Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Поканете Opel Club Сърбия и Румъния на следващата национална среща

Тази тема е заключена

Анкета: Искате ли да доидат Opel Club Serbia и Romania на следващата национална среща (9 потребителя са гласували)

Искате ли да доидат Opel Club Serbia и Romania

Не можете да видите резултатите от анкетата преди да сте гласували. Моля, влезте и гласувайте, за да видите резултатите.
Гласуване

Alexy Bodom снимка Alexy Bodom 30 ноември 2011 - 13:48

Здравейте колеги аз съм нов тук но се замислих дали няма да е добре да поканим колегите от Сърбия и Румъния на следващия национален събор мисля, че ще е доста полезно за всички. :2bg:
Мнението беше редактирано от Alexy Bodom: 30 ноември 2011 - 13:49
Отговори

becinko снимка becinko 30 ноември 2011 - 13:57

По скоро един Балкански опел събор.
Отговори

siegfrid снимка siegfrid 30 ноември 2011 - 14:33

Винаги досега са канени, както и Гърция.
Има отделни хора, които са се решавали да дойдат, както и такива, ходили на фестовете в Сърбия :icon_wink2:
Отговори

Alexy Bodom снимка Alexy Bodom 30 ноември 2011 - 14:38

Еми да мен просто ми се щеше да сме повече но за балкаски събор съм твърдо ДА :good:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 30 ноември 2011 - 14:52

Темата я затварям но преди това ще обясня малко на колегата пуснал темата.

Всеки събор или сбирка която правим изпращаме покани до клубовете в Румъния, Сърбия, Гърция, Македония.

Имало е присъствие от клубовете, както има и пишещи при нас от техните клубове, също така момчета от форума са ходили на техни сбирки. Нищо ново под слънцето с темата...

Доста е писано, потърси. Тъй като си нов още, те съветвам да използваш търсачката, е и малко да прочетеш разбира се, защото доста е писано по тоя въпрос.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg