Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

Свещи за С20ХЕ

HegeJl4o снимка HegeJl4o 01 ноември 2007 - 20:35

Колеги днес бях на пловдив да си пазарувам разни неща и много лошо колата ме "изостави" като и подам гас и тя се едно се дави и неможе да се изфорцира гася я за 10 сек и сичко и е ок
зататрасих се с големи мъки до сервиза на бош и я качих на елкон човека ми каза че трябва да сменя кабели с свещи дистрибуторна капачка и някакво палче
капачката и палчето ок ще ги сменя,но бихте ли ми казали какви свещи и кабели да избера за колата
Ако може и някой да сподели оринтервачно цена на сичко ще съм ви много благодарен
Отговори

Tihomir снимка Tihomir 01 ноември 2007 - 20:51

колега аз сложих свещи НЖК за по 22 лв. парчето и съм много доволен.Поздрави
Отговори

niki 16v снимка niki 16v 01 ноември 2007 - 21:06

 HegeJl4o, на Nov 1 2007, 08:35 PM, каза:

Колеги днес бях на пловдив да си пазарувам разни неща и много лошо колата ме "изостави" като и подам гас и тя се едно се дави и неможе да се изфорцира гася я за 10 сек и сичко и е ок
зататрасих се с големи мъки до сервиза на бош и я качих на елкон човека ми каза че трябва да сменя кабели с свещи дистрибуторна капачка и някакво палче
капачката и палчето ок ще ги сменя,но бихте ли ми казали какви свещи и кабели да избера за колата
Ако може и някой да сподели оринтервачно цена на сичко ще съм ви много благодарен

колега аз съм си сложил свещи denso и кабели teslа чешки са май cъм много доволен
Отговори

Иван Шопов снимка Иван Шопов 02 ноември 2007 - 08:28

Аз пък залагам на свещи Champion и кабели от същата марка или Bougicord.
Цената на свещите е 2 пъти по-ниска от тази на NGK, но работят безотказно.
Между другото на бегачката в момента съм със серийни свещи за С20ХЕ и спокойно издържат и работят добре до 8800 оборота.
Отговори

HegeJl4o снимка HegeJl4o 02 ноември 2007 - 13:32

 Иван Шопов, на Nov 2 2007, 08:28 AM, каза:

Аз пък залагам на свещи Champion и кабели от същата марка или Bougicord.
Цената на свещите е 2 пъти по-ниска от тази на NGK, но работят безотказно.
Между другото на бегачката в момента съм със серийни свещи за С20ХЕ и спокойно издържат и работят добре до 8800 оборота.

Колеги някакво мнение да дадете за свещите на бош и кабелите,че гледам в карлово има цената на една свещ е кам 8 лева добре ли е ? за кабелите казаха че ги нямат в наличност и забравих да питам на каква цена са
Отговори

niki 16v снимка niki 16v 02 ноември 2007 - 23:15

 HegeJl4o, на Nov 2 2007, 01:32 PM, каза:

 Иван Шопов, на Nov 2 2007, 08:28 AM, каза:

Аз пък залагам на свещи Champion и кабели от същата марка или Bougicord.
Цената на свещите е 2 пъти по-ниска от тази на NGK, но работят безотказно.
Между другото на бегачката в момента съм със серийни свещи за С20ХЕ и спокойно издържат и работят добре до 8800 оборота.

Колеги някакво мнение да дадете за свещите на бош и кабелите,че гледам в карлово има цената на една свещ е кам 8 лева добре ли е ? за кабелите казаха че ги нямат в наличност и забравих да питам на каква цена са

виж цената първо дали те устроива. по принцип са добри стига да са истински бош.и денсо една свеш е към 8 ,9 лева некъде за C20XE. за денсо ти гарантирам че са добри аз карам със същтите и съм много доволен.
Отговори

mavro1978 снимка mavro1978 03 ноември 2007 - 13:23

 HegeJl4o, на Nov 1 2007, 08:35 PM, каза:

Колеги днес бях на пловдив да си пазарувам разни неща и много лошо колата ме "изостави" като и подам гас и тя се едно се дави и неможе да се изфорцира гася я за 10 сек и сичко и е ок
зататрасих се с големи мъки до сервиза на бош и я качих на елкон човека ми каза че трябва да сменя кабели с свещи дистрибуторна капачка и някакво палче
капачката и палчето ок ще ги сменя,но бихте ли ми казали какви свещи и кабели да избера за колата
Ако може и някой да сподели оринтервачно цена на сичко ще съм ви много благодарен



Denso Iridium IK20 това са свещите :bravoo:
Отговори

HegeJl4o снимка HegeJl4o 03 ноември 2007 - 18:52

благодаря колеги явно ще купувам свещи Denso и Tesla кабели
Отговори

tarabusi снимка tarabusi 17 ноември 2007 - 21:26

 HegeJl4o, на Nov 3 2007, 06:52 PM, каза:

благодаря колеги явно ще купувам свещи Denso и Tesla кабели



www.vestauto.net - свещи Brisk изнервящо добра цена
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg