Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

ХIХ - ти Медународен фестивал на маскарадните игри Перник 2010

GT 51 снимка GT 51 16 януари 2010 - 16:50

Колеги и колежки ,
От мое име и от името на организаторите Ви каня да посетите този уникален Фестивал...Много се надявам хора от форума да вземат участие в маскарадните игри....и да се запознаем в Перник...Аз както всяка година ще участвам.Ще гоня зли духове от чугуня на Асконата и от мазето на блока....Заповядайте ....и се насладете на Българските традиции и обичай....
Силно се надявам да се съберете силна група и да се забавлявате....ако има нещо 0889 83 11 64...Влади....
Поздрави и Наздраве :rasp: :unsure:



Пълна програма и инфо на www.surva.org
Отговори

Добрин снимка Добрин 16 януари 2010 - 18:33

Цитат

Аз както всяка година ще участвам

С кой ?
П.С. На мен маска ми не требе :unsure:
П.С.2. Заповядайте ! 29-откриване,30,31 януари фестивални дни.

Прикачен(и) файл(ове)

Отговори

kaka снимка kaka 16 януари 2010 - 19:03

Обещала съм, ще гледам да дойда и да документирам.
Отговори

GT 51 снимка GT 51 16 януари 2010 - 23:19

Участвам с групата на с.Селищен дол, Неделя ранният следобяд.....няма как да ни сбъркаш.....Какче...зареди си батерийте на макс......яката работа.....Живот и здраве ви чакам на площада..... :devil-smiley-019: :non:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 20 януари 2010 - 23:22

Чакам Ви :devil-smiley-019: .ако Обичате......... :icon_razz2: :mhihi:
Отговори

Лудия Макс снимка Лудия Макс 23 януари 2010 - 11:34

ще те видим аз тебе :pardon: :mhihi:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 23 януари 2010 - 23:13

Малко остана.......заповядайте..... :newsm05_41: :devil-smiley-019:Неделя.........31-ви след обяд....... :mhihi: :mhihi:
Мнението беше редактирано от GT 51: 23 януари 2010 - 23:21
Отговори

GT 51 снимка GT 51 31 януари 2010 - 20:27

Красота , традиция, звън на хлопотари и звънци и здрави кокали......това е карнавала.....Радвам се че видях мноооо опелджий в Центъра на вселената....Радвам се че ми се обадиха десетки приятели и познати......Радвам се че изгоних злите духове около мен и приятелите ми....и тази година ще е по добра от предишната....Нека е Сурва! :drinkin: :devil-smiley-019:


Поради финансови проблеми....Бразилската група не пристигна, а Групата на Того е била върната от границата, заради проблеми с емиграционните.В крайна сметка имаше група от Китай......

Каке, моля снимки.... :mhihi:
Мнението беше редактирано от GT 51: 31 януари 2010 - 23:39
Отговори

Добрин снимка Добрин 01 февруари 2010 - 09:02

 GT 51, на 31 Jan 2010, 20:27, каза:

Поради финансови проблеми....Бразилската група не пристигна, а Групата на Того е била върната от границата, заради проблеми с емиграционните.В крайна сметка имаше група от Китай......


Влади от Китай всъщност бяха две групи бре :devil-smiley-019:
П.С. Бях обещал на Кака да се видим но скапания дъжд помрачи всичко. Групата от Банско обаче разцепи центъра. През цялото време не спряха да играят и свирят.

Цитат

Красота , традиция, звън на хлопотари и звънци и здрави кокали......това е карнавала


Това е истината.
Отговори

kaka снимка kaka 01 февруари 2010 - 10:58

Който не се възползва от поканата на Влади, отново може само да съжалява. Беше страшно интересно - всички бяха ентусиазирани, усмихнати, весели, шарени, скачаха, пееха, танцуваха, викаха, дрънкаха с чановете, разиграваха сценки... Всичко беше по всички правила на панаира - скара-бира, балони, захарни петлета, карамелизирани ябълки, захарен памук и прочие.

Естествено, ще кача избран снимков материал, защото не мога да кача 200+ снимки.

 Добрин, на 01 Feb 2010, 9:02, каза:

П.С. Бях обещал на Кака да се видим но скапания дъжд помрачи всичко. Групата от Банско обаче разцепи центъра. През цялото време не спряха да играят и свирят.


Това е истината.


Мистър Ди, тази група, дето не спря да свири и играе, я наблюдавах доста от близо грубо половин час, и си беше група от Разлог ;) Според мен, цял Разлог се беше хванал на това хоро. Банскалии бяха веднага след тях, но ги отделяше една "мечка", вързана с вериги и държана от двама юначаги в истински мечи кожи.

Малко групи от близка и далечна чужбина:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Мнението беше редактирано от kaka: 01 февруари 2010 - 11:38
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 01 февруари 2010 - 11:47

Какче, ако си качила всички снимки някаде, дай линг! От това което видях досега, мисля че е било много красиво!!!
Отговори

kaka снимка kaka 01 февруари 2010 - 11:48

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Черни дяволи от Петрич
Публикувано изображение

:devil-smiley-019:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

kaka снимка kaka 01 февруари 2010 - 11:54

 BOJKATA, на 01 Feb 2010, 11:47, каза:

Какче, ако си качила всички снимки някаде, дай линг! От това което видях досега, мисля че е било много красиво!!!

Наистина беше красиво, Божка! Снимките съм ги качила (част от тях) в imageshack, така че няма как да ти дам линк към албум. Имам и клипчета, ще се опитам да ги кача до следобед.

Ето ги и на наш Пешко хората :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Ето тези бяха оглушителните тъпани на неуморната група
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

kaka снимка kaka 01 февруари 2010 - 11:59

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Те това е - мобилна скара за подкрепяне на съставите :drinkin:
Публикувано изображение

Дивотино :mhihi:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

:devil-smiley-019:
Публикувано изображение
Отговори

Mery81 снимка Mery81 01 февруари 2010 - 12:11

супееер :)))
невероятно изживяване....само от снимките си в еуфория, а какво ли е на живо!
Благодарско Кака за снимките!!!
Отговори

Добрин снимка Добрин 01 февруари 2010 - 12:44

Кака постарала си се.. :drinkin: за което. Снимките са много малка част от това което стана тези три дни в Перник. Мога да кажа само УНИКАЛНО.
П.С.И пред телевизора с предаването на живо беше добре :devil-smiley-019:
П.С.2. За съжаление аз не снимах защото хапаратурата ме предаде в последния момент.
Отговори

fanatic снимка fanatic 01 февруари 2010 - 13:44

Много ме е яд че нямах възможност да отида. Бях сигурен че ще е много хубаво....
Отговори

GT 51 снимка GT 51 01 февруари 2010 - 23:29

Васи много ти благодаря за снимките.....уникални са...особено последната.....Племенницата ми е на Четири години и майка я беше направила на кукер.....детето се изкефи на макс....Катето ще качи снимки....кокаляците ми търнят....но болката не се усеща..... :61:
Добрине не знаех , че са били две групи от Китай.... :p Миналата година или по миналата имаше Японци и Индийци.... :p

И накрая .....Наща група взе няколко награди....Голямата награда за предаване на традицията...., най-добра Мечка и Мечкар,Индивидуално за ръчно изработени маски, и естествено почетен плакет от Община Перник за цялостен принос в Карнавала.... :p :mhihi: :devil-smiley-019:
Понеже съм яко ентусиаст ще ви кажа че с още един приятел минахме и с друга група ....от едно съседно село......ми те взеха спец. награда.....така че прибавяме и още един трофей.... :61: :p
Отговори

GT 51 снимка GT 51 02 февруари 2010 - 00:18

целия карнавал, инфо , наградени.......www.surva.org Наздраве.... :mhihi: :devil-smiley-019:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg