Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Kadett E

Kadett E - Интеграция на табло от Astra F

wlrrr снимка wlrrr 14 октомври 2010 - 19:43

Та , значи както бях писал преди съм се захванал с манипулациата да оборудвам кадет с цяло табло астра + километраж и оборотомер..Въпроса е следния, дали инсталацията на кадетовото табло като се свали , конекторите дали ще паснат в новото астрово табло,тоест за датчиците, индикаторите по таблото и захранването му като цяло, също така таблото на астрата е с някои срязани кабели и въпроса ми е, дали ако се свържат с инсталацията на кадета по цветове дали ще стане, например червен извод с червен кабел и така нататък, и ако някой има схема за кабелите на таблото за астрата и на кадета ще съм мн благодарен.. И друг вапрос, ще има ли разминаване в скоростомера, като се сложи жилото направо от кадетовото табло в астровото.. Исвинявам се ако темата е пусната на друго мясно..
Отговори

Drifting снимка Drifting 14 октомври 2010 - 21:35

здравей колега току щто ти видчх темата аз сам нов тук но и аз сам горд че карам кадетт :rofl: аз сащто сам замислил тоя проек самоче с табло от АстраГ става чудно но никаде немога да намеря нищо :newsm05_41: :flag: http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php...36433&st=20 ето обещтания линк от мен надчвам се да съм помогнал до някаде
Отговори

wlrrr снимка wlrrr 14 октомври 2010 - 22:10

Колега Кадетт-а е просто уникална кола :flag: Но ей това табло набраво нз каде ми бърка вчера взех всичко какво то ми трябва но остана единсвено проблема с таблото ( как да го вържа) но ще го разреша по някакъв начин :) Благодаря ти за помоща :newsm05_41:
Отговори

Drifting снимка Drifting 14 октомври 2010 - 22:19

със нетарпени ще слея развитието ако може да кажеш за ква цифра си го взел?и малко снимки няма да са излишни чесно казано ще помогнеш на много такива като мен които са решили да направят тая интеграция
Отговори

wlrrr снимка wlrrr 15 октомври 2010 - 08:29

Ще го снимам и ще кача снимки, взех го за 150 лв. ( инсталация , 2 табла-с обортомер и без , цялото парно сус траби жила маркучи, колектори със ланд сонда и още някои дреболийки ) човека от който го взех беше много точен и ми даде всичко което ми трябваще.
Отговори

wlrrr снимка wlrrr 17 октомври 2010 - 09:51

А някой ще ми разесни ли това за което питах ..?
Отговори

wlrrr снимка wlrrr 02 ноември 2010 - 11:31

Таблото е сложено монтирано. започваме с по хард работите ...
Отговори

becinko снимка becinko 02 ноември 2010 - 14:20

Еми колега ,освен да отвориш аутодата ,и да сравняваш 2-те инсталации на астрата и кадета и да връзваш друго ..
Отговори

wlrrr снимка wlrrr 03 ноември 2010 - 11:12

Ами както казах таблото е сложено всичко стана чудесно скоро ще пусна и снимки. Но в момента си търся гсй брони и гсй кожен салон
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg