Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

жълта лампа с перка

Miloshev80 снимка Miloshev80 02 юни 2008 - 10:49

Колеги,някой може ли да ми каже какво значи жълтата лампа с перка вътре на астра Г х20дтл че,ми свети от време на време.
Отговори

Марто снимка Марто 02 юни 2008 - 10:59

 Miloshev80, на Jun 2 2008, 11:49 AM, каза:

Колеги,някой може ли да ми каже какво значи жълтата лампа с перка вътре на астра Г х20дтл че,ми свети от време на време.

Проблем с охладителната с-ма !!! Трябва да се провери грешката с подходящо диагностично оборудване!
Отговори

don_ray снимка don_ray 02 юни 2008 - 12:10

 Miloshev80, на Jun 2 2008, 11:49 AM, каза:

Колеги,някой може ли да ми каже какво значи жълтата лампа с перка вътре на астра Г х20дтл че,ми свети от време на време.



Като начато лровери дали имаш антифриз и ако скоро си отварял капачката е добре затворена.
Отговори

outlive снимка outlive 09 юни 2008 - 19:39

При мен е не добър контакт в кабела. Сигурно някъде е прекъснат. Като ми светне лампата и почва да се върти перката на макс. Вдигам капака, почвам да местя кабела и в дадено положение спира да се върти перката и всичко е ок. Сега съм го стегнал с ластик в положение, в което не ми прави проблеми. И скоро ще го сменя. В аутодата даже е "познат" проблема. Там смяната на температурния датчик става с кабелите. Аз моя го смених, но явно не е в него проблема. :) Добре, че е евтин. Дано и кабелът ми излезе евтино. Та съветът ми е да пробваш следващия път да го повъртиш наляво-надясно.
Отговори

RACER снимка RACER 09 юни 2008 - 22:12

Аз смених температурния датчик,изтриха грешката и повече не е светвала тази лампа.
Отговори

Ka4o_pi4a снимка Ka4o_pi4a 09 юни 2008 - 22:30

На един приятел беше така като му правихме профилактика на всм. колектор и се оказа че буксата на перката се беше леко измъкнала. Провери я.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg