Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Кой с какво се занимава?

ZOOM снимка ZOOM 28 май 2005 - 23:35

Здравеите.Казвам се Венелин и повечето хора ми викат венко.Завършил съм приридоматематическа гимназия ж град Смолян Роден съм в Габрово а сега уча в НБУ в софия.На 20 години съм.Имам магазин за почти всичко свързано с тунига и гледам да се занимавам по сериозно с него
Отговори

diver снимка diver 29 май 2005 - 07:55

Ми аз съм Виктор, поредният програмист във форума.....
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 29 май 2005 - 11:21

Aйде и аз да драсна некой ред.
Казвам се Бижо Бижев (не прякор а истинско рождено име :D ) На 48г. София, Завършил съм НБУ (Много колеги станахме тука от тоя вуз трябва да се замислим за една срещичка на Опел в НБУ) "Администрация и управление", изкарах и специализация в Сименово "Администрация на сигурността и отбраната" занимавам се с кабели и проводници :o (нищо общо с това дето учих :o :sc: ) електроапаратура на едро.Имам и един бус Ивеко на който се падна честа да е първия стълб в другата ми дейност, а имено транспортни услуги :o
служебни опели през годините бол. Ровя по колите от 12 годишен. Даже съм правил основен ремонт на комбайн и трактори. От 10г. имам сервиз и се занимавах като хоби а по късно взех да живея от него. Ама ми писна един ден и си дадох почивка до кога ще почивам не се знае :unsure:
Отговори

uzo_ снимка uzo_ 07 юни 2005 - 20:43

Здравейте, аз съм Йордан, почти на 20 съм и уча в ТУ-Варна специалност Комуникационна техника и технологии(Колеги сме със AstraFan:) само дет аз съм доста по-малък) Колите и шофирането ме увличат още от малък но напоследък почнах много да се зарибявам и сериозно да се интересувам. Опел пък обичам още откак се помня, в далечната 94та си купихме Кадет Д(страхотна количка как ме е яд че си замина) и от тогава само Опел:) 2003 взехме една ударена Астра Ц16НЗ която оправихме и тя остана за мен и покрай тая количка и мерака ми за нея научих страшно много неща! Супер много се кефя че съм част от тоя форум дано продължаваме само така че и много по-добре !!!:) :unsure: :thu: :thu:
Отговори

madmaxxx снимка madmaxxx 08 юни 2005 - 10:13

Хаиде от мен да мина да свалим картите както се казва;Казвам се Мартин ,на 29 години и сам от глямото село B) .Та ба4кам като 6офиор и охрана в МВР на един от големите БОСОВЕ.страстен маниак сам на бега4ките от както съм се родил.само пътувам и ма4кам прасетата с С класите и 8 по пъти6ата.забавлявам се :thu: :thu: :unsure: :thu: :thu: :thu: :wall:
Отговори

Gal снимка Gal 08 юни 2005 - 10:57

Дамите никакви ни няма,срамота!:)
Аз съм Gal, карала съм 2 опела,едно пежо и едно bmw:)
Сега карам астра c14nz и по-рядко вектра c20ne...
А иначе съм се возила на кво ли не, даже и на ГАЗ,ЛИАЗ,Зил....хехехех.
Слабост са ми бутата,но за съжаление карам от съвсем скоро.
Като повечето колеги във форума съм виден компютърен гений /минути за реклама/.
Отговори

annes снимка annes 09 юни 2005 - 01:34

На 27 години съм..казвам се Костадин. Родили са ме в Димитровград, а от 7г живея в София.
Формула 1 е целта в живота ми....останалото е бош-лаф.
Отговори

Гостevans_* 11 юни 2005 - 21:22

Аз съм кандидат студент ,бачкам по-малко и не оставям на бащата да се качи в опела :D
Отговори

Stefo G. снимка Stefo G. 15 юни 2005 - 21:11

Здравейте колеги! Аз се казвам Стефан и все още съм ученик в ЕГ "Пловдив". На 18 години съм. Колите, тунингът и музиката са ми страст от много време. Карам на баща ми колата опел омега 2.0DTI.
Отговори

ГостSubzer0_* 15 юни 2005 - 21:28

Ето ме и мен! :wall:

Казвам се Росен
На 28 години съм, разведен с една прекрасна дъщеря.

Карам кола от дете, започнал съм с бус, имал съм и голф, но първата моя лична беше Вектра Ц20НЕ и от тогава съм влюбен в Опел :dancin: . Сега съм със същата Калибра. Луд съм на пътя, според познатите :unsure: , но обожавам да карам.

Уча в ТУ-Варна ЛЦДО Пловдив магистратура Финанси (ама парите не са ми силата :thu:

Работя от 8 години в голяма международна куриерска фирма.

за компютрите, повече съм хардуерист и Аксесаджия.

Я тва стана дълго :)

:thu:
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 12 юли 2005 - 15:25

Ами аз съм Мишо на 24, и се занимавам с комютри, електроника и т.н., карам една Astra GSI, и съм фен на хардуера и електрониката, и по точно процесите на автоматизация. Фен съм на колите откакто осъзнах колко много електроника има в нях и колко много автоматика! =) Иначе работя в една фирма компютъра поддръжка и уж имам с един приятел фирма за web design и програмиране! Та почти съм завършил ТУ София, Комуникационна техниа и технологии, а преди това "Електронни системи" със специалност хардуер!
Отговори

orionbg снимка orionbg 16 юли 2005 - 12:58

Аз съм Ангел и съм от Пловдив. На 23 години съм съм завършил ТЕЕ Пловдив, специалност Микропроцесорна Техника. После завърших Бизнес Мениджмънт в Великотърновския университет и сега Карам Магистратура пак там!
От 12 години се занимавам усилено с компютри, Сглобяване, ремонт, и т.н.
Мога да се похваля с един от най бързите компютри в БГ! :thu:
Калибрата си я взех скоро и все още я донаучавам но се справям долу-горе!
Отговори

FeNa_Xa_Xo снимка FeNa_Xa_Xo 19 юли 2005 - 15:16

Привет и от мен..казвам се Иван на 23 год. съм.В момента карам две Вектри 1.6 и 2.0.
Преди това съм карал кадет.В общи лении не изневерявам на марката
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Отговори

pilgrim снимка pilgrim 27 юли 2005 - 12:04

Здравейте и от мен :dancin:
Казвам се Радослав Челебийски и съм от София. На 30 години съм, женен и от около един месец баща на млад фен на опелите. Работя в магазина за Аудио-Видео техника в НДК и съм администратор в www.electron.bg
Карал съм различни коли, но когато седнах за първи път в Рекорд почуствах магия, която няма да ме остави до края на живота ми. Колата беше на брат ми и аз не мирясах докато не се сдобих с момичето, което карам сега. Мисля още доста време да сме заедно с нея :unsure:
Отговори

Гостlaura_* 28 юли 2005 - 10:22

Айде и аз да кажа нещо,аз съм ви кака на повечето,работя в банка и уча в УНСС-финанси,от София съм. :unsure:
Отговори

hitler снимка hitler 28 юли 2005 - 11:39

А така колежке , и аз съм там и ми предстои държ. изпит тази година .
Отговори

Гостlaura_* 28 юли 2005 - 12:03

Да не се окаже,че цялото УНСС е фен на Опел и е в този форум :unsure:
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 28 юли 2005 - 13:41

То гледам почти всички се разписали, та викам и язе...

Име: Димитър Ангелов (Бай Митьо)
Възраст: 23
Образование:
* Средно: Техникум по Електроника "Акад. Иван Ценов", по настоящем Джон Атанасов, специалност ЕИТ. И даже си имам звание: специалист по ЕИТ
* Висше : СУ "Св. климент Охридски", стопански факултет, специалност Икономика, бакалавърска степен. За съжаление го позанемарих ученето напоследък, но с тенденция да вляза пак в правия път.

Работил съм на сума ти места, сума ти работи. Бил съм търговски представител, сисадмин, администратор в ПЦ клубче, уебдизайнер, готвач на линия в УСА, bouncer, както и хамалин и шофьор на камион пак там. От 13 години се занимавам с компютри, първоначално като хоби, после за съжаление като професия.

В момента работя в международна куриерска компания, в отдел "Маркетинг и продажби".
Отговори

Dexter снимка Dexter 03 август 2005 - 20:19

много хода са се драснали тука бре :D
викам и аз да дам малко инфо замен

Име: Диян Апостолов
Възраст : 21
Образование:
*средно: техникум по електротехника гр.Варна, специалност: Съобщителна техника
*висшо: уча в момента в МЕИ Варна специалност:Електро Енергетика и Електро Обзавеждане ... в момента съм прекъснал за 1 година, мисля да се местя друга специалност :)

работил съм .... на много места с много различнихора
карам постоянно и не чувствам умора
исток - запад, българия българия няма ли карй
искам Опел да карам, така че бензин ми дай

хахаха :)
съжалявам ако съм отекчил някой но слушах Спенс докато пиша и драснах 2 реда и аз :dance:

та на въпроса .... работил съм няколко работи
последните 2 години бях спасител в Aquapolis на Златни Пясъци
почти от една година насам съм куриер в пицарии Годзила
кефя се на работата щот по цял ден съм си с опелчето :D

хобита:занимавам се с хищни птици :beer: :lol: , обичам да се човъркам в техниките като се подреди нещо (в 80% успявам да локализирам проблема, но понякога жертвите са поразяващи :fart2: , но да се научи човек трябва практика), обичам да карам колело (по рядко го правя вече де), обичам да ходя на ски зимата

също така помня като малък как имах колекциика от над 300 колички Мatchibox, къде се дянаха подяволите останали са ми само 5-6 :flag:

май много се разписах .... стига толкова :beer:
Отговори

Ivo_Dinkov снимка Ivo_Dinkov 08 август 2005 - 13:29

hitler, на Jul 28 2005, 11:39 AM, каза:

А така колежке , и аз съм там и ми предстои държ. изпит тази година .

И аз от '98 в този унверситет съм е забил- сега карам магистратура и не и се вижда края скоро :lol:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg