Чак си се регнал у форума и си губиш времето с тия овчи мозъци тука! Смешно! И стига с тоя катализатор! Да не е само твойта кола с катализатор. Като го махнеш да не стане 300 коня! Стига сте си измисляли разни оправдания. ТУКА НЕ Е ТУНИНГ БГ!!! На запад кой е без катализатор бе приятелю?

За Пежото, не се пусна никой с 1.4 и 1.6 щото и двете коли отговарящи на този критерии не са на хора с такива амбиции. Колите ни вървят толкова колкото трябва и това им е функцията да ни возят и да ни е кеф. Ако толко ви е мъка, че няма с кой да го пуснете това Пежо се надявам в най-скоро време да ви намерим някой да ви задоволи мераците. Поемам този ангажимент.

От мен предложение за нищо няма да има. Не за друго а щото е безмислено. Ти пак няма да прочетеш какво съм ти писал и пак ще продължиш да се нахвърляш се една сме ти изяли боба с виличка. Не искам да ми разваляш по подобен начин и Неделя вечер. Тя ми е за да си правя кефа, щото през другото време бачкам и си гледам лапето. И си имам една Неделя вечер да си права готино и няма да си я развалям с безмислени спорове и т.н.

Що се отнася за голфовете, АЗ ПАК ЩЕ КАЖА ЧЕ НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ ТЯХ! Наскоро един от най-добрите ми приятели си купи и много се радвам за него щото си махна гадния изгнил Кадет антика. Та както виждаш не съм аз човека дет има нещо против голфовете. Там закачката е на съвсем друга почва ма ти нещеш да разбереш а се чудиш как да се изкараш жертва в случая и да продължава безмисления спор!

Колко е драг състезанието може и да знам още преди тебе, но и това е безразлично за мен. Къде са тия метри на терминала някой знае ли??

Поздрави и от мен на групата ви! И моля те не намесвай други хора в спора който водиш с мен.

И зада спре безмисления спор който ни съсипва темата за Неделната среща СЕ ИЗВИНЯВАМ НАЙ ИСКРЕНО НА ТЕБ ЧЕ СЪМ ТЕ ОБИДИЛ ТОЛКОВА ДЪЛБОКО!!!

Поздрави,
Боян

П.П. До колкото си спомням караше едно Пунто ГТ дето беше много красиво и ако то беше сред наще коли нямаше да му сложа емблемата на Опел и т.н. щото нямаше да има нищо весело в това!
Отговори

corsaGT снимка corsaGT 27 септември 2006 - 08:32

:mhihi: :mhihi:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 27 септември 2006 - 08:33

Бояне, направо ти се чудя откъде толкоз нерви и търпение да напишеш всичко това, mate ... :) Наистина стана спора м/у вас ... :mhihi:

Колега lud_dj, би ли се постарал следващия път, когато постваш тук да пишеш по-грамотно, не че не се разбира, просто е срамота човек учил в МГ да се изразява толкова неграмотно :mhihi: Нищо лично!
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg