Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Перник

Опел Клуб Перник

Тази тема е заключена

Лудия Макс снимка Лудия Макс 12 май 2008 - 21:21

 Metko, на May 11 2008, 08:14 PM, каза:

аз забравих :opel_forever:



ееее мноууу убаво си направил иначе горе висяхме с голфаджии :thu: яко филми много нещо е това голф 2 с PK номер :3:

та викам за таз неделя така по от рано да спретнем нещо примерно пак за 18:00
Отговори

Metko снимка Metko 13 май 2008 - 13:09

Абе колега ти беше паркирал до мене на центъра ма аз те дебнах да те видим ,но илизах от офиса и като се върнах си беше заминал ае неделя ако мога ше мина ма по добре да е по рано според мене през деня да е ;)
Отговори

Лудия Макс снимка Лудия Макс 13 май 2008 - 14:50

еми да бях паркирал до теб имах работа за малко :opel_forever: , еми по рано става колко да кажем 16:00 или 17:00 :thu:

снимка от вчера :19a:
П.С. последната ми снимка с тасове :3:
Публикувано изображение
Мнението беше редактирано от Лудия Макс: 13 май 2008 - 22:19
Отговори

Metko снимка Metko 14 май 2008 - 09:00

тъкмо оправих колата и и истекоха водите вчера :unsure: дано я оправят по скоро за да доида на срещата 16:00 е добре да си поговориме малко за опели без голфаджии :somad: :doh: да разкриете малко за бързите опели ,че с тая 115-ка на газ каде я карам :somad:
Отговори

Гостpeshokn_* 01 юни 2008 - 16:07

Честит празник мили деца! :mhihi:

Сега, мили деца, слушайте внимателно! Аз съм гласът от възглавницата... донесъл съм ви нещичко - откъснал съм го от гръдта си. С това сърце аз притежавам силата да притискам клепачите. Те идват при вас през нощта - демони, духове, черни феи - изпълзяват изпод вратата на мазето и ще погледнат под леглата ви. Искам да попитам нещо и ми отговорете, защото ще дойдат ония изоглавените при вас през нощта и ще откраднат малките ви, горещи сълзи, докато чакат да се пробуди Луната и да ги набият в студените ми вени. Та в същия ред на мисли искам да попитам следното - ще има ли днес среща, че може би ще имам път тая вечер към Перник?

:dummy:
Отговори

Лудия Макс снимка Лудия Макс 01 юни 2008 - 23:23

еееех Пешо късно прочитам поста иначе можеше да спретнем една бърза срещичка :mhihi: :dummy:
Отговори

Metko снимка Metko 04 юни 2008 - 09:00

Изкарваите бързите опели момчета неделя след 9 ще се гонкаме на правата на тея селата дето са ако искате може и през деня да се саберем :mhihi:
Отговори

Лудия Макс снимка Лудия Макс 04 юни 2008 - 15:51

eee ти па в неделя па и в 9 вечерта :mhihi: дай нещо по рано да е :mhihi:
Отговори

Metko снимка Metko 05 юни 2008 - 09:01

Да де аз това казвам ако искате по рано да се съберем пък вечерта ,които има желание да провериме бързите италянки ;) аз и с една Фастра гси с валове ше се пускам сигурно защото при последниа ни старт счупих съединителя.Голфчета да попляскаме нещо тази черната корса ми хареса от снимките с какъв мотор е :mhihi:
ако има некоя калибричка да ги свериме :mhihi:
Отговори

Гостpeshokn_* 05 юни 2008 - 09:08

Е какъв е проблема да е вечер :) ще взема да дофтасам и аз и ще сме бааш кат бРъзи и не-чак-дотам яростни :mhihi:
Сериозно - при нас ще ги прикарам вечер, за да си видим на кого фаровете светят по-силно, пък и нали знаете поговорката "лампи нема, разврат има" :mhihi:
Отговори

Metko снимка Metko 05 юни 2008 - 14:49

Толкова ли няма една бърза калибричка по пернишко :mhihi: да видиме как е тръгнала моита :mhihi:
Отговори

crazzzy_pk снимка crazzzy_pk 05 юни 2008 - 18:56

ако се събираме в неделя 6те дофтасам и аз с мойто колибри, но мога само ве4ерта,а и къде ще се събираме
Отговори

mitaraf снимка mitaraf 05 юни 2008 - 19:16

Здравейте колеги. Предлагам да направим една обща среща Кюстендил и Перник. Да се поопознаем. :mhihi: Ей на Пешко КН виждам, че държи връзка с Вас. Може да измислим нещо.
Отговори

Metko снимка Metko 06 юни 2008 - 11:16

Моита кола в понеделник сложихме моторето вчера си дозглобих искара 6 км и това беше маслената помпа маи даде фира :mhihi: ако успея да я направя ще доида :mhihi:
Отговори

crazzzy_pk снимка crazzzy_pk 15 юни 2008 - 21:56

малей какво става , вси4ки сме много сериозни , даите наистина да се съберем някоя неделя пове4ко опел4ета , да покажем , 4е в перник има и други коли освен голфове ...
Отговори

GT 51 снимка GT 51 15 юни 2008 - 22:01

:mhihi: Еми те перничани идват в София на Бояна...пали и идвай.. :dance:
Отговори

crazzzy_pk снимка crazzzy_pk 17 юни 2008 - 22:10

аз и на бояна ходя :mhihi: , но това не пре4и от време на време и в перник да се събираме
Отговори

Гостpeshokn_* 23 юни 2008 - 12:30

Аз довечера съм в Перник. Ще пиша на Макс на скайпа и ще се разберем. Ако искате по някое време може да пием по кока на Лук-а... гледах имаше една такава астра като моята с антикрило - викнете го тоз да му видя захващането на крилото. <_< Иначе перничани имате интересни опелчета, определено!
Отговори

Лудия Макс снимка Лудия Макс 23 юни 2008 - 16:47

мдам към 21:00 ще сме на лукойла, който иска да заповяда <_<
Отговори

shadow снимка shadow 23 юни 2008 - 17:13

и аз ше дойда и Макс взе ли лепенките
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg