Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Отключване на екстри Astra H 1.8 XER Cosmo

Astra G  1.6 16xel снимка Astra G 1.6 16xel 14 декември 2018 - 12:49

Здравейте,Колеги. Вече съм горд собственик на поредния Опел Астра Н и сега се почва поетапно оборудване и обслужване.Търся колега от Пловдив,който може да ми отключи екстрите. Също така ме интересува откъде да си поръчам такова устройство и сам да си правя диагностика, когато се наложи. Благодаря ви предварително
Мнението беше редактирано от Astra G 1.6 16xel: 14 декември 2018 - 12:51
Отговори

rocket_strike снимка rocket_strike 14 декември 2018 - 14:01

Здравей колега,

Честито за покупката! Пожелавам ти много хиляди километри без аварийно и най-вече да поддържаш автомобила навреме с качествени части!
Бих ти помогнал за екстрите (трябва все пак да я закача, за да видя какво имаш), но както казах и на друг колега, чак към 20ти ще съм си в Пловдив.
Относно устройството, въпроса ми е какъв лаптоп имаш подготвен, каква версия операционна система си и колко бита е тя? Ако ми отговориш, по-лесно ми е да ти кажа, кой софтуер с кое устройство ще ти е по-лесно да си инсталираш.
Мнението беше редактирано от rocket_strike: 14 декември 2018 - 14:02
Отговори

Astra G  1.6 16xel снимка Astra G 1.6 16xel 15 декември 2018 - 17:16

 rocket_strike, на 14 декември 2018 - 14:01, каза:

Здравей колега,

Честито за покупката! Пожелавам ти много хиляди километри без аварийно и най-вече да поддържаш автомобила навреме с качествени части!
Бих ти помогнал за екстрите (трябва все пак да я закача, за да видя какво имаш), но както казах и на друг колега, чак към 20ти ще съм си в Пловдив.
Относно устройството, въпроса ми е какъв лаптоп имаш подготвен, каква версия операционна система си и колко бита е тя? Ако ми отговориш, по-лесно ми е да ти кажа, кой софтуер с кое устройство ще ти е по-лесно да си инсталираш.

Благодаря за бързият отговор. Имаш ЛС.
Отговори

sathv снимка sathv 24 декември 2018 - 17:53

Те пък едни екстри...
Отговори

k opel e снимка k opel e 24 декември 2018 - 20:04

Търси Пламен Маринов от Пловдив. Във фейсгрупата е под това име. Или pacho_m във форума.
Мнението беше редактирано от k opel e: 24 декември 2018 - 20:06
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg