Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други градове

Асеновград

ILKO_85 снимка ILKO_85 25 декември 2010 - 16:18

Честита коледа Асеновград!Живи и здрави и много много щастливи! :ranting:
Отговори

ico_dimitrov снимка ico_dimitrov 31 декември 2010 - 13:46

Весело посрещане на новата 2011г.Дано е по успешна от 2010г. :devil-smiley-019:
Отговори

pitbula74 снимка pitbula74 31 декември 2010 - 23:47

ЧНГ на всички от Асеновград /и не само от Асеновград/ Весело изкарване на Новата година
Отговори

ILKO_85 снимка ILKO_85 01 януари 2011 - 17:15

Честита нова година на всички съфорумци,но най-вече на Асеновградските :icon_wink2: Нека новата година ни донесе много здраве,щастие и успехи във всичко и много безаварийни километри!!! :drinks:
Отговори

ico_dimitrov снимка ico_dimitrov 03 януари 2011 - 16:12

ЧНГ и от мен!Илко ако сте свободни събота или неделя ако искате да се видим на по-кафенце... :icon_wink2:
Отговори

Galabov снимка Galabov 12 януари 2011 - 00:40

Здравеите колеги незнам дали сте видяли но ще има календари ето линк: http://www.opelclub-...showtopic=79912

които иска да казва до неделя може и да му се усмихне касмета ако останат и не ни изпреварят:)
Отговори

Galabov снимка Galabov 17 януари 2011 - 18:13

Колеги които иска стикери да казва да се саберат броика,аз ще ги взема и ще се разберем да ви ги дам:)
Отговори

ico_dimitrov снимка ico_dimitrov 19 януари 2011 - 15:01

Аз още миналия път ти бях писал такаче мойта поръчка си остава за един комплект от вариант 3/три/ :newsm05_41:
Отговори

Galabov снимка Galabov 19 януари 2011 - 18:00

неска ще ти взема:)
Отговори

ILKO_85 снимка ILKO_85 28 януари 2011 - 15:00

Опа тука има раздвижване :mhihi: Тва е много хубаво ще вземем да се съберем една голяма група.Някой ден няма да е лошо да се организираме и да идем към Пловдив!Поне да ни видят цялата група!Но ще го оставим за малко по-натам във времето! :mhihi: на всички учасници в нашата група!А относно стикерите благодарско на Гълъбов че мисли за всички от Асеновград!Засега чао и безаварийни !!! :mhihi:
Отговори

Galabov снимка Galabov 10 февруари 2011 - 12:44

Нещо изоставихте темата колеги,аиде освободете се тази неделя да се саберем да идем кам Пловдив какво чаката.Които ми е порачал стикери съм взел:)
Отговори

ico_dimitrov снимка ico_dimitrov 17 февруари 2011 - 17:17

 ILKO_85, на 28 Jan 2011, 15:00, каза:

Някой ден няма да е лошо да се организираме и да идем към Пловдив!Поне да ни видят цялата група!Но ще го оставим за малко по-натам във времето!


Илко прав си нека малко се стопли времето да са по чисти колите и по разголени жените....да дойде и времето летите джанти да сложим може да мръднем към П-в :mhihi:

Благодарности на колегата Galabov за стикерите!

п.п.Ако за П-в неможем да се саберем ако има мераклии може и в А-д да се видим на по кафенце :mhihi: само желание и мерак да има пишете!
Отговори

Galabov снимка Galabov 17 февруари 2011 - 17:47

Е то ако имате мерак може да се организира нещо за неделя да идем към Пловдив аз така и така сигорно ще ходя пък и сигорно ще има мн хора, ако решите пишете да се разберем:)(а за стикери моля моля пък и не е проблем да взема на които иска)
Отговори

madpe6o снимка madpe6o 28 февруари 2011 - 14:17

Колеги аз съм нов в форума и по принцип не съм точно от тази част на бг ,но от 2 години съм в смолян по работа...та тук маи няма сериозни хора (почитатели на марката) и бих искал да се организираме и да се съберем примерно в асеновград и да се врътнем кум пловдив за по кафенце...ала бала като гледам и вие сте надъхани казвайте кога и да се мятаме ;)
Отговори

CoLoR снимка CoLoR 28 февруари 2011 - 14:48

ГЪЛЪБОВ 3АЩТО НЕ КАЗВАШ ЧЕ ИМА ТАКАВА ТЕМА КОЛКО СМЕ В АСГР.АКО СМЕ ПОВЕЧЕ ДА СЕ САБИРАМЕ ТА ЗАЕДНО ДА ХОДИМ НА СБИРКИТЕ. 
Мнението беше редактирано от Peshotiger: 28 февруари 2011 - 14:58
Причина за редактиране:: Писането само с главни букви не се толерира във форума!
Отговори

Galabov снимка Galabov 01 март 2011 - 01:05

ти не си питал:)аз сам казал които иска да се обажда ще го ескортирам то пловдивската среща на гости малко:)има жекаещи но явно не им остава време:)
Мнението беше редактирано от Galabov: 01 март 2011 - 01:07
Отговори

ILKO_85 снимка ILKO_85 04 март 2011 - 14:24

Нови хора се завъртат по темата това е хубаво!Май колегата Гълабов е прав,че желаещи има но времето е малко притискащо и все не стига!Ако имате желание и възможност да си направим една сбирка в Асеновград!Понеже аз съм малко ангажиран в неделния ден предлагам събота 05,03,2011г. да направим едно кафенце!Ако има желаещи пишете,а и предложете време и място понеже незнам на кой кога му е възможно! :hahaha: :love_opel:
Отговори

Galabov снимка Galabov 06 март 2011 - 23:16

На мен ми е по удобно през седмицата:)
Отговори

Erdoto снимка Erdoto 08 март 2011 - 22:08

ееее най сетне се разписвам и аз

до сега неможах тьй като не можех да пиша в сайта
но явно този проблем се разреши и ето хоп и пиша

мен не ме забравяйте и аз сьм тука :mhihi: :doh:
Отговори

ico_dimitrov снимка ico_dimitrov 09 март 2011 - 12:11

Публикувано изображение
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg