Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Автомобилни Газови Уредби [АГУ]

Магазин в Пловдив за компоненти за ГАЗ

Божилов снимка Божилов 08 юли 2008 - 08:30

Здравейте колеги,

Реших се и аз да слагам газова на мойта Астра, и понеже ще ми я монтира/настройва приятел, си събирам компоненти.

Искам да попитам от къде в Пловдив мога да си намеря BRC изпарител (вакуумен) и тороидална "резервна гума" бутилка. Изобщо търся читав магазин за компоненти за газови уредби. Потърсих с търсачката, но нищо конкретно не излезе, затова пускам отделна тема.


Приемам и предложения за изпарител BRC (мах 100кW), клапани, превключвател, емулатори и т.н. - втора ръка. Бутилката смятам да я търся нова...


Предварително благодаря за отговорите.

Лека и безаварийна!
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 08 юли 2008 - 08:43

Такааа...
Точно след Полиграфия, посока Изгрев, под големия блок на кръстовището, има
магазин за части за АГУ. Пазарувал съм там и съм доста доволен.
Отиваш, питаш, получаваш отговори :kuku:
Отговори

Рошко снимка Рошко 08 юли 2008 - 15:59

Точно на кръговото на Панаира с/у самия панаир (от страната хотел Марица) има един много здраво оборудван газов магазин. Не знам дали имат изпарители BRC, но бутилка "резервна гума" - гаранция! Също така имат магазин и като тръгнеш от второто колело на Панаира в посока Илиянци/Търговия Тракия. Точно преди тях от дясната страна (по мои наблюдения цените там са малко по-ниски, отколкото с/у Панаира, въпреки, че са на един собственик)
Отговори

Shades снимка Shades 08 юли 2008 - 16:16

Официалните представители на BRC се намират в ж.р. "Тракия", до тролейбусното депо и "Топливо газ". Смятам, че там ще са най-ниските цени за тази марка.
Отговори

Божилов снимка Божилов 08 юли 2008 - 18:03

 Peshotiger, на Jul 8 2008, 09:43 AM, каза:

Такааа...
Точно след Полиграфия, посока Изгрев, под големия блок на кръстовището, има
магазин за части за АГУ. Пазарувал съм там и съм доста доволен.
Отиваш, питаш, получаваш отговори :hand:


Там като минавах се скъсах да се оглеждам - не видях нищо. След кафенето ли да е... мисля че беше точно до Ролдекс-а на ъгъла, но сега там има нещо друго. Ще се ходи пак.

tigra79 каза:

Точно на кръговото на Панаира с/у самия панаир (от страната хотел Марица) има един ...


Аз бях останал с впечатление, че е само за битово газово обурудване. Ще ида и до него.

А до Тракия до представителството смятах да ходя, ама си мислех да е накрая, да посъбера впечатления/цени :mhihi:

Иначе благодаря на всички за отговорите :flag: :hand:
Отговори

doolettle снимка doolettle 08 юли 2008 - 18:56

 Божилов, на Jul 8 2008, 07:03 PM, каза:

Там като минавах се скъсах да се оглеждам - не видях нищо. След кафенето ли да е...

точно след кафенето е и е м/у една аптека е телевизионен сервиз.
Друг магазин има на Пещерско шосе малко преди ТЕТ-а от към В. Априлов. Имат всичко и цените са добри
Отговори

Божилов снимка Божилов 08 юли 2008 - 19:06

 doolettle, на Jul 8 2008, 07:56 PM, каза:

точно след кафенето е и е м/у една аптека е телевизионен сервиз.
Друг магазин има на Пещерско шосе малко преди ТЕТ-а от към В. Априлов. Имат всичко и цените са добри


:mhihi: :hand:
Отговори

wrecked_pld снимка wrecked_pld 11 юли 2008 - 21:14

 doolettle, на Jul 8 2008, 07:56 PM, каза:

точно след кафенето е и е м/у една аптека е телевизионен сервиз.
Друг магазин има на Пещерско шосе малко преди ТЕТ-а от към В. Априлов. Имат всичко и цените са добри


По точно кръстовището между пещерско шосе и васил априлов продължаваш по П.шосе и малко по надолу в дясно се намира магазина :mhihi:
Отговори

qnis3 снимка qnis3 13 юли 2008 - 16:08

Да ти кажа най добре ходи в скалада на *6септември* в отсечката междо семинарията и БИЛА *има табела от въм до пътя*.
Отговори

Божилов снимка Божилов 19 август 2008 - 12:32

Здравейте колеги,

Още веднъж благодаря на отзовалите се.

Само информативно искам да кажа: НЕ ХОДЕТЕ в магазинчето до "Полиграфия" ! Цените са поне 10%-40% по-високи от всички цитирани тук. Примери: тръба 6мм - 5.50 лв./м. (известна ми 4.50-5.00); тръба 8мм - 10 лв. за 1.5м. (поне на мен ми се видя скъпо); "кихалка" - 10 лева. (знам за 6-7 лв.) и т.н. Общо за тръбите (медни и гумени), тройник и кихалка ме одрусаха 70 лева.

Отделно ми предложиха "плочка", която ми се видя странна. Продавачката ми изкара 3 размера и вика: "която си изберете" и на мен ми увисна мандибулата.... Аз какво да си избирам... ваша е работата да ми предложите....

Отидох до цехчето за плочки след новия надлез за митницата (срещу ОМВ се пада) - хората си знаеха за какво иде реч, точния размер, къде се поставя и т.н. И понеже нямаха точния размер, фрезоваха я на место и пак за 20 кинта...

Та това е. В събота ще слагам мойта, ще пиша за резултата.

:dance:
Отговори

bor1968 снимка bor1968 19 август 2008 - 17:59

Колега Божилов, би ли споделил колко ти излезе като пари всичко което си закупил? Предполагам, че си закупил всичко необходимо. Интересно ми е колко излиза един комплект без поставянето.
На мен ми е малко късно за този въпрос, защото утре в 10 часа имам уговорка да ходя да ми сложат едно БРЦ. Колата ми е вектра 1,6 моноинжекция. Все пак ще бъде от полза да се знае, колко приблизително излиза един комплект без монтаж.
Отговори

Божилов снимка Божилов 19 август 2008 - 18:03

След много "отстъпки" стигнах до 420 лева без монтажа (с тороидална бутилка и BRC компоненти).... не си заслужава обикалянето.

Отиди, да си я направят хората както трябва.

Успех и Късмет (че и той е нужен).

:dance:
Отговори

bor1968 снимка bor1968 19 август 2008 - 19:15

Точно за тия пари ще ми излезе с монтажа. Благодаря за отговора, добре беше да се знае как стоят нещата. Късмет ще ми е нужен, защотко е важно на какъв майстор ще попадна. Уж съм избрал този който хвалят в Монтана. Дали е така, утре ще разбера.
Благодаря за отговора. Успех и късмет и на теб. Пожелвам ти всичко да завърши чудесно и в събота след монтажа да остане единствено чуството за добре свършена работа.
Отговори

wrecked_pld снимка wrecked_pld 21 август 2008 - 22:00

До колелото на панаира има един магазин за Агу части.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg