Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ходова част

Сервиз в Пазарджик

bpgpfg снимка bpgpfg 28 януари 2016 - 14:44

Здравейте , колеги . Препоръчайте ми сервиз или майстор по ходовата част в Пазарджик . От известно време насам по неравности се появи едно потропване , но моят майстер не може да го локализира . Накрайници , шарнири ит т.н всичко е добре. Имам съмнения за тампони на макферсон или евентуално на стабилизиращата щанга .
Благодаря предварително !
Отговори

jorkataaa снимка jorkataaa 28 януари 2016 - 19:41

Колега пробвай тук : https://www.facebook...11513442488539/ , със сигурност по-бързо ще ти отговорят . Поздрави и дано съм бил полезен :kuku:
Отговори

hudson снимка hudson 28 януари 2016 - 19:55

Айде стига с този сурат тефтер де, има и хора които не са зарибени по златната мина на Зъкърбърг.
Щом имате съмнения за тампоните на стабилизиращата щанга и макферсоните, толкова ли е трудно да ги проверите?
При мен се появи едно глухо потропване и се оказа че е от тампоните на магарето...
Отговори

bpgpfg снимка bpgpfg 29 януари 2016 - 16:17

 hudson, на 28 януари 2016 - 19:55, каза:

Айде стига с този сурат тефтер де, има и хора които не са зарибени по златната мина на Зъкърбърг.
Щом имате съмнения за тампоните на стабилизиращата щанга и макферсоните, толкова ли е трудно да ги проверите?
При мен се появи едно глухо потропване и се оказа че е от тампоните на магарето...


Съмненията си бяха мои и се оказа ,че съм прав. Въпреки всичко си търся сервиз/майстор , който да решава проблемите по каляската , а не само "карай то ще си покаже ".
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg