Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Силов Тунинг

Дайте идеи за засилване на Астра Y17DT

boichev снимка boichev 03 юли 2016 - 19:25

 Biohazart, на 29 април 2015 - 03:45, каза:

[[[ колега здравеи 200 коня са доста.но може да се направят някой работи и ще успеш да достигнеш 120 .а те са разпробиваш планката на всмукателния колектор , сменяш първия въздувод с такъв от вктра ц дизел ,махаш катализатора ,решетките на дебитомера аут ,и чип за последното димитар марков , аз лично съм так и наказавам пасат 131 коня ]]]



колеги дали ще се получи така ? и ако някой може да помогне с планката на колектора кое трябва да се разпробие ... и ако някой може да покаже какво точно трябва да се получи .. мерси предварително :)

Тоя наказвач който си цитирал не знам кой е точно, искам да го пробвам с моята 110-ка в пасат, да му докажа че 110-ка ще го озори доста, да размисли как ще бъде срещу 131-ца и да не говори без да знае. Точно 131-ца ще победиш когато си построиш къща на слънцето. :icon_wink2: ВАГ 1.9тди моторите с много малко тръгват доста приятно, да не говорим че за не много пари караш 180-190 коня нафтов мотор. :icon_wink2: Предложението за сверката е сериозно.
Мнението беше редактирано от boichev: 03 юли 2016 - 19:30
Отговори

dimitarmark снимка dimitarmark 16 януари 2017 - 14:23

Смях, Бойчев, смях! Извинявай че толкова късно виждам мнението ти, вече нямам колата с която искаш да се пробваш. Повярвай ми, падаш :)
Отговори

ivanpt1 снимка ivanpt1 27 август 2017 - 12:49

И какви са идеите за засилване на Y17DT ?
Отговори

dimitarmark снимка dimitarmark 28 август 2017 - 13:48

Чип, интеркулер от z20let, разпробиване на смукателите, интейк от Вектра Ц дизел. Общо взето е това.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg